Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin (/Temat-placi-IDW-Silverclix-fajna-Aurorka-polski-Admin-74664)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 24-11-2013 22:06

Jest piąta wypłata Huh


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - asiorek - 29-11-2013 23:45

macie jakiś sposób na zarobek tutaj ( prócz poleconych ) ? Czy poporstu klikacie reklamy Big Grin ?


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 30-11-2013 11:26

W zasadzie oprócz klikania i Poleconych nie ma innych mozliwości.

Jedyna zaletą tego programu jest 100% wypłacalność.

Aha, trzeba uważać - pojawił się "Cheat-link". Nie wolno go kliknąć.


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - asiorek - 30-11-2013 14:32

to stawiam sobie cel Big Grin

jak narazie $1 na IDW Big Grin


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - asiorek - 30-11-2013 16:59

A takie pytaniee, czy jak otwieram kilka reklam w kartach to mi zalicza wszystkie ?


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 30-11-2013 21:52

Ja klikam jednocześnie kilka programów - po jednej reklamie z każdego.


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 21-12-2013 13:31

Dobra wieść: Cheat Link zniknął !

A to screen 6 wypłaty. Dotarła na PayPal instant Huh


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - Eminey - 21-12-2013 18:45

Tez wyplacilem 2 razy - oba po 0.5 $

ALe potem zrezygnowalem. Za male stawki.
Jeszcze jak mozna bylo surfowac reklamy to mi sie chcialo - teraz szkoda mi czasu...


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 21-12-2013 22:32

Nowość - pojawiło się AdGrid i nawet coś dzisiaj trafiłem Big Grin


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - dariklon - 21-12-2013 23:24

eminey surfowanie było wyłączone na okres cheat link-u, teraz jest włączony ponownie. Można w przyszłości zwrócić na o uwagę jak znika surf to może być reklama Anti-bot.
pozdrawiam Admin Smile