Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-Na-Neobux-73954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - koza5689 - 23-09-2013 15:39

Ja po 2 miesiącach zarabiam około 20 centów dziennie http://bank.5v.pl oczywiście wszystko leci na poleconych Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Kazio_Odlotowy - 23-09-2013 20:12

A mi się dzisiaj udało wygrać 0,25$ Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - zabajka - 23-09-2013 20:18

(23-09-2013 15:39)koza5689 napisał(a):  Ja po 2 miesiącach zarabiam około 20 centów dziennie oczywiście wszystko leci na poleconych Wink

2 MIEIESIĄCE ???
łał człowieku masz się czym pochwalić na prawdę ślimak chyba szybciej się porusza
ja w niedzielę kupiłam 40 poleconych, nie wszyscy aktywni i przez dwa dni mam 0.70 czyli po 0.35 dziennie i to jest więcej niż ty za każdy dzień po dwóch miesiącach


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - koza5689 - 24-09-2013 09:57

(23-09-2013 20:18)zabajka napisał(a):  
(23-09-2013 15:39)koza5689 napisał(a):  Ja po 2 miesiącach zarabiam około 20 centów dziennie oczywiście wszystko leci na poleconych Wink

2 MIEIESIĄCE ???
łał człowieku masz się czym pochwalić na prawdę ślimak chyba szybciej się porusza
ja w niedzielę kupiłam 40 poleconych, nie wszyscy aktywni i przez dwa dni mam 0.70 czyli po 0.35 dziennie i to jest więcej niż ty za każdy dzień po dwóch miesiącach

Chciałbym tylko dodać, że ja żadnych pieniędzy w to nie inwestowałem i nie mam zamiaru inwestować. Na poleconych i ich utrzymanie zarabiam jedynie z reklam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - zabajka - 24-09-2013 10:05

(24-09-2013 09:57)koza5689 napisał(a):  
(23-09-2013 20:18)zabajka napisał(a):  
(23-09-2013 15:39)koza5689 napisał(a):  Ja po 2 miesiącach zarabiam około 20 centów dziennie oczywiście wszystko leci na poleconych Wink

2 MIEIESIĄCE ???
łał człowieku masz się czym pochwalić na prawdę ślimak chyba szybciej się porusza
ja w niedzielę kupiłam 40 poleconych, nie wszyscy aktywni i przez dwa dni mam 0.70 czyli po 0.35 dziennie i to jest więcej niż ty za każdy dzień po dwóch miesiącach

Chciałbym tylko dodać, że ja żadnych pieniędzy w to nie inwestowałem i nie mam zamiaru inwestować. Na poleconych i ich utrzymanie zarabiam jedynie z reklam.

to zarobienie czegokolwiek konkretnego zajmie ci w takim tempie lata
ja tam wolę zainwestować i szybko dojść do konkretnych zarobków i mieć pasywne zarabianie, ale każdy robi to co lubi : jeden woli się bawić jak dziecko zabawkami i latami do czegoś dochodzić a inny woli wyłożyć $ i szybko sobie zbudować konkretne rzeczy a inwestycja szybko się zwraca ja mam w 3 dni tyle już co ty po 2 miesiącach
myślę, że w ciągu dwóch miesięcy w banerze neobux będę miała więcej jak ty i szybciej do czegoś dojdę, z resztą wystarczy śledzić mój dziennik w którym dzień po dniu opisuję wszystko


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 24-09-2013 11:10

Cytat:to zarobienie czegokolwiek konkretnego zajmie ci w takim tempie lata
ja tam wolę zainwestować i szybko dojść do konkretnych zarobków i mieć pasywne zarabianie, ale każdy robi to co lubi : jeden woli się bawić jak dziecko zabawkami i latami do czegoś dochodzić a inny woli wyłożyć $ i szybko sobie zbudować konkretne rzeczy a inwestycja szybko się zwraca ja mam w 3 dni tyle już co ty po 2 miesiącach
myślę, że w ciągu dwóch miesięcy w banerze neobux będę miała więcej jak ty i szybciej do czegoś dojdę, z resztą wystarczy śledzić mój dziennik w którym dzień po dniu opisuję wszystko

No i po co mu tak mówisz jak to nie prawda? Ja też nic nie inwestowałem Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - zabajka - 24-09-2013 11:25

(24-09-2013 11:10)patulsky1337 napisał(a):  
Cytat:to zarobienie czegokolwiek konkretnego zajmie ci w takim tempie lata
ja tam wolę zainwestować i szybko dojść do konkretnych zarobków i mieć pasywne zarabianie, ale każdy robi to co lubi : jeden woli się bawić jak dziecko zabawkami i latami do czegoś dochodzić a inny woli wyłożyć $ i szybko sobie zbudować konkretne rzeczy a inwestycja szybko się zwraca ja mam w 3 dni tyle już co ty po 2 miesiącach
myślę, że w ciągu dwóch miesięcy w banerze neobux będę miała więcej jak ty i szybciej do czegoś dojdę, z resztą wystarczy śledzić mój dziennik w którym dzień po dniu opisuję wszystko

No i po co mu tak mówisz jak to nie prawda? Ja też nic nie inwestowałem Smile

wyrażam tylko swoje zdanie i opinię z którą może się ktoś zgadzać a nie musi, każdy ma swoje zdanie
ja wolę zainwestować i szybciej zbudować to co chcę jak robić to miesiącami i latami
dodatkowo widać efekty : ja zainwestowałam i w 3 dzień już mam tyle na dobę ( nawet więcej ) co on po 2 miesiącach więc szybciej do tego dojdę co zamierzam niż on mnie dogoni, z resztą jeszcze coś własnych $ zainwestuję by to przyśpieszyć Smile

z resztą inwestycja 20 czy 30$ to nie aż takie wielkie pieniądze a jak zmieniają i przyśpieszają wszystko w budowaniu pasywnego zarobku
nie problem takie pieniądze jak się tylko chce zarobić w dzień czy dwa i inwestując wykorzystać je sensownie


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - AnnaKa - 24-09-2013 11:52

A ja zainwestowałem 90$ w konto GOLD , i kupiłem 55 poleconych i jak na tym wszyszedłem ? Jak Cygan pod kościołem nic nie mam z tego jeszcze mi nawet nie zarobią na siebie Ci poleceni a ich konieczność wymiany jest już tak duża że musiałbym dopłacić kilka $ żeby mieć na wymianę , nic nie klikają a wymieniałem już jakieś 23 razy po 2-3 osoby... lipa straszna , przeliczając to w ciągu roku zwróci mi się 57$ tylko ... czyli jestem w plecy tak sobie ... 33 $ ... Ci rentowani poleceni są nie opłacalni .... może kiedyś byli ale teraz masakra , na początku miałem ponad 1$ dziennie a teraz 0.13-0.30$ ... Dziękuję za takie coś.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - zabajka - 24-09-2013 11:59

(24-09-2013 11:52)AnnaKa napisał(a):  A ja zainwestowałem 90$ w konto GOLD , i kupiłem 55 poleconych i jak na tym wszyszedłem ? Jak Cygan pod kościołem nic nie mam z tego jeszcze mi nawet nie zarobią na siebie Ci poleceni a ich konieczność wymiany jest już tak duża że musiałbym dopłacić kilka $ żeby mieć na wymianę , nic nie klikają a wymieniałem już jakieś 23 razy po 2-3 osoby... lipa straszna , przeliczając to w ciągu roku zwróci mi się 57$ tylko ... czyli jestem w plecy tak sobie ... 33 $ ... Ci rentowani poleceni są nie opłacalni .... może kiedyś byli ale teraz masakra , na początku miałem ponad 1$ dziennie a teraz 0.13-0.30$ ... Dziękuję za takie coś.

bo pierwsze się buduje konkretną siatkę poleconych a potem inwestuje w ulepszenie konta
a jak ktoś się zabiera do tematu od du.y strony to są efekty więc nie płacz, że tracisz jak nie postępujesz w tematyce racjonalnie i z planem


no ale co się dziwić po "specjaliście" z Bożej łaski z firmy zwanej wybujała fantazja i który płaci 2 zł za prąd za cały rachunek w każdym okresie rozliczeniowym bekabeka
by ulepszenie konta miało jakikolwiek sens by zarobić trzeba mieć co najmniej 1000-2000 poleconych i z tego aktywnych 40-50%


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 24-09-2013 19:53

Musze się zgodzić z panem wyżej- kupno konta Gold bez wystarczająco rozwiniętego konta to nie najlepszy pomysł.

Po drugie- 55 poleconych? Nawet na standardowe konto to mało... posiadając gold myślimy o kilkuset- do kilku tysięcy poleconych. Na przyszłość zalecam się trochę z tym wstrzymać Wink