Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ps 4 czy ps 3? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: ps 4 czy ps 3? (/Temat-ps-4-czy-ps-3-82045)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ps 4 czy ps 3? - gieniek93 - 03-06-2015 16:41

Nie mieliscie Xbox One a sie udzielacie hahahha Smile)
Zdecydowanie Xbox one Smile


RE: ps 4 czy ps 3? - domin_dz - 04-06-2015 10:19

Mam dwa next-geny i powiem szczerze, że różnic zauważalnych gołym okiem w grafice nie ma, jak ktoś stoi przed telewizorem z lupom to może coś tam zauważy. Kłócenie się o podzespoły jest bez sensu bo poprzednia generacja udowodniła, że nie liczą się podzespoły a optymalizacja gier i łatwość w ich programowaniu, programiści Turn 10 pokazali już co można wyciągnąć z podzespołów wyprodukowanych w 2005 roku (Forza Motorsport 4, Forza Horizon 1/2) - pecet z takimi podzespołami mógłby co najwyżej uciągnąć GTA San Andreas. Nowa konsola powinna zostać wybrana poprzez dostępne na nią gry a nie przez to, że jedna ma ram ddr3 a druga ddr5. Wiadomo, że jeden pochwali XONE bo go ma a drugi PS4 bo je ma.

A i jeszcze jedno, uważam że gry na next-geny są robione na odp.erdol i jeszcze nie raz zaskoczą.


RE: ps 4 czy ps 3? - gieniek93 - 04-06-2015 10:40

mialem 5 konsol PS4. Dlaczego 5? Bo każda się psuła, była mega głośna, a oddająć na gwarancje dostaniemy UŻYWANĄ i to jeszcze gorszą. To jest najgorszy serwis jaki istnieje. W dodatku trzeba czekać miesiąc i to gorsze gówno dostajesz. a one oddajesz - dostajesz naprawioną albo nową (wybierasz TY), czekasz max 7 dni + jeszcze xbox live na przeprosiny.


RE: ps 4 czy ps 3? - domin_dz - 04-06-2015 11:06

(04-06-2015 10:40)gieniek93 napisał(a):  mialem 5 konsol PS4. Dlaczego 5? Bo każda się psuła, była mega głośna, a oddająć na gwarancje dostaniemy UŻYWANĄ i to jeszcze gorszą. To jest najgorszy serwis jaki istnieje. W dodatku trzeba czekać miesiąc i to gorsze gówno dostajesz. a one oddajesz - dostajesz naprawioną albo nową (wybierasz TY), czekasz max 7 dni + jeszcze xbox live na przeprosiny.

Akurat tu się zgodzę, polski serwis Sony to najgorsze gówno. Do tego nie wiem jak PS4 bo jeszcze nie miałem z tą konsolą problemów ale ich sprzęt jest strasznie awaryjny, każda xperia jaką miałem a było ich 4 lądowała w serwisie i czekałem na nią nawet dwa miesiące, z resztą pisałem tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Dobry-telefon-z-malym-wyswietlaczem-115066 , że xperia z1 compact mi się podoba ale nie kupie jej z tego powodu. Gdzie im do serwisu LG, który bez problemu mi w tydzień czasu wymienił na nowy telefon, który rozkręcałem, rootowałem, wgrywałem Cyanogenmoda i na dodatek nie jednokrotnie mi spadł.


ps 4 czy ps 3? - damianus627 - 04-06-2015 18:56

(04-06-2015 10:40)gieniek93 napisał(a):  mialem 5 konsol PS4. Dlaczego 5? Bo każda się psuła, była mega głośna, a oddająć na gwarancje dostaniemy UŻYWANĄ i to jeszcze gorszą. To jest najgorszy serwis jaki istnieje. W dodatku trzeba czekać miesiąc i to gorsze gówno dostajesz. a one oddajesz - dostajesz naprawioną albo nową (wybierasz TY), czekasz max 7 dni + jeszcze xbox live na przeprosiny.

Kiedy ją kupiłeś? Jak po 25 grudnia 2014 to idziesz do sklepu i żądasz wymiany na nową albo zwrot kasy jak wada jest istotna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: ps 4 czy ps 3? - gieniek93 - 04-06-2015 20:10

"miałem" wystarczy umieć czytać. To było listopad-grudzień najpierw oddałem na serwis a potem jak kupiłem 2 to oddawałem jako 2 tygodnie możliwości zwrócenia bez podania przyczyny, każda z 5 konsol miała wade, więc wniosek jest prosty


RE: ps 4 czy ps 3? - Victoremque - 08-06-2015 14:02

Zdecydowanie na chwilę obecną PS4, gry wyjdą z czasem. PS3 kupione drożej niż 600zł to strata pieniędzy.


RE: ps 4 czy ps 3? - MAZIK - 19-06-2015 19:26

Jam mam PS4 i jestem bardzo zadowolony ceny tez powoli opadaja w dół - Polecam 4


RE: ps 4 czy ps 3? - MaXimuS007 - 14-07-2015 14:12

PS4 ma lepszą grafę od xbox one podobno, ale ja bym wybrał zdecydowanie one'a.
Po pierwsze PS4 jest bardziej awaryjne i jak pisali wyżej serwis do dupy.
Po drugie na one'a masz np. Forzę, która moim zdaniem jest lepsza od GT i przedewszystkim masz horizona (czyli wyścigi bardziej arcadowe) i zwykłą (czyli symulator).
Po trzecie multiplayer jest lepszy w XO i w PS4, jak Ci wygaśnie PS+ to nie możesz grać w darmowe gry dopóki nie odnowisz abonamentu, a w xboxie, jak już coś ściągniesz, to masz to na stałe i grasz kiedy chcesz.
Po czwarte masz kinecta, który Cię widzi nawet w nocy, bo jest coś tam takiego co działa jak noktowizor.

Jeśli chodzi o PS3, to tutaj tym bardziej górą jest X360.
Po pierwsze to samo co wyżej napisałem, jeśli chodzi o multi, pomimo, że trzeba płacić.
Po drugie lepsza grafa.
Po trzecie lepszy dashboard.
Po czwarte też są dobre exclusivy typu halo i wspomniana wyżej forza.
Po piąte są ciekawe promocje dla osób posiadających golda i zakup tego konta się szybko zwraca, bo dostajesz te darmowe gry co miesiąc i w większości są to dobre tytuły. Np. Wiedźmin 2 był, tomb raider, saints row 3, AC 4, AC 2 i wiele innych.
A i jeśli kupować X360 to tylko wersję Slim. Sam taką posiadam i jak do tej pory nie miałem powodu do narzekań, poza tym, że czasem przy graniu w gta online mi się zacinała i trzeba było resetować, ale w starszych wersjach były problemy np. Z RROD itp. Nie wiem, jak się sprawuje najnowsza wersja (E, której obudowa przypomina XO). Wiem jedynie, że podobno poprawili w niej system chłodzenia, ale taniej Slima kupisz i on jest już bardzo dobrze zrobiony i nie zawiódłbyś się na nim.

Oczywiście jest to moja opinia i starałem się być jak najbardziej obiektywny, aczkolwiek da się zauważyć, że jestem fanem tej marki, ale też nic nie mam do Sony. Żadnej wojny konsolowców nie chcę tutaj wstrzynać, bo uważam to po prostu za idiotyczne. Każdy bierze co woli, a zalety jednej i drugiej marki już znasz. Wybór należy do Ciebie, o ile już nie kupiłeś, którejś z tych konsol. Zresztą zawsze można sprzedać i kupić następną, jeśli nie będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: ps 4 czy ps 3? - kinder112 - 14-07-2015 16:11

Ogólnie na grafikę nie ma za bardzo sensu patrzeć (900/1080p@30fps), jeśli chcesz naprawdę ładne gry to zostaje PC ale nie w takiej kwocie. Dla konsoli liczą się tak naprawdę gry a to co odróżnia platformy od siebie to 'exclusive content'. Np. Nowy Tomb Rider na XOne zapowiada się bardzo fajnie Smile

Ps. Jest jeszcze Wii U na które są mega Miodne gry: Mariany/Zeldy ale trzeba lubić te klimaty i pogodzić się że większość tytułów AAA nie jest na tą konsolę wydawana.