Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Green Up Dźg od natury II tura - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (https://zarabiam.com/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (https://zarabiam.com/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Green Up Dźg od natury II tura (/Temat-Green-Up-Dzg-od-natury-II-tura-8450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Green Up Dźg od natury II tura - dzidzej - 11-06-2010

wszyscy dźgnięci Wink dzidzej Wink


RE: Green Up Dźg od natury II tura - MareKSG - 11-06-2010

Ej wypisz mnie już na przyszłość bo jeszcze trochę i nie muszę zbierać mil... jedna lista mi styka


RE: Green Up Dźg od natury II tura - Alcor - 12-06-2010

Wyklikani, czekam na rewanż. ;]


RE: Green Up Dźg od natury II tura - Kalis - 12-06-2010

1. Burned0.2
2. Jeppers0.2
3. Walkman0.2
4. olennnkaaa0.2
5. Alcor0.3
6. Paskur0.2
7. Silek0.2
8. MareKSG0.5
9. MRWHITE0.1
10. arczyyy0.1
11. Bananpro0.4
11. Mariolas0.4
12. Melo930.5
13. Rajmek0.1
14. satanPL0.1
15. Zythus0.1
16. Razer0.1
17. Lukisss0.3
18. Motorniczy0.2
19. mastersz0.2
20. Paviano0.5
21. Bimber0.2
22. aggeta0.1
23. Leksygon0.2
24. michel000x0.3
25. NoName0.1
26. nickluk-0.1
27. Obama0.2
28. Gaspare0.2
29. MikePL0.3
30. PESPE0.2
31. DamianoWRZ0.4
32. DNWM0.3
33. Parada0.1
34. Malina0.2
35. Bolt0.3
36. haggard0.4
37. ronaldo120.2
38. stelmach0.1


liczę na odwzajemnienie


RE: Green Up Dźg od natury II tura - SzUmI - 12-06-2010

1. Burned 0.2
2. Jeppers 0.2
3. Walkman 0.5
4. olennnkaaa 0.2
5. Alcor 0.2
6. Paskur 0.2
7. Silek 0.2
8. MareKSG 0.2
9. MRWHITE 0.2
10. arczyyy 0.3
11. Bananpro 0.3
11. Mariolas nie ma
12. Melo93 0.3
13. Rajmek 0.2
14. satanPL 0.1
15. Zythus 0.2
16. Razer 0.2
17. Lukisss 0.2
18. Motorniczy 0.1
19. mastersz ja
20. Paviano 0.2
21. Bimber -0.1
22. aggeta 0.2
23. Leksygon 0.2
24. michel000x 0.2
25. NoName 0.5
26. nickluk 0.2
27. Obama 0.2
28. Gaspare 0.2
29. MikePL 0.2
30. PESPE 0.2
31. DamianoWRZ 0.2
32. DNWM 0.2
33. Parada 0.2
34. Malina 0.2
35. Bolt 0.2
36. haggard 0.2
37. ronaldo12 0.2
38. stelmach 0.5

teraz wy: mastersz


RE: Green Up Dźg od natury II tura - ambrell - 12-06-2010

Prosze o wypisanie mnie z listy i nie klikanie aggeta
1. Burned -0,1
2. Jeppers +0,2
3. Walkman +0,2
4. olennnkaaa +0,1
5. Alcor *
6. Paskur +0,2
7. Silek +0,2
8. MareKSG +0,3
9. MRWHITE -0,3
10. arczyyy *
11. Bananpro +0,2
11. Mariolas-nie ma takiego nicku
12. Melo93 +0,2
13. Rajmek +0,2
14. satanPL -0,3
15. Zythus *
16. Razer +0,2
17. Lukisss -0,3;/
18. Motorniczy +0,2
19. mastersz *
20. Paviano +0,5
21. Bimber -0,1
22. aggeta ja
23. Leksygon +0,2
24. michel000x +0,5
25. NoName +0,2
26. nickluk *
27. Obama 0,2
28. Gaspare 0,2
29. MikePL 0,2
30. PESPE -0,3;/
31. DamianoWRZ 0,2
32. DNWM 0,2
33. Parada 0,2
34. Malina 0,3
35. Bolt 0,2
36. haggard *
37. ronaldo12 0,1
38. stelmach *


RE: Green Up Dźg od natury II tura - Kalis - 12-06-2010

39. Danio 0,2
40. piter56 0,2
41. zielack 0,2
42. filip 0.2
43. noeki 0.3
44. joken 0.1
45. dzidzej 0.2


RE: Green Up Dźg od natury II tura - Tiger04 - 12-06-2010

także się zapisuje nick tiger04

zaliczyłem wszystkich =]


RE: Green Up Dźg od natury II tura - Silek - 12-06-2010

1. Burned - +0.5
2. Jeppers - musiałem w nocy klikać i nie pamiętam wyniku.
3. Walkman - +0.2
4. olennnkaaa - +0.2
5. Alcor - wcześniej kliknięty
6. Paskur - +0.5
7. Silek - nie pamiętam
8. joken - +0.2
9. MRWHITE - +0.2
10. arczyyy - +0.2
11. Bananpro - +0.2
11. Mariolas - yyy nie znaleziono takiego gracza :/
12. Melo93 - +0.2
13. Rajmek - +0.2
14. satanPL - +0.2
15. Zythus - +0.2
16. Razer - +0.5
17. Lukisss - +0.2
18. Motorniczy - -0.1 Sad
19. mastersz - +0.2
20. Paviano - +0.2
21. Bimber - +0.2
22. dzidzej - +0.2
23. Leksygon - +0.5
24. michel000x - +0.2
25. NoName - +0.2
26. nickluk - -0.3Sad
27. Obama - -0.3Sad
28. Gaspare - +0.1
29. MikePL - +0.2
30. pespe - +0.1
31. DamianoWRZ - +0.2
32. DNWM - musiałem w nocy klikać.
33. Parada - -0.3 Sad
34. Malina - +0.2
35. Bolt - +0.2
36. haggard - w nocy klikany
37. ronaldo12 - -0.1
38. stelmach - klikany wcześniej
39. Danio - +0.5
40. piter56 - +0.5
41. zielack - +0.5
42. filip - +0.2
43. noeki - +0.2
44. tiger04 - +0.2


Uff wszyscy dźgnięci Big Grin


RE: Green Up Dźg od natury II tura - Kalis - 13-06-2010

liczę na odwzajemnienie : Kalis

1. Burned 0.2
2. Jeppers 0.2
3. Walkman 0.2
4. olennnkaaa 0.2
5. Alcor 0.3
6. Paskur 0.5
7. Silek 0.3
8. joken 0.5
9. MRWHITE 0.4
10. arczyyy 0.2
11. Bananpro 0.3
11. Mariolas 0.1
12. Melo93 0.1
13. Rajmek 0.1
14. satanPL 0.1
15. Zythus 0.1
16. Razer 0.2
17. Lukisss 0.2
18. Motorniczy 0.2
19. mastersz 0.1
20. Paviano 0.3
21. Bimber 0.3
22. dzidzej 0.3
23. Leksygon 0.3
24. michel000x 0.3
25. NoName 0.2
26. nickluk 0.3
27. Obama 0.2
28. Gaspare 0.1
29. MikePL 0.1
30. PESPE 0.2
31. DamianoWRZ 0.1
32. DNWM 0.2
33. Parada 0.1
34. Malina 0.1
35. Bolt 0.2
36. haggard 0.2
37. ronaldo12 0.2
38. -----
39. Danio 0.1
40. piter56 0.4
41. zielack 0.4
42. filip -0.2 sory
43. noeki 0.2
44. tiger04 0.1

mój kolega tez was Poklikał : Karek16

1. Burned +0,1
2. Jeppers +0,2
3. Walkman +0,2
4. olennnkaaa +0,5
5. Alcor +0,2
6. Paskur +0,1
7. Silek +0,2
8. joken +0,1
9. MRWHITE +0,2
10. arczyyy +0,2
11. Bananpro +0,1
11. Mariolas +0,2
12. Melo93 +0,2
13. Rajmek +0,2
14. satanPL +0,1
15. Zythus +0,2
16. Razer +0,5
17. Lukisss +0,2
18. Motorniczy +0,3
19. mastersz +0,2
20. Paviano +0,2
21. Bimber +0,1
22. dzidzej +0,2
23. Leksygon +0,1
24. michel000x +0,2
25. NoName +0,5
26. nickluk +0,2
27. Obama +0,1
28. Gaspare +0,2
29. MikePL +0,2
30. PESPE +0,3
31. DamianoWRZ +0,1
32. DNWM +0,2
33. Parada +0,1
34. Malina +0,2
35. Bolt +0,3
36. haggard +0,1
37. ronaldo12 +0,2
38. -----
39. Danio +0,1
40. piter56 +0,2
41. zielack +0,1
42. filip +0,2
43. noeki +0,2
44. tiger04 +0,2