Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? (/Temat-Bank-Alior-Sync-czy-to-konto-na-pewno-jest-darmowe-59840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - tiumer - 27-02-2013 16:43

Teorytycznie 7 dni od momentu aktywowania. Mi przysłali jak jeszcze konto nieaktywne było ;D


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - luxiorsan - 07-03-2013 00:35

czytałem, że za przelew innych walut pobierana jest wysoka prowizja ok70 zł za 100€. moje pytania brzmi, czy jeśli wyplace dolary z firecash, to ta prowizja będzie pobrana?


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Carlla - 27-03-2013 13:45

(07-03-2013 00:35)luxiorsan napisał(a):  czytałem, że za przelew innych walut pobierana jest wysoka prowizja ok70 zł za 100€. moje pytania brzmi, czy jeśli wyplace dolary z firecash, to ta prowizja będzie pobrana?
Właśnie też przyłączam się do pytania, bo chciałam już wypłacić troszkę pieniędzy na konto


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - yazir - 27-03-2013 16:28

Nie, fc wysyla z polskiego konta w zlotowkach


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - lolo12 - 07-04-2013 18:16

Nie chce zakładać nowego tematu na temat tego banku więc zapytam tutaj.

Mam konto w Alior banku i w nie dalekiej przyszłości planuje założysz konto w Syncu, i zastanawia mnie w jaki sposób zamyka sie konto, gdy zostało one założone online, wie ktoś?


A jednorazowa opłata za kartę to jest 50 zł, tak?


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Mksuzi - 07-04-2013 22:13

Wiesz co, konto łatwo się zamyka.

Musisz wysłać podanie o zamknięcie (w necie wzór znajdziesz) + kartę którą do konta dostałeś, a adres głównej siedziby synca, znajdziesz na stronie.

Po około tygodniu dwóch lub nawet szybciej dostaniesz info pocztą lub na e-mail ze twoje konto zostało zamknięte. Mogą cię również nie informować o tym, ale zczaisz się jeśli będziesz próbował się zalogować a nie da rady.

Radzę ci skontaktować się z konsultantem a on ci wszystko wyjaśni.


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Fajka - 07-04-2013 22:23

Karta jest za darmo w Syncu. Tylko jak wybierzesz wysyłkę kurierem to wtedy jest to przyjemność, która kosztuje 50 zł. Więcej o koncie poczytasz na stronie, którą mam w sygnaturce.


Odp: RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - tiumer - 07-04-2013 22:24

(07-04-2013 18:16)lolo12 napisał(a):  Nie chce zakładać nowego tematu na temat tego banku więc zapytam tutaj.

Mam konto w Alior banku i w nie dalekiej przyszłości planuje założysz konto w Syncu, i zastanawia mnie w jaki sposób zamyka sie konto, gdy zostało one założone online, wie ktoś?


A jednorazowa opłata za kartę to jest 50 zł, tak?

50 zł dopłacasz jeśli chcesz żeby kartę kurierem przesłali. Pocztą przychodzi za darmo.

Wysyłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - makingmoney - 08-04-2013 20:09

...


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Pasek - 26-04-2013 10:45

No prosty w obsłudze jest to fakt Smile
Jeśli ktoś ma więcej pytań to zapraszam na jestem marnym spamerem, i nie mam pojęcia o marketingu szeptanym - tam dowiecie się jeszcze więcej na co uważać i na co zwrócić szczególną uwagę zanim otworzycie to konto w Alior Sync Smile

/yazir
Jeśli chcesz zareklamować forum zapraszam tutaj -> http://zarabiam.com/misc.php?page=Reklama