Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dodatkowy styl - Zarabiam.com (/Temat-Dodatkowy-styl-Zarabiam-com-64027)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - rozekrr - 05-02-2013 20:14

Do zmiany w widoku tematu na dole: User(s) browsed this thread, oraz Tags.
Należało by również zrobić trochę oddzielenia od nazw np. tematu, i w widoku tematu, gdyż obecnie napisy przylegają do tabeli.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - HAUKA - 06-02-2013 02:55

Ogólnie wolę klasyczną wersję Wink


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - ipfon - 07-02-2013 13:06

W momencie jak nie jestem zalogowany i wejdę w jakąkolwiek grafikę w galerii nie mogę np.: komentować "obrazka" Pozostaje powrót na główną i zalogowanie, nie można by dorzucić w górnej sekcji jakiegoś odnośnika do logowania??


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - xJAmaTOx - 07-02-2013 13:12

(06-02-2013 02:55)HAUKA napisał(a):  Ogólnie wolę klasyczną wersję Wink

Mi się wydaje że wszyscy dalej lecą na klasycznej wersji z przyzwyczajenia po prostu Smile


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 08-02-2013 01:10

(07-02-2013 13:12)xJAmaTOx napisał(a):  
(06-02-2013 02:55)HAUKA napisał(a):  Ogólnie wolę klasyczną wersję Wink

Mi się wydaje że wszyscy dalej lecą na klasycznej wersji z przyzwyczajenia po prostu Smile

około 45 tysięcy leci na klasycznej ciemnej wersji Smile
jednak 130 osób przekonało się do jasnej - i ją ma ustawioną jako domyślną Smile

Kto co lubi Smile


(07-02-2013 13:06)ipfon napisał(a):  W momencie jak nie jestem zalogowany i wejdę w jakąkolwiek grafikę w galerii nie mogę np.: komentować "obrazka" Pozostaje powrót na główną i zalogowanie, nie można by dorzucić w górnej sekcji jakiegoś odnośnika do logowania??

Niestety technicznie nie ma takiej możliwości, gdyż galeria nie jest integralną częścią mybb, jednak przycisk do logowania również się tam znajduje w formie przekierowania.
Dokładnie tutaj: http://screenshooter.net/2017584/opnvfdb


(05-02-2013 20:14)rozekrr napisał(a):  Do zmiany w widoku tematu na dole: User(s) browsed this thread, oraz Tags.
Należało by również zrobić trochę oddzielenia od nazw np. tematu, i w widoku tematu, gdyż obecnie napisy przylegają do tabeli.

Naprawione


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - ipfon - 08-02-2013 08:05

Dzieki Big Grin


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Filox - 08-02-2013 10:47

Jasna wersja Rox ! Dzięki za nowy motyw Tongue


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 08-02-2013 11:13

Cieszę się, że znalazło się grono osób które z niej korzysta, dzięki temu wiem że moja praca nie poszła na marne Rolleyes
Osobiście wolne ciemną wersję, ale to już kwestia przyzwyczajenia i gustu Smile Oba style spełniają identyczne funkcjonalności.

Jeśli w nowym stylu jeszcze coś powinno się zmienić - to proszę o zgłoszenia Smile


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - xerxes - 10-02-2013 15:00

Oczywiście ilu Polaków tyle zdań! O gustach sie nie dyskutuje. Jak dla mnie obecne kolory są idealne! Bardzo mi się podoba.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Skipi - 09-03-2013 18:48

- Nick zbanowanego nie jest przekreslony
- Swiateczne logo
- Informacja o konkursie fc&zc jest nie czytelna (ciemne tlo i ciemny tekst)

To tyle co zauwazylem na nowym stylu.