Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 14-10-2012 19:21

Jednak wychodzi na to że założenie firmy to nie takie tanie, same założenie kosztuje od 5€$ w górę ( zależy od działalności) a do tego jeszcze inne opłaty (koszty materiałów, dystrubucja, maszyny) jakieś z 7€ wyjdzie. Tak że firma to interes na jakieś 20€ ale wszystko zależy od tego co będziemy produkować
Tabela:
[attachment=924]
[attachment=925]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Shadecaster2 - 14-10-2012 19:26

skąd mogę wiedzieć co z jakiego regionu?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 19:28

niestety troszkę kosztuje, jeszcze oddział w danym regionie kosztuje 1 e, ale inwestuje się raz a potem firma daje same zyski także tak czy tak 1 inwestujemy w rozwój a potem tylko czerpiemy zyski, ci co są pierwszymi zawsze będą czerpać korzyść na tych kolejnych nowych przychodzących grać bo będą musieli dokonywać danych zakupów chcąc się rozwijać i grać a nie stać w miejscu Smile
Polska jako kraj dopiero się rozwija także na tą chwilę ci co się rejestrują to są sami pionierzy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 19:31

(14-10-2012 19:26)Shadecaster2 napisał(a):  skąd mogę wiedzieć co z jakiego regionu?

te z innych regionów nie będziesz miał opcji pójścia do nich do pracy także przy tych przy których masz opcję pracy są z twojego regionu


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 14-10-2012 19:31

(14-10-2012 19:28)tomazzi napisał(a):  niestety troszkę kosztuje, jeszcze oddział w danym regionie kosztuje 1 e, ale inwestuje się raz a potem firma daje same zyski także tak czy tak 1 inwestujemy w rozwój a potem tylko czerpiemy zyski, ci co są pierwszymi zawsze będą czerpać korzyść na tych kolejnych nowych przychodzących grać bo będą musieli dokonywać danych zakupów chcąc się rozwijać i grać a nie stać w miejscu Smile
Polska jako kraj dopiero się rozwija także na tą chwilę ci co się rejestrują to są sami pionierzy Smile

Czyli jak dla nas to świetnie, w przyszły weekend może zainwestuję pieniądze z pp. Jak na razie muszę się o tym trochę więcej dowiedzieć.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 19:34

sam tą grę jeszcze odkrywam, dlatego też stopniowo będę uzupełniał poradnik w 1 poście i go aktualizował Smile
co do inwestycji też również prawdopodobnie zainwestuję, chociaż jeszcze zobaczymy jak to będzie dalej szło Smile


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 14-10-2012 19:42

A właśnie co do pracy to ile dostajemy za te 8h pracy bo się w końcu zgubiłem

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 14-10-2012 19:45

Ja być może niedługo również zainwestuję 5€. Może by połączyć siły i zrobić wspólną działalność Jerk


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 14-10-2012 19:47

(14-10-2012 19:45)WojaKk napisał(a):  Ja być może niedługo również zainwestuję 5€. Może by połączyć siły i zrobić wspólną działalność Jerk

To można tworzyć wspólne działalności o tym nie wiedziałem ??

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 14-10-2012 19:48

Tak tylko powiedziałem, miałem na myśli pomaganie sobie nawzajem Tongue