Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 11:47

Ok chodzi mi dokładnie o program acuvate to z soczewkami .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 12:34

Da się tym sposobem opisanym wyżej.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - poczmail - 28-06-2013 13:46

Bardzo ciekawy poradnik, być może w najbliższej przyszłości wezmę się za promowanie systemów tutaj opisanych. Smile
W Affilancie są kampanie płacące jedynie za wejścia w dany link?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 13:50

Są, ale jest ich mało i dostałem się ledwie do jednego programu - reszta odrzucona albo za "brak strony" (wtedy jeszcze nic tam nie podpiąłem), albo za "tematykę niezgodną z reklamodawcą", także dałem sobie spokój. Poza tym, te stawki za klik... śmieszne raczej. ;p


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 13:54

Czy jeśli link przekierowujący wyciągniety z banera różni się od linku z banera na stronie to coś pomyliłem , bo sprawdzałem i kliknolem w baner na blogu i byl inny niż ten w który kliknolem jak robisz twoja metodą .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - poczmail - 28-06-2013 13:58

mr.nobody, a ogólnie we wszystkich opisanych sieciach często zdarzają się kampanie CPC? Jeśli tak, podaj proszę listę tych z najwyższą częstotliwością i łatwością dostania się do danej możliwości.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 13:59

Tak, ten wyciągnięty z bannera różni się od tego, który kopiuje się z sekcji "Narzędzia -> Bannery". Smile

Poczmail, we wszystkich opisanych sieciach? To temat tylko o jednej sieci - Afiliant.com Smile Ja dostałem się do programu "Wyjatkowyprezent.pl", ale to dlatego, że mam bloga o tematyce, która się zgadza. Ciężko stwierdzić jak i czy łatwo się dostać do innych, bo mi się nie udało. Big Grin


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 14:04

Blabla mnie zaakceptowało , a tydzień temu odrzuciło więc fajnie :-)


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 14:15

No i ślicznie, powodzenia i jakby co, to pisz tutaj. Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 14:28

Ostatnie pytanie czy jeśli się komuś zarejestruje i on mi się odwdzięczy np na blabla to nie uznaja .
Czy oni zawsze wiedze z jakiego serwisu idzie rejestracja ?