Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wielka pomoc w pozycjonowaniu (/Temat-Wielka-pomoc-w-pozycjonowaniu-69718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Vister81 - 26-05-2013 11:47

U mnie na razie idzie główna strona. Z czasem będę zajmował się odpowiednimi "niszami" Wink


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 26-05-2013 12:42

Czemu Wam w kilkanaście minut weryfikuje aż 50?
Ja mam 250 wpisów dodanych (3 godziny mi to zajęło) a tylko 5 zweryfikowanych.. Mam ustawione strony PR<3. Dodatkowo GSA mnie wychujał i po 2 dniach skończył mi się trial..


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - create - 26-05-2013 13:05

Jak narazie idzie dobrze. Czyli mam rozumiec że można max 50 dziennie mieć zweryfikowanych tak? A co z tymi captchami? Musze je wypelniac?

Pozdrawiam


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 26-05-2013 17:53

No tak. Chyba, że kupisz CaptchaSniper za 79$, który sam je wypełnia. Wink

Ponawiam moje poprzednie pytanie.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - BajdeQ - 26-05-2013 18:35

U mnie 53/41 (Submitted/Verified) więc raczej jest dobrze tyle że teraz mi wyskakuje komunikat
"Attention! No more targets but also no competitor analysis wanted".
Komunikat wyskakuje równo co minute i nic się nie dzieje, czekałem ok 30 min i nic się nie zmieniło.
Ma ktoś może jakiś pomysł o co z tych chodzi ?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 26-05-2013 19:03

Chyba chodzi o to, że wszystkie strony, które znalazło mają już BL od Ciebie.

Usunąłem projekt i zrobiłem na nowo i jest lepiej Big Grin
53/24 :3


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 28-05-2013 15:03

Nowy algorytm Google już całkiem mnie uje*ał. Od dwóch dni 4UU..
Codziennie daje po 35backlinków z GSA. Nie rozumiem tego jak np. Użytkownik Makingmoney robi w tym jakieś 2-3tyg a zarobił już z 50$ (nawet miał jedną Francję 20$)

Pewnie brak dobrej niszy.. Jak chociaż jej szukać? Nawet pospolitej.Sad


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Kostekmc - 28-05-2013 17:15

Według mnie zanim wypozycjonujesz bloga powinieneś przez ten czas dawać filmiki na Youtube. Ja jeszcze jakiś tydzień temu bez filmików miałem 60-80 uu a jak zacząłem wrzucać to od razu traffic skoczył i codziennie jest ponad 200 uu a dzisiaj będzie z 300 a mam może z 7 filmików.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Pablo1979 - 28-05-2013 17:29

Tylko trzeba pamiętać że YT to śliski temat dzisiaj są filmiki a za chwilkę możesz stracić wszystko 4


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Matty094 - 28-05-2013 19:10

(28-05-2013 15:03)vankosiara napisał(a):  Nowy algorytm Google już całkiem mnie uje*ał. Od dwóch dni 4UU..
Codziennie daje po 35backlinków z GSA. Nie rozumiem tego jak np. Użytkownik Makingmoney robi w tym jakieś 2-3tyg a zarobił już z 50$ (nawet miał jedną Francję 20$)

Pewnie brak dobrej niszy.. Jak chociaż jej szukać? Nawet pospolitej.Sad

A masz jakieś słowa kluczowe co do niszy ?
Chodzi mi o tagi , bo ja się sam o tym przekonałem i teraz moje słowa kluczowe są tak na 5-15 miejscu w google .
4 słowa kluczowe są na 3 miejscu w google Smile
Im więcej słów kluczowych tym lepiej uwierz mi ja kiedyś jak robiłem bloga to dziennie 3-5 wyświetleń miałem na blogu to przez to że nie miałem żadnych słów kluczowych a pozycja w google to pewnie ostatnia .
Tagi to są słowa które wpisujesz w google do danej niszy .
np .

free hack "nazwa gry" for android and iOS
I tak cały czas ja mam dla jednej niszy około 10-20 słów kluczowych lub więcej .
Chociaż dopiero zacząłem i wyświetleń na blogu dziennie mam około 30-60 (rekord to był 79) .
I tak słabo a kliki to tak 5-10 rekord to 17 .
Narazie kwota 0.00$ ,ale to pewnie przez słabe nisze Xpokerface

Pozdrawiam .