Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a (/Temat-Little-Bid-Tasty-Wyplaty-Ropsont-a-58953)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Ropsont - 07-03-2013 13:09

Przepraszam najmocniej, wkurza mnie ten limit wiadomości na stronie i to, że trzeba ciągle ją czyścić. Możecie już wysyłać PW. Panom, którzy prosili w temacie poradnik wysłałem.

Jednocześnie przypominam, że gra w serwisie jest ryzykiem, które ponosicie na własną odpowiedzialność


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - dondoonsie - 07-03-2013 13:10

siema, możesz wejść na gg?


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - casern1 - 08-03-2013 11:45

tez poprosze o poradnik i reflink na PW Smile


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - erykbyk - 11-03-2013 21:34

Cześć,
Jestem tutaj nowy na forum, od paru dni na LBT.

Chciałem Wam powiedzieć, że w piątek wygrałem IpadaMINI.
I dodać że jednocześnie nie jest tak łatwo tutaj jak się wydaje.

Po pierwsze trzeba conieco zainwestować, po drugie mieć solidne obserwacje i taktykę,
a po trzecie trochę szczęścia. No i nerwy.
jak widać się da, ale swoje trzeba poświęcić.


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - dondoonsie - 12-03-2013 00:48

I nie myślcie że za 50 zł wygracie IPhone 5 . Nie nie

# Poza tym każda obstawiona cena jest tyle samo warta. Nie ma różnicy czy obstawisz za 0.01 czy za 1.21 , za tą i za tą płacisz tyle samo.

# Dodatkowo grasuje tam bardzo dobry/doświadczony użytkownik Paul, który zgarnia 80% aukcji. Więc jest ciężko.


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Ropsont - 12-03-2013 13:42

Przepraszam, ostatnio rzadko na forum jestem. Wysłałem linki do poradnika, jak ktoś jeszcze chce to pisać do mnie, dobijać się, upominać bo czasem nie wszystko ogarnę, a nie chcę nikogo pominąć.

Co do powyższych postów, koledzy mają rację. Nie jest tak łatwo wygrać dlatego polecam zacząć od AUKCJI Z CZERWONĄ GWIAZDĄ. To są specjalne aukcje dla nowych graczy, gdzie czasem 10 funtów wystarczy by zgarnąć coś ciekawego. Np jutro jest do wygrania iPod Shuffle, a w sobotę iPod Nano. Aukcje z gwiazdą są zawsze w środy i soboty o godzinie 21 (naszego czasu).

W tym przypadku można zgarnąć kilka stówek na iPod Nano na spokojnie w ten weekend. Kto wie, może komuś z was się uda? Smile Ja ani Paul w tej aukcji udziału nie weźmiemy bo można taką wygrać tylko raz.


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - erykbyk - 14-03-2013 22:41

No to sie pochwalę Big Grin
Wygrałem dziś auckję z IPADEM 16GB Big Grin

Inwestując 60 funtów dostaję spowrotem ok 260 wiec na czysto 200 funciaków około wychodzi.

Ale trzeba mieć szczęście i nerwy.
I uważać na Paula.

Pozdrawiam, i mówię że się da.

Dodam, że jakbym na tej aukcji zakończył moją przygodę z serwisem,
to byłbym ok 700 PLN na czysto.
Tylko nie myślcie że to łatwy zarobek. Równie dobrze mogłem być dziś ok 600 w plecy na całości.


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - dondoonsie - 14-03-2013 22:51

(14-03-2013 22:41)erykbyk napisał(a):  No to sie pochwalę Big Grin
Wygrałem dziś auckję z IPADEM 16GB Big Grin

Inwestując 60 funtów dostaję spowrotem ok 260 wiec na czysto 200 funciaków około wychodzi.

Ale trzeba mieć szczęście i nerwy.
I uważać na Paula.

Pozdrawiam, i mówię że się da.

Dodam, że jakbym na tej aukcji zakończył moją przygodę z serwisem,
to byłbym ok 700 PLN na czysto.
Tylko nie myślcie że to łatwy zarobek. Równie dobrze mogłem być dziś ok 600 w plecy na całości.

To sie nazywa hazard, dlatego trzeba mieć 18 lat


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - casern1 - 27-03-2013 13:14

(12-03-2013 00:48)dondoonsie napisał(a):  I nie myślcie że za 50 zł wygracie IPhone 5 . Nie nie

# Poza tym każda obstawiona cena jest tyle samo warta. Nie ma różnicy czy obstawisz za 0.01 czy za 1.21 , za tą i za tą płacisz tyle samo.


# Dodatkowo grasuje tam bardzo dobry/doświadczony użytkownik Paul, który zgarnia 80% aukcji. Więc jest ciężko.
możesz to jakoś bardziej wyjaśnic ???


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - casern1 - 10-04-2013 19:10

strona jest już scamem jeśli mozna to tak nazwać.. powinienem wygrać juz 3 aukcje. ustawiałem sobie strone w dwóch kartach, obstawiałem taka max na jaka starczyło by mi bidów , czekałem do s przed zakończeniem aucji i obstawiałem kwoty od np 0,01 - 0,70 . odswieżałem punkty zostały odjęte z mojego konta ale aukcja ma status tłumaczony na pl "wybieranie zwyciezcy" odswieżam , punkty wrociły na moje konto a zwycięzcą jest oczywiście PAUL. patrze w statystyki aucj i gdyby cos nie grzebał na stronie admin to za każdym razem bym wygrał dany przedmiot.. to jest pewne ze PAUL jest adminem i czerpie tylko zyski z wykupionych pakietów. nie polecam sie w to bawić. czekam jeszcze bo w sobote bedzie aukcja z gwiazdką , tzn dla osob ktore jeszcze nic nie wygrały moze wtedy PAUL nie wywinie mi zadnego numeru .. pokerface