Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co dzsiaj zainwestować? Plus5000 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co dzsiaj zainwestować? Plus5000 (/Temat-W-co-dzsiaj-zainwestowac-Plus5000-77778)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W co dzsiaj zainwestować? Plus5000 - Meloman - 24-11-2013 15:11

Pomimo że dla mnie pan thc19905 to osoba kompletnie nieogarnięta, to z faktem że Ty Kiljan jesteś gównem a nie inwestorem/osobą ogarniającą giełde muszę się zgodzić,a już napewno nie osobą która zarobiła tam coś więcej niż 1000zł. Nadal nie rozumiem czemu przerabiasz screeny swoich wypłat z cudownej giełdy Rolleyes
Pozdrawiam.


RE: W co dzsiaj zainwestować? Plus5000 - Kiljan - 24-11-2013 15:20

(24-11-2013 15:06)thc19905 napisał(a):  
(24-11-2013 14:50)Kiljan napisał(a):  
(24-11-2013 14:48)thc19905 napisał(a):  
(24-11-2013 14:32)Kiljan napisał(a):  I widzisz nadal nie potrafisz nic mądrego odpowiedzieć, po co więc się wypowiadasz?
jesteś przykrym gimbusie który nie ma w ogóle pojęcia o giełdzie dziecko skończ pisanie bez sensownych postu nie tylko ja tak myślę bo inni też posty piszę przeciwko tobie bo nie masz racji w dziedzinie inwestycji na giełdzie

A może zamiast pierdzielić farmazony zacząłbyś odpowiadać na zadane pytania? Czy przyjmujesz zasadę odpowiadania tylko na wygodne pytania? Ja nie wiem jakim prawem ty mówisz o inwestowaniu na giełdzie korzystając z plus500 gdzie nawet metatradera nie masz.

coraz więcej osób pisze negatywne komentarze przeciwko tobie bo czytają bez sensowne twoje komentarze uświadamiają sobie że grasz na koncie demo
Nadal nie potrafisz odpowiedzieć na żadne pytanie, nie masz pojęcia o niczym niestety. Wcześniej mówiłeś, że na giełdzie wszystko przegrałem, teraz w końcu gram na demo, zdecyduj się w końcu.
(24-11-2013 15:11)Meloman napisał(a):  Pomimo że dla mnie pan thc19905 to osoba kompletnie nieogarnięta, to z faktem że Ty Kiljan jesteś gównem a nie inwestorem/osobą ogarniającą giełde. A już napewno nie osobą która zarobiła tam coś więcej niż 1000zł. Nadal nie rozumiem czemu przerabiasz screeny swoich wypłat z cudownej giełdy Rolleyes
Pozdrawiam.
Tobie na dzień dobry polecam słownik jezyka polskiego, popraw ortografię, naucz się składni a pozniej bierz sie za pisanie jakichkolwiek postow, nie zamierzam znizac sie do twojego poziomu.
ps. zajmuje sie zawodowym przerabianiem wyplat, kazdy jak chce przerobic sobie wyplate zglasza sie do mnie.
ps2. osoba, która zajmuje sie zarabianiem na JBP śmie wypowiadać się na temat forexa...


RE: W co dzsiaj zainwestować? Plus5000 - daniel42na - 24-11-2013 15:22

To jest temat w co dzisiaj zainwestować, prosze dyskutować na temat i zakończyć te osobiste wycieczki, kolejny spam będzie karany.