Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna metoda zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Własna metoda zarobku (/Temat-Wlasna-metoda-zarobku-62973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 08-01-2013 11:26

No, no teedzio oszukałeś kupujących w tym mnie? Nie ładnie, czekam na rozwój sytuacji, oraz ewentualny zwrot wpłaconych 50 zł za kradziony poradnik Smile


Re: Własna metoda zarobku - teedzio - 08-01-2013 11:41

Metoda nie jest kradziona mam pozwolenie na sprzedaż w zamian za część zysków Smile

Wysłano z HTC One X z użyciem Tapatalk


Re: Własna metoda zarobku - teedzio - 08-01-2013 11:42

Metoda nie jest kradziona mam pozwolenie na sprzedaż w zamian za część zysków Smile

Wysłano z HTC One X z użyciem Tapatalk


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 08-01-2013 11:49

Moja krótka opinia na temat poradnika.
Pisałeś że wkładu własnego nie ma, otóż pojawia się na samym początku. Ja nigdy nie korzystałem z chomikuj, i musiałem płacić chociażby SMS'y za pobranie wszystkiego co zamieściłeś w poradniku (tak wiem jest tańsze Allegro). Także tutaj już 1 oszukaństwo z Twojej strony. Po drugie metoda z poradnika jest taka bezsensowna że nawet nie zamierzam tracić na to czasu, na wszystkich wymienionych przez Ciebie stronach dostaniesz bana, chyba że będziesz robił odświeżenie co te 30 minut. Nie ma zasadniczych informacji na co przyjmować pieniądze, jak podejść do pierwszego testu poradnika.

Mało informacji, niekompletne, płatne pobrania w środku i inne o czym nie mam już chęci pisać.

-------------------
teedzio, sam się chyba zaczynasz gubić w swoich zagrywkach, "Poradnik by teedzio" a piszesz "Mam pozwolenie na sprzedaż w zamian za część zysków " - jakim prawem więc piszesz że poradnik jest Twojego autorstwa? Wiesz co to są prawa autorskie?

Lepiej wytłumacz się, a najlepiej poproś RODOWITEGO WŁAŚCICIELA PORADNIKA (o ile taki jest) aby wpisał notkę iż jest tak jak piszesz.

W przeciwnym przypadku żądam zwrotu wpłaconej należności, za sprzedaż duplikatu nie swojego autorstwa, co zresztą nie uczynię pewnie tylko Ja Smile

Czekam na działania...


RE: Własna metoda zarobku - Nicktim - 08-01-2013 12:13

Czyli zyski z tych metod niskie ?


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 08-01-2013 12:19

(08-01-2013 12:13)Nicktim napisał(a):  Czyli zyski z tych metod niskie ?
Z rozmowy z autorem wynikło iż on zarabia w 2-3 h 200 zł, kupujący może w pierwszy dzień nawet do 100 zł. Jednak nie jest to takie proste, dlaczego? Wyżej napisałem. Poczekajmy na wyjaśnienia...


RE: Własna metoda zarobku - Nicktim - 08-01-2013 12:23

Może niech autor pokaże jakieś dowody wypłat.


RE: Własna metoda zarobku - Firmakrk - 08-01-2013 12:39

POradnik polega na tym samym co moj bo ten koles sprzedaje moj poradnik tyle w temacie


RE: Własna metoda zarobku - Firmakrk - 08-01-2013 12:39

autor dowodow wyplat nie ma poniewaz sprzedaje moja metode


RE: Własna metoda zarobku - Nicktim - 08-01-2013 12:42

Autor napisał, że zarabia na " drugiej metodzie". To jeżeli zarabia to ma dowody wypłat. proste Smile