Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odznaki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Odznaki (/Temat-Odznaki-63955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Odznaki - Admin - 01-07-2013 11:19

odznaka przyjaciel, mister/mis? RolleyesRolleyes pierwsze slysze
odznaka spamer? nie żartuj, nagradzać za spam?


oczywiście za staż posty tematy, będą na pewno - pytanie dotyczyło odznak przyznawanych manualnie, nie automatycznie.


RE: Odznaki - damianus627 - 01-07-2013 11:24

Odznaka dla czterdziestolatka - dla wszystkich powyżej 40 lat. Pierwsza osoba co dostanie to tomazzi.
Odznaka dla mistrza poradników. Specjalna odznaka dla Szamana.


RE: Odznaki - Tidus - 01-07-2013 11:25

Odznaka przyznawana dla zaufanego sprzedawcy/kupcy czy po prostu handlarza. Za dobre opinie wśród innych użytkowników. Mogłoby to pomóc osobom, które wahają się przed wysłaniem pieniędzy czy też wykonaniem pewnego oferty, którą sprzedają przed wcześniejszą akcją ich kupującego czy sprzedającego. Odznaka oczywiście przyznawana manualnie.


RE: Odznaki - Majka - 01-07-2013 14:54

(01-07-2013 11:19)Admin napisał(a):  odznaka przyjaciel, mister/mis? RolleyesRolleyes pierwsze slysze
odznaka spamer? nie żartuj, nagradzać za spam?


oczywiście za staż posty tematy, będą na pewno - pytanie dotyczyło odznak przyznawanych manualnie, nie automatycznie.

Jak dobrze pamiętam były kiedyś odznaki na forum wg płci (kobieta - facet) ??? Takie coś miałam na myśli pisząc mis... Fakt jest to uwidocznione w panelu użytkownika.
Spamer jako odznaka nie musi być nagrodą tylko negatywną oceną.
Manualnie można odznaczyć mentorów jako pomocna dłoń, kantorowców wymiany walut jako złotówka. Za dużo nie wymyślimy w tym temacie.


RE: Odznaki - Br0nek1234 - 01-07-2013 14:59

Ja bym proponował jakas odznake dla zaufanych uzytkownikówSmile


RE: Odznaki - Majka - 01-07-2013 15:02

(01-07-2013 14:59)Br0nek1234 napisał(a):  Ja bym proponował jakas odznake dla zaufanych uzytkownikówSmile

Ale kto w tych czasach jest zaufany Smile Jakie kryteria obierzesz ?
beka
Pewnie, że dobry pomysł impreza

Dla grafików coś jeszcze można stworzyć, choć ich pewnie mało jest na forum


RE: Odznaki - Br0nek1234 - 01-07-2013 15:04

Nie wiem duża ilość przeprowadzonych wymian, kupna, sprzedażySmile Może też od jakieś reputacji nie za refback.


RE: Odznaki - Tidus - 01-07-2013 17:19

(01-07-2013 14:54)Majka napisał(a):  Jak dobrze pamiętam były kiedyś odznaki na forum wg płci (kobieta - facet) ??? Takie coś miałam na myśli pisząc mis... Fakt jest to uwidocznione w panelu użytkownika.
Spamer jako odznaka nie musi być nagrodą tylko negatywną oceną.
Manualnie można odznaczyć mentorów jako pomocna dłoń, kantorowców wymiany walut jako złotówka. Za dużo nie wymyślimy w tym temacie.

Była odznaka przyznawana tylko dla płci pięknej.
Odznaka ma być pewnego rodzaju nagrodą, a nie karą, a takową za spam jest zapewne warn Big Grin

(01-07-2013 15:04)Br0nek1234 napisał(a):  Nie wiem duża ilość przeprowadzonych wymian, kupna, sprzedażySmile Może też od jakieś reputacji nie za refback.

Czytaj, napisałem dokładnie to samo.

Odznaka za reputację nie wliczając z działu X to strata czasu, bo nie dość, że będzie trzeba robić to ręcznie to jeszcze sprawdzać ile reputacji ma z tematu Refback za Reputację.
Odznaki za reputację zresztą na pewno będą.


Powinny się znaleźć też takie odznaki dla takich jak pomysłodawca czy wyżej wspomniany oficjalny mentor ppa, np. Diqtion, Hauka, Karczu czy Ciamciaj. Dodatkowo (może zbędne, lecz chętnie bym coś takiego zobaczył) małe konkursiki typu top user miesiąca itp.. Za takie coś również mogłyby być przyznawane odznaki.

Można pomyśleć też o mniej ważnych odznakach dla takich jak Inwestor. Początkujący, który szukałby pomocy/mentora w dziedzinie inwestycji mógłby skierować się właśnie do takowego, który rangę posiada.

@Edit

Nie wiem jak działają restocki na FireGifts, lecz jeżeli na takiej zasadzie jak na Lockerz to można też dodać odznaki dla osób, które jako pierwsze podadzą informację na SB czy też powiedzą na TS, iż restock właśnie się rozpoczął. Big Grin


RE: Odznaki - Admin - 02-07-2013 10:36

w sumie Wasze sugestie nie wprowadziły nic poza tym co mamy, może po starcie odznaczeń coś nowego podsuniecie Wink
postaram się dziś je aktywować.


RE: Odznaki - poczmail - 02-07-2013 10:47

Czekamy w zniecieprliwieniu i będziemy na bieżąco informować o naszych sugestiach. Smile