Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - marcel45143 - 11-11-2013 15:30

Witam mam pytanie które pieniądze można wypłacić z Incomes czy z Euro? Bo tam gdzie pisze euro to nic nie nalicza tylko do Incomes daje screen:
[Obrazek: 679393.jpg]
A jeśli wypłacić idzie tylko z Euro to dlaczego nie nalicza?


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - Maxwell - 11-11-2013 15:36

Wydaje mi się że euro można wypłacać a incomes to ile zarobiłeś euro przez cały okres gry. Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - draxo - 11-11-2013 20:39

ma ktoś jakiś poradnik na temat firmy? założyłem gazete i nie i wiem zbytnio co tam robić...


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 12-11-2013 04:32

(11-11-2013 20:39)draxo napisał(a):  ma ktoś jakiś poradnik na temat firmy? założyłem gazete i nie i wiem zbytnio co tam robić...

Co do firmy z gazetami zawsze były problemy jeśli jesteś w Polsce to zapytaj się kogoś kto ma gazetę napewno ci pomoga ja nigdy nie zakladałem gzaet bo raz ze pewnie mało opłacalne 2 nie waidamo jak ją zrobićSad

(11-11-2013 15:30)marcel45143 napisał(a):  Witam mam pytanie które pieniądze można wypłacić z Incomes czy z Euro? Bo tam gdzie pisze euro to nic nie nalicza tylko do Incomes daje screen:
[Obrazek: 679393.jpg]
A jeśli wypłacić idzie tylko z Euro to dlaczego nie nalicza?


Witam co do tego incomes to kolega maxwell ma racje to jest jakby to co zarobiłeś od poczatku.
Jak byś czytał mój tutorial to byś wiedział że, żeby mieć euro najpierw trzeba wymienić na golda potem na euroSmile i wtedy ma się dopiero Euro


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 13-11-2013 02:35

Niektórzy to myślą że twórcy tej gry są strasznie głupi szkoda tylko jego czasu i tak mu nikt nie wypłaci:Huh
270 kont z czego 264 aktywnych reffów niesamowite a zdobył ich w niecały tydzieńBig Grin
[Obrazek: 760324.jpg]
[Obrazek: 289220.jpg]


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - Gravity - 13-11-2013 07:46

Witam a można robić multi?


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 13-11-2013 08:04

Pewnie:xd , ale co CI z mulikont skoro i tak cie zbanuja i nic nie zapłacą tylko stracisz czas, więc jaki w tym sens???
To jakbyś pracował a pracodawca powiedział że CI nie zapłaciTongue
Ten kolo wyżej pogra max do 21 wtedy właśnie konwertuja punkty zdobyte w zakladce affiliance cY jakoś tak na euro, przy okazji sprawdzając wszystkich czy nie oszukują.


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 15-11-2013 16:24

(13-11-2013 08:04)MarketGlory napisał(a):  Pewnie:xd , ale co CI z mulikont skoro i tak cie zbanuja i nic nie zapłacą tylko stracisz czas, więc jaki w tym sens???
To jakbyś pracował a pracodawca powiedział że CI nie zapłaciTongue
Ten kolo wyżej pogra max do 21 wtedy właśnie konwertuja punkty zdobyte w zakladce affiliance cY jakoś tak na euro, przy okazji sprawdzając wszystkich czy nie oszukują.

Apropo tego Affiliantes jeśli ktoś chciałby wiedzieć, to dostajemy punkty za reffów którzy byli aktywni przez pierwszy miesiąc lub zainwestowali min 9 euro(10 punków max za inwestycje od 9 w górę)
Aktulanie za jeden punkt jest:
[Obrazek: 914795.jpg]
To się zmienia ale przeważnie jest miedzy 0,5 euro do 1 euro za jeden punktTongue
Moje punkty w tym miesiącuBig Grin
[Obrazek: 182976.jpg]


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - Twister1992 - 18-11-2013 10:54

a czy da sie zmienic kraj juz po rejestracji? czy tylko w trakcie i jesli w trakcie to jak to zrobic?

a drugie pytanie jakby ktos mogl pomoc jak mam kupic jedzenie skoro przy kazdym pojawia sie komunikat There are no offers of this product


RE: Market Glory Browser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - Karimes - 18-11-2013 12:46

Jeśli chodzi o obywatelstwo to z tego co wiem nie da się zmienić w trakcie gry, a jeśli chodzi ci o to czy można pojechać do innego kraju to można.
Co do 2 pytania, widocznie nie było w tym czasie co patrzyłeś na polskim rynku jedzenia, musisz wejść w global market.