Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) (/Temat-get-paid-com-tylko-0-5-minimum-wyplaty-48-godzin-60060)



RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 19-11-2012 20:29

Witam
Przedstawię instrukcję jak wykonywać inny task (0.03$ za każdą wypełnioną stronę)

Wybieramy zakładkę Tasks -->następnie:
Multiple Topic Relevance for Articles
Multiple trafność tematu dla artykułów

Na stronie pojawia się 6 krótkich artykułów które należy przeczytać(można użyć tłumacza w przeglądarce Google chrome)
Po prawej stronie każdego artykułu znajdują się dwa proponowane tematy artykułu. Wygląda to tak(przykład wypełniony prawidłowo):
[Obrazek: beztytuuysk.png]

Pod artykułem znajdują się opcje znaczenia artykułu:

[Obrazek: beztytuu5dm.png]

Po przeczytaniu tekstu musimy wybrać dobrze czy artykuł jest na temat proponowanych tematów.

*BARDZO ISTOTNE: dany temat powinien być głównym podmiotem / temat opisywany / omówione w dokumencie
*DOŚĆ ISTOTNE: dany temat jest opisany / wymieniony / omówione w dokumencie, jednak to nie jest głównym tematem.
*NIE DOTYCZY: NA dany temat jest mowa tylko krótko lub wcale w dokumencie. Jednak nadal jest to wysokiej jakości dokument (dobrą zasadą jest to, czy artykuł wydaje się być profesjonalnie edytowane).
*SPAM: Catch-all dla innych typów dokumentów, w tym spam / śmieci, niż angielskie teksty, liczne artykuły w połączeniu ze sobą, przyzwoite teksty, które zawierają niechcianej / junky tekst jak reklamy, inne nagłówki wiadomości, nagłówki sekcji itp.Należy pamiętać, że podania o pracę są uważane jako ważnych dokumentów. Proszę bramkę podań o pracę wzdłuż wyżej wymienionych kryteriów. Nie oznaczaj uzasadnione podania o pracę jako spam. Dodatkowo, nie oznaczenia dokumentu jako spam, jeśli ma tylko kilka zniekształcone znaki.

Oznaczamy wszystkie artykuły na stronie i naciskamy "SUBMIT TASK"
Wykonując pierwszy raz należy przejść rundę treningową.
Zapraszam serdecznie do rejestracji:
http://www.get-paid.com/index.php?ref=krisrob
Myślę że instrukcja pomoże, chętnie odpowiem na pytania.

Poniżej przedstawiam przykłady:

[Obrazek: ?di=CIKJ]

[Obrazek: ?di=LXFY]

[Obrazek: ?di=XXV5]


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - matig20 - 20-11-2012 19:10

ej mam 0,69 $ i mi teraz posze że musze mieć 1$ do wypłaty :/


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 20-11-2012 19:32

(20-11-2012 19:10)matig20 napisał(a):  ej mam 0,69 $ i mi teraz posze że musze mieć 1$ do wypłaty :/
Gdzie Ci tak pisze? Może na stronie głównej? Dotyczy to mieszkańców USA, Australia, UK. Wejdź w jakąkolwiek zakładkę zarabiania a po prawej stronie zobaczysz przycisk "CASHOUT" a pod nim minimum do wypłaty. U mnie jest: "A minimum of $0.5 must be reached before you can Cashout", a u Ciebie?


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - matig20 - 20-11-2012 19:58

(20-11-2012 19:32)krisrob napisał(a):  
(20-11-2012 19:10)matig20 napisał(a):  ej mam 0,69 $ i mi teraz posze że musze mieć 1$ do wypłaty :/
Gdzie Ci tak pisze? Może na stronie głównej? Dotyczy to mieszkańców USA, Australia, UK. Wejdź w jakąkolwiek zakładkę zarabiania a po prawej stronie zobaczysz przycisk "CASHOUT" a pod nim minimum do wypłaty. U mnie jest: "A minimum of $0.5 must be reached before you can Cashout", a u Ciebie?

włąśnie pisało mi tak jak u ciebie i chciałem wypłacić na payza... i potem dałem na główną sronke i zonk musze mieć 1$ :/


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 20-11-2012 20:15

(20-11-2012 19:58)matig20 napisał(a):  
(20-11-2012 19:32)krisrob napisał(a):  
(20-11-2012 19:10)matig20 napisał(a):  ej mam 0,69 $ i mi teraz posze że musze mieć 1$ do wypłaty :/
Gdzie Ci tak pisze? Może na stronie głównej? Dotyczy to mieszkańców USA, Australia, UK. Wejdź w jakąkolwiek zakładkę zarabiania a po prawej stronie zobaczysz przycisk "CASHOUT" a pod nim minimum do wypłaty. U mnie jest: "A minimum of $0.5 must be reached before you can Cashout", a u Ciebie?

włąśnie pisało mi tak jak u ciebie i chciałem wypłacić na payza... i potem dałem na główną sronke i zonk musze mieć 1$ :/
Tak pisze w FAQs na stronie:

Is there a minimum payout?
Yes, there is.
Australian, Canadian, UK and US members --> $1.00 Minimum.
All other members --> $0.50 Minimum.

Na stronie głównej zawsze wyświetla minimum cashout 1$. Mam pytanie jaką informację dostałeś jak nacisnąłeś "CASHout" w zakładce Earncash?


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 20-11-2012 22:49

Mi normalnie wypłaca od 0,5 $ z tym że nie wiem jak na Payza??. Doszła wypłata nr 4 , trochę długo szła bo aż od niedzieli. Chyba drobniejsze kwoty szybciej dochodzą. Zapraszam do refa (w zamian podaje instrukcje na PW/Skype).
W godzinę obskakuje spokojnie 1$ na obrazkach , plus później bonus w postaci losowania na kole , można wygrać do 0,3 $ .

[Obrazek: wyplata4.jpg]


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Lukas9000 - 21-11-2012 16:24

Temat tego zarabiania był kiedys poruszany na tym forum .


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - kobra05 - 21-11-2012 16:31

też dostałem wypłate polecam


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - rayden - 21-11-2012 16:42

Wypłaty na Payze również dochodzą bezproblemowo.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - matig20 - 21-11-2012 22:45

a powiedzcie mi czy macie konto zweryfikowane... bo mi ten email nie dochodzi :/