Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy biznes HourlyRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy biznes HourlyRevShare (/Temat-Nowy-biznes-HourlyRevShare-63927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 12-04-2013 10:46

Mnie już osobiście zdenerwowali. Dobrze, że ogólnie wypłaciłem wkład +47$ zysku ale chyba na więcej nie mam co liczyć. Po raz trzeci cofnęli mi wypłatę na STP, tym razem z 29/03, a jak się ich pytam czy mają w ogóle zamiar zrealizować, to support mi odpisuje: "Proszę czytać info na stronie głównej, nie będziemy rozpatrywać spraw indywidualnie". Dodanie tych wtorków i inne machlojki świadczą o tym, że chyba powoli będą się zwijać. Czarno to widzę. We wtorek spróbuję zlecić kolejny raz wypłatę na około 200$, jak mi znowu cofną, to już dla mnie będzie scam.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 12-04-2013 12:06

I dobrze ci odpisali, poczytaj co się zmieniło jeśli chodzi o wypłaty. Jak zlecisz we wtorek to myślę, że ci nie cofną Smile
Ja też będę zlecał we wtorek to zobaczymy co będzie.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - ciekma - 12-04-2013 12:35

Ropson bez nerwów trzeba być na bieżąco z info co dają. Wszystkim cofnęli bo teraz do wypłat są tylko wtorki. Musieli tak robić żeby wypłacić wszystkich bez przedłużania. Powinniśmy się cieszyć bo to chyba jedyny taki hyip w historii który naprawdę robi tak duże postępy i nie zniknął po takich problemach tylko robi wszystko żeby nadal działać.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Karas09 - 15-04-2013 19:47

Czy mógłby ktoś wstawić dowód wpłaty jakiś teraźniejszy, bo nie wiem czy się w to pakować. Czy to ma w ogóle szanse dalej istnieć?


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - marmal - 16-04-2013 20:21

No ja właśnie czekam już tydzień na swoją wypłatę. Jak już wspominałem wcześniej nie polecam go, w szczególności na tym etapie.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 19-04-2013 09:13

Zleciłem wypłatę i dalej nie ma....

Mówicie żebym jeszcze trochę wyluzował ale po prostu moim zdaniem wałki zaczęli robić już od momentu wycofania LR bo do tamtego czasu wszystko szło bardzo dobrze. Teraz na siłę wymyślają takie rzeczy jak wypłaty niby we wtorki, żeby jeszcze mieć trochę czasu na utrzymanie programu. W program wchodzić już na pewno nikomu nie radzę, jedyne co zostaje to jeszcze poobserwować czy komuś z nas wypłacą pieniądze.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 19-04-2013 09:51

Ile już czekasz na wypłatę na nowych zasadach ? Co do inwestycji to wątpię by ktoś tam teraz dodatkowe $ wpłacał, jedynie co to z re-purchase balance bo z tym i tak nie ma co innego zrobić.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - ciekma - 19-04-2013 12:58

Zgodnie z newsem na stronie sprawa z wypłatami przedstawia się tak
STP - 700 requests pending
PM - 150 requests pending
EGOpay - 100 requests pending


Do jutra północy mają wypłacić z 9 wszystkie więc poczekajmy jeszcze.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 24-04-2013 12:24

No i jak? Dostał ktoś wypłatę czy już mogę wykasować stronę z zakładek?


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - ciekma - 24-04-2013 12:33

przedwczoraj dostałem z 16 także spokojnie Smile