Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z BB na Payza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Wypłata z BB na Payza (/Temat-Wyplata-z-BB-na-Payza-63068)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wypłata z BB na Payza - Quamca - 23-04-2013 00:20

(08-04-2013 22:18)Born2bebroke napisał(a):  WItam, chciałem zapytać: ile czasu idzie wypłata z bb na payze? Zleciłem ją 3,5 tygodnia temu i nic nie widać : ( Szczerze mówiąc to zaczynam wątpić czy kiedykolwiek dotrą te pieniądze do mojej ręki.
pozdraiwam i czekam na odpowiedzi

ja czekałem ponad miesiąc i z tego co czytałem na forum to niektórzy czekają nawet więcej. a wypłatę dostałem również w części i również jest na stronie zaznaczone PAID.

poczekam jeszcze tydzień, dwa i zobaczymy czy faktycznie przyjdzie reszta ; D


RE: Wypłata z BB na Payza - Pentas - 23-04-2013 07:46

ja czekam juz 12 dni a miało byc 7 dni i miala przyjsc kolejna czesc wyplatySad
BB leci w kulki ciągle kłamiąc
wypłaciłem 1000usd i zobaczcie co z tego ze dostalem 100usd w jednej pari a czekam juz na nastepna partie 12 dni, przeciez z tego nie wyzyje.
jak ktos zalożmy wyplaci 10000usd to tez przyjdzie mu 100usd..to jakis zart
jak dla mnie bb sie sypie i to bardzo!!!!
wlasciciel jezdzi po krajach i sie usmiecha, a ludzie przyjezdzaja na konferencje i sie ciesza mimo ze nie otrzymują wypłat. naiwnosc ludzka czy głupota?


RE: Wypłata z BB na Payza - marcel_kk - 23-04-2013 10:55

(23-04-2013 07:46)Pentas napisał(a):  ja czekam juz 12 dni a miało byc 7 dni i miala przyjsc kolejna czesc wyplatySad
BB leci w kulki ciągle kłamiąc
wypłaciłem 1000usd i zobaczcie co z tego ze dostalem 100usd w jednej pari a czekam juz na nastepna partie 12 dni, przeciez z tego nie wyzyje.
jak ktos zalożmy wyplaci 10000usd to tez przyjdzie mu 100usd..to jakis zart
jak dla mnie bb sie sypie i to bardzo!!!!
wlasciciel jezdzi po krajach i sie usmiecha, a ludzie przyjezdzaja na konferencje i sie ciesza mimo ze nie otrzymują wypłat. naiwnosc ludzka czy głupota?

Mega naiwność, dopóki bedą głupole co wpłacaja na ta piramide to będa wypłaty, ale ludziska powoli sie połapali w co wdepneli i jak to bywa w kazdej piramidzie, nowicjusze ucza sie na własnych błędach i pazerności beka