Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Beta Sklep tylko dla USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Beta Sklep tylko dla USA (/Temat-Beta-Sklep-tylko-dla-USA-6086)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Noeki - 27-04-2010 18:13

Poczekamy zobaczymy:0 Z tym ,że ja nie jestem zbyt cierpliwa^^


RE: Beta Sklep tylko dla USA - mozambik1 - 27-04-2010 18:20

Mam nadzieje, że coś wykombinują z tym cłem i watem ;p, a jak nie to trudno


RE: Beta Sklep tylko dla USA - shaggan - 27-04-2010 18:21

A ja to zauważyłem że 3/4 z was to strasznie nacjonalistycznie i patriotycznie bierze do siebie wszystko na lockerz. Ja się boje że by zaraz jakieś bojówki utworzycie przeciwko USA. Big Grin ..Spokojnie ludzie.. testują bete z Amerykanami bo mają ich na wyciągnięcie ręki... nie ma problemu z adresowaniem ...paczki przychodzą po paru dniach ...itp itd ... Pozatym ..jakby qday byl popularny na świecie ...a beta sklep otworzyli by dla krajów innych niż Polska to byście ich jajami obrzucili ...więc nie dziwcie się ze lockerz otworzyli najpierw dla swoich. Wszystko w swoim czasie ...wielu z was zgarnęło taki stuff za darmo z lockerz że wielu obywateli zarabia na niego pół [albo i cały] miesiąc. To chyba wystarczająca taryfa ulgowa dla lockerz ...


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Noeki - 27-04-2010 18:21

Wymówkę sobie znaleźli wystarczy zaznaczyć że warta 1$ i po sprawie;]
A co ja tam będę narzekać... Będzie sklep to będzie nie będzie uzbieram i zakupie u nas.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - pok3rak - 27-04-2010 18:25

(27-04-2010 18:21)Noeki napisał(a):  Wymówkę sobie znaleźli wystarczy zaznaczyć że warta 1$ i po sprawie;]
A co ja tam będę narzekać... Będzie sklep to będzie nie będzie uzbieram i zakupie u nas.

tylko że jak paczka zaginie to odzyskają 1$ a nie 100$


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Noeki - 27-04-2010 18:28

Możliwe.. nie znam się na tym;]
Już raz były wyceniona na 1$ na którymś w redstocków..


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Bot222 - 27-04-2010 18:28

Kurwa,bo tam trudno zrobić żeby nie byłą cła i vatu wystarczy żeby nie wkładali jebnietych kartek z ceną na rachunku lockerz.
Więc może napiszmy wszyscy do lockerz żeby nie wkładali faktury z ceną nagrody bo wtedy nie mamy cła i vatu


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Isoshi - 27-04-2010 18:30

Ciekawe czy będziemy mogli obejrzeć ten sklep, jak tam to wybierzemy chętnego żeby coś zamówił. Może się uda ich oszukac Smile


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Noeki - 27-04-2010 18:30

Tego zrobić nie mogą..rachunek musi być.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Adik1818 - 27-04-2010 19:13

dziwna wymówka. Po ostatnim restocku pisali cenę paczki 1$ i było dobrze a teraz mają wielkie problemy bo nie mają sposobu na cła i vaty.