![]() |
|
Green Up Dźg od natury II tura - Wersja do druku +- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com) +-- Dział: Off-Topic (https://zarabiam.com/Forum-Off-Topic-9) +--- Dział: Off-Topic (https://zarabiam.com/Forum-Off-Topic-10) +--- Wątek: Green Up Dźg od natury II tura (/Temat-Green-Up-Dzg-od-natury-II-tura-8450) |
RE: Green Up Dźg od natury II tura - dzidzej - 11-06-2010 wszyscy dźgnięci dzidzej
RE: Green Up Dźg od natury II tura - MareKSG - 11-06-2010 Ej wypisz mnie już na przyszłość bo jeszcze trochę i nie muszę zbierać mil... jedna lista mi styka RE: Green Up Dźg od natury II tura - Alcor - 12-06-2010 Wyklikani, czekam na rewanż. ;] RE: Green Up Dźg od natury II tura - Kalis - 12-06-2010 1. Burned0.2 2. Jeppers0.2 3. Walkman0.2 4. olennnkaaa0.2 5. Alcor0.3 6. Paskur0.2 7. Silek0.2 8. MareKSG0.5 9. MRWHITE0.1 10. arczyyy0.1 11. Bananpro0.4 11. Mariolas0.4 12. Melo930.5 13. Rajmek0.1 14. satanPL0.1 15. Zythus0.1 16. Razer0.1 17. Lukisss0.3 18. Motorniczy0.2 19. mastersz0.2 20. Paviano0.5 21. Bimber0.2 22. aggeta0.1 23. Leksygon0.2 24. michel000x0.3 25. NoName0.1 26. nickluk-0.1 27. Obama0.2 28. Gaspare0.2 29. MikePL0.3 30. PESPE0.2 31. DamianoWRZ0.4 32. DNWM0.3 33. Parada0.1 34. Malina0.2 35. Bolt0.3 36. haggard0.4 37. ronaldo120.2 38. stelmach0.1 liczę na odwzajemnienie RE: Green Up Dźg od natury II tura - SzUmI - 12-06-2010 1. Burned 0.2 2. Jeppers 0.2 3. Walkman 0.5 4. olennnkaaa 0.2 5. Alcor 0.2 6. Paskur 0.2 7. Silek 0.2 8. MareKSG 0.2 9. MRWHITE 0.2 10. arczyyy 0.3 11. Bananpro 0.3 11. Mariolas nie ma 12. Melo93 0.3 13. Rajmek 0.2 14. satanPL 0.1 15. Zythus 0.2 16. Razer 0.2 17. Lukisss 0.2 18. Motorniczy 0.1 19. mastersz ja 20. Paviano 0.2 21. Bimber -0.1 22. aggeta 0.2 23. Leksygon 0.2 24. michel000x 0.2 25. NoName 0.5 26. nickluk 0.2 27. Obama 0.2 28. Gaspare 0.2 29. MikePL 0.2 30. PESPE 0.2 31. DamianoWRZ 0.2 32. DNWM 0.2 33. Parada 0.2 34. Malina 0.2 35. Bolt 0.2 36. haggard 0.2 37. ronaldo12 0.2 38. stelmach 0.5 teraz wy: mastersz RE: Green Up Dźg od natury II tura - ambrell - 12-06-2010 Prosze o wypisanie mnie z listy i nie klikanie aggeta 1. Burned -0,1 2. Jeppers +0,2 3. Walkman +0,2 4. olennnkaaa +0,1 5. Alcor * 6. Paskur +0,2 7. Silek +0,2 8. MareKSG +0,3 9. MRWHITE -0,3 10. arczyyy * 11. Bananpro +0,2 11. Mariolas-nie ma takiego nicku 12. Melo93 +0,2 13. Rajmek +0,2 14. satanPL -0,3 15. Zythus * 16. Razer +0,2 17. Lukisss -0,3;/ 18. Motorniczy +0,2 19. mastersz * 20. Paviano +0,5 21. Bimber -0,1 22. aggeta ja 23. Leksygon +0,2 24. michel000x +0,5 25. NoName +0,2 26. nickluk * 27. Obama 0,2 28. Gaspare 0,2 29. MikePL 0,2 30. PESPE -0,3;/ 31. DamianoWRZ 0,2 32. DNWM 0,2 33. Parada 0,2 34. Malina 0,3 35. Bolt 0,2 36. haggard * 37. ronaldo12 0,1 38. stelmach * RE: Green Up Dźg od natury II tura - Kalis - 12-06-2010 39. Danio 0,2 40. piter56 0,2 41. zielack 0,2 42. filip 0.2 43. noeki 0.3 44. joken 0.1 45. dzidzej 0.2 RE: Green Up Dźg od natury II tura - Tiger04 - 12-06-2010 także się zapisuje nick tiger04 zaliczyłem wszystkich =] RE: Green Up Dźg od natury II tura - Silek - 12-06-2010 1. Burned - +0.5 2. Jeppers - musiałem w nocy klikać i nie pamiętam wyniku. 3. Walkman - +0.2 4. olennnkaaa - +0.2 5. Alcor - wcześniej kliknięty 6. Paskur - +0.5 7. Silek - nie pamiętam 8. joken - +0.2 9. MRWHITE - +0.2 10. arczyyy - +0.2 11. Bananpro - +0.2 11. Mariolas - yyy nie znaleziono takiego gracza :/ 12. Melo93 - +0.2 13. Rajmek - +0.2 14. satanPL - +0.2 15. Zythus - +0.2 16. Razer - +0.5 17. Lukisss - +0.2 18. Motorniczy - -0.1 ![]() 19. mastersz - +0.2 20. Paviano - +0.2 21. Bimber - +0.2 22. dzidzej - +0.2 23. Leksygon - +0.5 24. michel000x - +0.2 25. NoName - +0.2 26. nickluk - -0.3 ![]() 27. Obama - -0.3 ![]() 28. Gaspare - +0.1 29. MikePL - +0.2 30. pespe - +0.1 31. DamianoWRZ - +0.2 32. DNWM - musiałem w nocy klikać. 33. Parada - -0.3 ![]() 34. Malina - +0.2 35. Bolt - +0.2 36. haggard - w nocy klikany 37. ronaldo12 - -0.1 38. stelmach - klikany wcześniej 39. Danio - +0.5 40. piter56 - +0.5 41. zielack - +0.5 42. filip - +0.2 43. noeki - +0.2 44. tiger04 - +0.2 Uff wszyscy dźgnięci
RE: Green Up Dźg od natury II tura - Kalis - 13-06-2010 liczę na odwzajemnienie : Kalis 1. Burned 0.2 2. Jeppers 0.2 3. Walkman 0.2 4. olennnkaaa 0.2 5. Alcor 0.3 6. Paskur 0.5 7. Silek 0.3 8. joken 0.5 9. MRWHITE 0.4 10. arczyyy 0.2 11. Bananpro 0.3 11. Mariolas 0.1 12. Melo93 0.1 13. Rajmek 0.1 14. satanPL 0.1 15. Zythus 0.1 16. Razer 0.2 17. Lukisss 0.2 18. Motorniczy 0.2 19. mastersz 0.1 20. Paviano 0.3 21. Bimber 0.3 22. dzidzej 0.3 23. Leksygon 0.3 24. michel000x 0.3 25. NoName 0.2 26. nickluk 0.3 27. Obama 0.2 28. Gaspare 0.1 29. MikePL 0.1 30. PESPE 0.2 31. DamianoWRZ 0.1 32. DNWM 0.2 33. Parada 0.1 34. Malina 0.1 35. Bolt 0.2 36. haggard 0.2 37. ronaldo12 0.2 38. ----- 39. Danio 0.1 40. piter56 0.4 41. zielack 0.4 42. filip -0.2 sory 43. noeki 0.2 44. tiger04 0.1 mój kolega tez was Poklikał : Karek16 1. Burned +0,1 2. Jeppers +0,2 3. Walkman +0,2 4. olennnkaaa +0,5 5. Alcor +0,2 6. Paskur +0,1 7. Silek +0,2 8. joken +0,1 9. MRWHITE +0,2 10. arczyyy +0,2 11. Bananpro +0,1 11. Mariolas +0,2 12. Melo93 +0,2 13. Rajmek +0,2 14. satanPL +0,1 15. Zythus +0,2 16. Razer +0,5 17. Lukisss +0,2 18. Motorniczy +0,3 19. mastersz +0,2 20. Paviano +0,2 21. Bimber +0,1 22. dzidzej +0,2 23. Leksygon +0,1 24. michel000x +0,2 25. NoName +0,5 26. nickluk +0,2 27. Obama +0,1 28. Gaspare +0,2 29. MikePL +0,2 30. PESPE +0,3 31. DamianoWRZ +0,1 32. DNWM +0,2 33. Parada +0,1 34. Malina +0,2 35. Bolt +0,3 36. haggard +0,1 37. ronaldo12 +0,2 38. ----- 39. Danio +0,1 40. piter56 +0,2 41. zielack +0,1 42. filip +0,2 43. noeki +0,2 44. tiger04 +0,2 |