Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 05-01-2014 13:51

(05-01-2014 13:36)mucios napisał(a):  Skąd będę wiedział że otrzymałem od Was przelew za kopanie? Wczoraj pokopałem 4 godzinki i nic nie otrzymałem, a zaakceptowanych yay miałem trochę, więc jakiś udział powinienem otrzymać Smile - dla odmiany pokopałem dziś godzinkę na normalnym poolu i wpadło troszkę dogów Smile

Jak już mówiłem wydobycie bloku jest to kwestia bardzo losowa, możliwe że akurat miałeś tam więcej szczęścia lub że pool w którym kopałeś ma wyższych hashrate od naszego i więcej kopiących złożyło się na Twój sukces. Od razu uprzedzę pytanie czy nie opłaca się bardziej kopać w poolu o wyższym hashracie. Otóz niekoniecznie ponieważ z faktu, iż hashrate w tamtym poolu jest wyższy wprost wynika, że składa się na niego więcej osób co natomiast wiąże się z większą liczbą osób do ewentualnego podziału Smile.

Przelewy od nas przychodzą automatycznie kiedy tylko zostanie wydobyty blok. Wbrew obiegowej opinii komunikat "YAY" nie świadczy o wydobyciu bloku, a jedynie o rozwiązaniu części zagadki kryptograficznej składającej się na rozbicie całego bloku.

Przelew jak tylko przyjdzie pojawi się w portfelu w polu "Ostatnie transakcje", bedzie to wyglądać w ten sposób:

http://i.imgur.com/HV5Ysxe.png


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - blake94 - 05-01-2014 13:57

Ciekawe. Spróbować nie zaszkodzi


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Beliarossi - 05-01-2014 14:22

ja kopie 3 dzien i nic nie przyszlo od was na portfel moj.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - pawel741 - 05-01-2014 14:36

Ja też właśnie kopię razem z moimi znajomymi od wczoraj i nic kompletnie nie wpadło,a to jest nie możliwe,że nawet 1 DOGE nie udało się ukopać 4 osobom?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 05-01-2014 14:49

(05-01-2014 14:36)pawel741 napisał(a):  Ja też właśnie kopię razem z moimi znajomymi od wczoraj i nic kompletnie nie wpadło,a to jest nie możliwe,że nawet 1 DOGE nie udało się ukopać 4 osobom?

Podstawowa kwestia: czy macie zsynchronizowane portfele? Przelew żeby pojawić się na koncie potrzebuje kilku potwierdzeń z synchronizowanych portfeli. Jeśli do synchronizacji brakuje kilkuset bloków to przelew się nie pojawi.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, a brak przelewu spowodowany jest błedem naszej strony to gwarantuje wyrównanie każdemu ilości doge, które wykopałby ze swoją mocą obliczeniową przez te dwa dni Smile Także bez obaw, zsynchronizujcie portfele i dajcie znać czy są przelewy. Program cały czas jest w wersji beta jednak mało prawdopodobne żeby wystąpił z nim taki problem ponieważ sam kopie przy jego pomocy i przelewy przychodzą regularnie.



Aby zsynchronizować portfel należy go właczyć (aplikacja dogecoin-qt) i poczekać kilka minut. Synchronizacja rozpocznie się automatycznie, a jej postęp będzie widoczny na pasku w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - mucios - 05-01-2014 15:13

(05-01-2014 14:49)lavish napisał(a):  
(05-01-2014 14:36)pawel741 napisał(a):  Ja też właśnie kopię razem z moimi znajomymi od wczoraj i nic kompletnie nie wpadło,a to jest nie możliwe,że nawet 1 DOGE nie udało się ukopać 4 osobom?

Podstawowa kwestia: czy macie zsynchronizowane portfele? Przelew żeby pojawić się na koncie potrzebuje kilku potwierdzeń z synchronizowanych portfeli. Jeśli do synchronizacji brakuje kilkuset bloków to przelew się nie pojawi.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, a brak przelewu spowodowany jest błedem naszej strony to gwarantuje wyrównanie każdemu ilości doge, które wykopałby ze swoją mocą obliczeniową przez te dwa dni Smile Także bez obaw, zsynchronizujcie portfele i dajcie znać czy są przelewy. Program cały czas jest w wersji beta jednak mało prawdopodobne żeby wystąpił z nim taki problem ponieważ sam kopie przy jego pomocy i przelewy przychodzą regularnie.



Aby zsynchronizować portfel należy go właczyć (aplikacja dogecoin-qt) i poczekać kilka minut. Synchronizacja rozpocznie się automatycznie, a jej postęp będzie widoczny na pasku w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji.

No to wychodzi że nie jestem jedyny, który nic nie dostaje. Może coś macie Wy źle w skrypcie. Dziś od 2,5 godziny też nic nie wpadło do mojego portfela. Pokopię jeszcze z godzinę i uciekam na standardowy pool, bo coś jest nie tak.

edit - dodam że portfel mam zsynchronizowany od wczoraj i darmowe Dogi ze stron normalnie wpadły. Uprzedzam pytanie - nie są to dogi od Was bo mam inny adres ustawiony, aby wiedzieć ile wykopałem.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 05-01-2014 15:38

(05-01-2014 15:13)mucios napisał(a):  
(05-01-2014 14:49)lavish napisał(a):  
(05-01-2014 14:36)pawel741 napisał(a):  Ja też właśnie kopię razem z moimi znajomymi od wczoraj i nic kompletnie nie wpadło,a to jest nie możliwe,że nawet 1 DOGE nie udało się ukopać 4 osobom?

Podstawowa kwestia: czy macie zsynchronizowane portfele? Przelew żeby pojawić się na koncie potrzebuje kilku potwierdzeń z synchronizowanych portfeli. Jeśli do synchronizacji brakuje kilkuset bloków to przelew się nie pojawi.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, a brak przelewu spowodowany jest błedem naszej strony to gwarantuje wyrównanie każdemu ilości doge, które wykopałby ze swoją mocą obliczeniową przez te dwa dni Smile Także bez obaw, zsynchronizujcie portfele i dajcie znać czy są przelewy. Program cały czas jest w wersji beta jednak mało prawdopodobne żeby wystąpił z nim taki problem ponieważ sam kopie przy jego pomocy i przelewy przychodzą regularnie.



Aby zsynchronizować portfel należy go właczyć (aplikacja dogecoin-qt) i poczekać kilka minut. Synchronizacja rozpocznie się automatycznie, a jej postęp będzie widoczny na pasku w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji.

No to wychodzi że nie jestem jedyny, który nic nie dostaje. Może coś macie Wy źle w skrypcie. Dziś od 2,5 godziny też nic nie wpadło do mojego portfela. Pokopię jeszcze z godzinę i uciekam na standardowy pool, bo coś jest nie tak.

edit - dodam że portfel mam zsynchronizowany od wczoraj i darmowe Dogi ze stron normalnie wpadły. Uprzedzam pytanie - nie są to dogi od Was bo mam inny adres ustawiony, aby wiedzieć ile wykopałem.

W ciągu ostatnich 2,5 godziny kopalnia nie wydobyła jeszcze żadnego bloku więc nikomu nic nie wpadło.

Jeśli można wiedzieć to o jakim innym adresie mówisz? Chodzi o inny adres portfela do naszego poola? Możliwe że przelewy nie przychodzą dlatego, że adres na który przesyłane są wydobyte u nas Doge nie jest aktualnie zsynchronizowany z Twoim portfelem.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - mucios - 05-01-2014 15:52

(05-01-2014 15:38)lavish napisał(a):  W ciągu ostatnich 2,5 godziny kopalnia nie wydobyła jeszcze żadnego bloku więc nikomu nic nie wpadło.

Jeśli można wiedzieć to o jakim innym adresie mówisz? Chodzi o inny adres portfela do naszego poola? Możliwe że przelewy nie przychodzą dlatego, że adres na który przesyłane są wydobyte u nas Doge nie jest aktualnie zsynchronizowany z Twoim portfelem.

Wszystko mam zsynchronizowane. Więc jeżeli chodzi o to, to wszystko jest w porządku. Po kopę do końca dnia dzisiejszego i zobaczę czy coś wpadnie. Wiadomym jest, że jeżeli u Was nie wpadnie mi nic przez 10 godzin, a na innym poolu wpadnie mi cokolwiek to wybiorę tą kopalnie gdzie coś wpada. Tak z ciekawości jaką moc mają wszyscy kopiący w Waszej kopalni [mam nadzieję że dobrze określiłem to o co mi chodzi Smile ]


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 05-01-2014 15:54

(05-01-2014 15:52)mucios napisał(a):  
(05-01-2014 15:38)lavish napisał(a):  W ciągu ostatnich 2,5 godziny kopalnia nie wydobyła jeszcze żadnego bloku więc nikomu nic nie wpadło.

Jeśli można wiedzieć to o jakim innym adresie mówisz? Chodzi o inny adres portfela do naszego poola? Możliwe że przelewy nie przychodzą dlatego, że adres na który przesyłane są wydobyte u nas Doge nie jest aktualnie zsynchronizowany z Twoim portfelem.

Wszystko mam zsynchronizowane. Więc jeżeli chodzi o to, to wszystko jest w porządku. Po kopę do końca dnia dzisiejszego i zobaczę czy coś wpadnie. Wiadomym jest, że jeżeli u Was nie wpadnie mi nic przez 10 godzin, a na innym poolu wpadnie mi cokolwiek to wybiorę tą kopalnie gdzie coś wpada. Tak z ciekawości jaką moc mają wszyscy kopiący w Waszej kopalni [mam nadzieję że dobrze określiłem to o co mi chodzi Smile ]

Prawa rynku, jasne.

W tym momencie łączna moc obliczeniowa to około 200 khash/s.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - mucios - 05-01-2014 16:36

(05-01-2014 15:54)lavish napisał(a):  Prawa rynku, jasne.

W tym momencie łączna moc obliczeniowa to około 200 khash/s.

A jak to wygląda z technicznego puntku widzenia. Wasza kopalnia jest podłączona do jakiegoś większego poola czy działacie sami [jeżeli tak to jakiego] ? Bo gdzieś wcześniej podałeś że nie macie statystyk, bo jesteście gdzieś podpięci [tak mi się wydaje].