Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 02-12-2013 18:53

Nie ma haczyków Smile A wyglądać to będzie jeszcze lepiej.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - pikusix1 - 02-12-2013 19:02

A powiedz mi Karczu - jak stoicie ze stawkami? Są dość wysokie czy takie średniawe? Wink


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Acetone - 02-12-2013 20:46

A jest możliwość zawijania tekstu, a nie wyświetlanie całego?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 04-12-2013 16:18

Założyłem 2 blogi z 7 dni temu (plus-minus) i nadal nie są zindeksowane.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 04-12-2013 16:36

Wypinguj je lub zdobądź jakieś linki zwrotne Smile Z indeksacją blogów na WP akurat z reguły nie ma żadnych problemów.


PS. Zapraszamy na naszego bloga http://bloglock.pl po najświeższe informacje o BlogLock.net!




RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 06-12-2013 21:34


Hoł, hoł, hoł!

[Obrazek: mikolaj.png]

Z okazji nadchodzących świąt, nasz mały Święty Mikołaj ma dla Was prezent!


95% stawki do 24 grudnia 2013 roku!


[size=5]Jak odebrać bonus? Wystarczy, że w poście poniżej napiszesz swój login na BlogLock.net :-)[/size]



PS 1. Konkurs dotyczy także serwisu ShareBay.net - w celu odbioru prezentu zapraszamy do działu ShareBay.net Smile

PS 2. Mikołaj już czeka na Wasze loginy w gotowości do przydzielania wyższych stawek!

[Obrazek: IMG_61332.png]


Zapraszamy!



RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 07-12-2013 17:02

Ile wynosi ogólna konwersja?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - kalutor - 08-12-2013 21:16

Znowu ta sama sytuacja; założyłem nowy blog, biorę się za publikację po uprzednim stworzeniu postu i... nie mogę tego zrobić, bo znowu jest blokada, bo znowu treść uznano za spam, bo znowu /karczu/ musi odblokować funkcjonalności. To ja się skromnie zapytam - jak mam próbować zarabiać dzięki temu "super" narzędziu? Proszę mi nie mówić o inwektywach, bo bierze mnie zwyczajna kurwi...a na tą sytuację, a irytacja takim stanem rzeczy, każe mi po prostu mieć to w piźd....e


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 09-12-2013 18:44

Qwik, ogólna z reguły nie schodzi poniżej 5% Smile Bywają dni, gdzie jest nawet szczególnie wysoka jak niektórym dobrze pójdzie.

kalutor, wszystko ze względu na to, że Twoje blogi są dość specyficzne, a dodatkowo wyglądają jakbyś sobie zaplecze pozycjonerskie robił za pomocą naszej platformy Smile Zwiększyłem limit wobec którego nie traktuje blogów jako spam. Powinno być już okej, a jeśli znów Ci zablokuje, proszę o informację.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - kalutor - 09-12-2013 21:34

Karczu, w żadnym wypadku nie robię sobie zaplecza do pozycjonowania, raczej poszukuję pomysłu. Kiedy go znajdę, skoncentruję się na nim, a pozostałe blogi usunę.