Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org (/Temat-Firecpa-Informacja-Dla-Uzytkownikow-Firecash-org-73558)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Kiljan - 18-08-2013 02:58

(18-08-2013 01:58)sacrifice napisał(a):  rly?

(28-07-2013 16:22) napisał(a):  Testy rozpoczną się 5.08

Od 10.08 odbędą się testy finalne - do wybranych użytkowników FC zgłosimy się osobiście.

Zostanie rozbudowana infrastruktura serwerowa - nie będzie przerw w działaniu FC

15.08 - start FireCPA

testy od 5.08, testy finalne od 10.08 .. 15.08 jednak znowu testy nie start? ciekawe, ciekawe

ee, na każdej sieci afiliacyjnej trzeba czekać na akceptacje tak jak u was teraz więc o jakim braku otwartej rejestracji mówisz? facepalmfacepalm

Takim, że obecnie nie podajesz praktycznie żadnych danych, które będą wymagane przy normalnej rejestracji, poza tym nie wiem dlaczego kłócisz się z właścicielem i twierdzisz, że lepiej wiesz czy jest start i czy są testy i czy rejestracja jest taka jaka powinna być...


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - sacrifice - 18-08-2013 03:14

żadnych? trzeba podawać to samo co w każdej sieci nie licząc braku miejsca na wpisanie swojej strony facepalm

bo właściciel sam nie wie co mówi skoro w pierwszym poście jest napisane co innego facepalm


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Kiljan - 18-08-2013 07:31

(18-08-2013 03:14)sacrifice napisał(a):  żadnych? trzeba podawać to samo co w każdej sieci nie licząc braku miejsca na wpisanie swojej strony facepalm

bo właściciel sam nie wie co mówi skoro w pierwszym poście jest napisane co innego facepalm
Jeśli według Ciebie trzeba podawać to samo co w każdej sieci poza stroną to chyba jedyna sieć w której się rejestrowałeś to facebook... facepalmfacepalmfacepalm - widzę, że je lubisz więc specjalnie dla Ciebie


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - FireMedia - 18-08-2013 15:56

Programista żle określi odrzucenie - podał to jako ban

Na razie nie prowadzimy akcji marketingowych FireCPA. Akceptację uzyskali dotychczas jedynie czołowi userzy z FC


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Dennisek78 - 18-08-2013 16:04

Czyli ja np.


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - FireMedia - 20-08-2013 09:12

Wczoraj pękła bariera 100$ u jednego usera - real content 100% uczciwości.

Dziś zostanie dodanych do fc sporo ofert z FireCPA - liczymy, że testy wypadną pozytywnie.


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - FireMedia - 21-08-2013 15:55

Poszukujemy fana Bundesligi - zarabianie na real contencie


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - etokox - 21-08-2013 16:55

Ja mam Ziomeczka który LIVE jest na wszystkich ligach.
Byśmy mogli się dwóch za to zabrać.


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - FireMedia - 21-08-2013 18:03

pisać do Artura


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - bios - 26-08-2013 18:08

No jeżeli fan bundes ligi to ja Smile