Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! (/Temat-PokerStrategy-com-50-za-friko-na-start-7031)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 22-05-2010 22:57

Jak to pisał Dan Harrington w swoich książkach (swoją drogą polecam lekturę, sporo informacji dla początkujących i nie tylko), gra w pokera ma proste zasady, ale gry uczysz się przez całe życieWink

Najwytrwalsi zostają bogaczami i profesjonalistami, a Ci mniej wytrwali przegrają trochę kasy, stwierdzą że to jest do dupy i tyle z ich kariery pokerowejWink

Tak więc tak jak mówisz, zrób sobie przerwe, poczytaj więcej itd. Później możesz zmienić Poker Room na jakiś inny jeżeli na tym Ci nie idzie - kombinuj i szukaj rozwiązania swoich porażek.

Pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 29-05-2010 22:57

No i się stało Big Grin przegrałem swoje 50 $ od pokerstrategy . Postanowiłem wziąć się w końcu za pokera na serio mając na swoim koncie 0$ Big Grin , ale nie wydaje mi się żeby był to jakiś problem . Na razie będę grać na wirtualne pieniądze a w trakcie tego będę cały czas studiował materiały na pokerstrategy , muszę popracować jeszcze nad swoją psychika , jestem zbyt pazerny i od razu chciałbym wygrać 1000 $ . Także tutaj jest drobny problem , ciężko mi się trzymać jakiejkolwiek strategi , która na dłuższą metę jest skuteczna ale w krótkich odstępach czasowych daje małe zyski . Zawsze wydawało mi się , że żeby wygrać dużo trzeba grać na wysokich stawkach i w pewnym sensie jest to prawda ale na krótka metę . Gdy przeczytałem na pokerstrategy , że pewien gracz z 5 $ w 10 miesięcy zrobił 100 000 $ to mi się w żołądku aż coś przewróciło . Wiadomo postawą jego sukcesu był bankroll management , który nie jest moją mocną strona ...
Czas pokaże jak to się wszystko potoczy gdy kiedyś tam w końcu coś tam wygram , to się oczywiście pochwale xD
A jak na razie wielkie dzięki za pomoc wszystkim którzy udzielali się w tym temacie .

Pozdro !!


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 16-06-2010 12:12

Dwa duże freerolle (turnieje bez opłat za wpisowe z realną pulą do zgarnięciaSmile)

Największe freerolle w historii PokerStrategy.com zostaną zorganizowane na dwóch bardzo popularnych platformach.

Freerolle będą dostępne dla wszystkich graczy, którzy mają konta na tych platformach założone za pośrednictwem PokerStrategy.com.
2 x 25 000 $ w pulach nagród to również bardzo dobra zachęta dla wszystkich nowych graczy, którzy będą rozpoczynać swoją przygodę z pokerem online tego lata.

Freeroll z pulą 25 000 $ na PartyPoker.com
? 25.07.2010, 15:00 GMT (17:00 CET)
? Dostępnych 10 000 miejsc
? Rejestracja wystartuje 25.07.2010 o godzinie 11:00 GMT (13:00 CET)
? Wymagane konto przypisane do PokerStrategy.com
? Twoje konto musi być aktywnym kontem na prawdziwe pieniądze. Oznacza to, że choć raz musiały być na nim jakieś fundusze. Jeśli otrzymałeś 50 $ kapitału startowego na PartyPoker, to twoje konto spełnia te wymagania.

Freeroll z pulą 25 000 $ na Full Tilt Poker
? 18.07.2010, 12:00 GMT (14:00 CET)
? Dostępnych ponad 8000 miejsc
? Rejestracja wystartuje 18.07.2010 o godzinie 08:00 GMT (10:00 CET)
? Wymagane konto przypisane do PokerStrategy.com

A więc nie zwlekajcie tylko dołączcie do PokerStrategy zupełnie za darmo! Smile
http://www.pokerstrategy.com/uOOQQQ


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - chiquita92 - 18-06-2010 15:55

gdybyś teraz miał zaczynać od 50$ to ile czasu by CI zajęło by wymnożyć to na jakąś sumkę do wypłaty?


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 20-06-2010 02:53

Obecnie zrobiłbym w ciągu jednego dnia/dwóch z tego ok. 150$, ale to tylko dlatego, że gram już długo i mam doświadczenie. Początkujący gracz nie powinien nastawiać się na jak najszybszy zysk, a skupić na polepszaniu swojej gry i nauce, która w dalszej perspektywie czasu przyniesie większy zyskSmile


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 28-10-2010 23:07

I co, jak idzie? Gra ktoś w ogóleWink?


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 13-11-2010 21:38

Ja trochę gram i raczej kiepsko mi to idzie . Nie mam samozaparcia aby doskonalić swoja grę , przedwczoraj przegrałem 15 $ , które wpłaciłem , postanowiłem sobie że dopiero po sporej dawce wiedzy pokerowej wpłacę coś kasy , w między czasie spróbuje skołować kaskę w jakiś inny sposób niż wpłata własna , zna może ktoś jakieś sprawdzone sposoby na dodatkową kasę na pokera , wiem że można sprzedawać wirtualną kasę ale zebranie kilku milionów jest dość trudną sprawą ponieważ gra na wirtualną kasę rządzi się własnymi zasadami . A jak Tobie Fallriv idzie gra jakie limity grasz ?

pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - sparkyfx - 14-11-2010 00:33

Ja mam pytanko jaką z książek polecasz na początek? Chciałem zacząć od Harringtona, juz troche czytałem i raczej zrozumiały. Zastanawiałem się czy na początek nie byłby lepszy Winning Low Limit Hold_'Em - Lee Jones. Będe wdzięczny za pomoc Smile


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - bartekkg1997 - 12-12-2010 21:10

Twój post zainteresował mnie pokerem może zacznę grać.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 23-12-2010 14:46

@sparkyfx

IMO Harrington zupełnie wystarczy + materiały szkoleniowe z PokerTexas i PokerStrategy.comWink

@dawid327

Obecnie gram turnieje MTT z wpisowym od 3-11$. Najlepiej się odnajduję w tego typu grze, a turnieje nie są aż tak niebezpieczne dla bankrolla jak gra cashSmile