Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przydatne programy do strony PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Przydatne programy do strony PPA (/Temat-Przydatne-programy-do-strony-PPA-72118)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Przydatne programy do strony PPA - Szaman1644 - 17-07-2013 16:57

Z GSA to inna sprawa. Tak pisze ile dodaje. Ja kiedyś zapomniałem wyłączyć programu i nabiłem 5000 i nic się nie stało, więc spokojnie.


RE: Przydatne programy do strony PPA - miniek9090 - 17-07-2013 17:00

przetestuje program ... Na razie mam znikome wejścia z google więc co mi szkodzi. Za kilka dni napiszę czy coś pomoglo , czy dostalem filtraSmile


RE: Przydatne programy do strony PPA - Szaman1644 - 17-07-2013 17:01

Powiem szczerze teraz po kontakcie dłuższym z programem, że nie pomaga on za wiele. Trochę wejścia poprawiły się, ale liczyłem na wiele więcej.


Co do tematu to już dawno nie publikowałem nowych programów. Muszę się wziąć za to Smile


RE: Przydatne programy do strony PPA - miniek9090 - 17-07-2013 17:05

Pisze u mnie w tym programie ciągle "initializing" i nic się nie zmienia... powinno tak być?


RE: Przydatne programy do strony PPA - GreenDay - 17-07-2013 18:30

Link dobry co chcecie, jednak mixkosa ma rację zaśmiecają strony i w efekcie obniżaja pozycje.Zwłąszcza te darmowe Big Grin Jednak z tego typu programów się korzysta do zaplecza a nie do stron głównych to chyba oczywiste Smile


RE: Przydatne programy do strony PPA - v47 - 17-07-2013 20:07

Filtr gwarantowany 100% impreza
[/quote]


ja mam bloga(nie pod Ppa) i ktos mi dodał stronę do takich dodawarek i filtra nie miałem, tylko że mój blog miał jeszcze linki z normalnych seokatalogów, innych katalogów i miał w sumie troche(wpisy od 600-2k znaków ze spacją) unikalnej treści, więc nie wiem jak to zadziała na miniblogi z hakami;
myślę że 100% filtra nie będzie, chyba że tymczasowy, bo przeciez kazdy może na złość dodawac komus blogi do tej spamiarki
ale też nie sądze że takie backlinki zrobią główną robotę, bo nawet nie można podac anchora