Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-dosc-dobre-zarobki-z-subskrypcji-SMS-premium-SMS-87070)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Hrustus - 17-03-2014 18:09

(17-03-2014 18:07)zbyszeq napisał(a):  Nie wiem czemu tak sadzisz, jak poprzednicy zarabiają na tym, a szykiryki nawet dała dowód.


skad masz pewnośc ze on/ona użyła twojej niszy ? może miał/a swoją niszę Nie masz na to dowodów
albo został podstawiony/a


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - daniel42na - 17-03-2014 18:11

Da się zarobić ale trzeba coś robić, deszcz monet po samym przeczytaniu jakiegokolwiek poradnika nas nie czeka.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - lajson - 17-03-2014 18:37

Kupione, chociaż jestem nowy w tym rodzaju zarobku to myślę, że da radę coś na tym zarobić. Trochę żałuję bo sam o tym myślałem, ale nie wprowadziłem tego w życie, no cóż za upewnienie się w tych czasach się płaci Tongue


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 17-03-2014 19:14

Dodatkowo chciałem dodać, że będe tworzył kolejne poradniki - i osoby które tu zakupiły dostaną je za free. Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - szykiryki - 17-03-2014 19:54

(17-03-2014 18:09)Hrustus napisał(a):  
(17-03-2014 18:07)zbyszeq napisał(a):  Nie wiem czemu tak sadzisz, jak poprzednicy zarabiają na tym, a szykiryki nawet dała dowód.


skad masz pewnośc ze on/ona użyła twojej niszy ? może miał/a swoją niszę Nie masz na to dowodów
albo został podstawiony/a

Nie, użyłam swojej podstawowej niszy i sobie wrzuciłam ss w tym temacie dla zabawy.
ARE YOU CRAZY?!

Napisałam, że przerobiłam nieco niszę zbyszeq'a, by była przystępniejsza dla odbiorcy, ale fundament zarobku stanowią treści z poradnika.
Sam się przyznajesz do bycia sierotką, która dzięki tym treściom nie potrafi zarobić 10 zł- możesz więc mieć pretensje tylko do siebie.

Nigdzie nie twierdziłam, że sposób jest wybitny czy prosty i płynny w zastosowaniu (podkreślałam nawet, że dla osób chwiejnych emocjonalnie się nie sprawdzi), ale wystarczy chwilę pomyśleć, by zapewnić sobie co najmniej kilkumiesięczny, stały dochód.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - hunterpl444 - 18-03-2014 13:51

Zbyszku Poproszę o 1 poradnik


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - mikiniki - 18-03-2014 14:17

Polecam, idzie na tym zarobić, choć faktycznie nie jest to jakieś nie wiadomo co Big Grin
Dla zielonych w tym świecie " sub " idealne Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - AnnaKa - 20-03-2014 00:55

Czyżby tworzenie fake konta na FB dodawanie się do grup itd ? Wink


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - choli11 - 20-03-2014 03:33

Anno poczytaj temat wszystkiego sie dowiesz. Jeśli Ci się nie chce to napiszę -nie. Więcej w temacie. Pozdrawiam


[SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - yazir - 22-04-2014 23:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.