Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Aktywność ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Aktywność ! (/Temat-Zamkniety-Aktywnosc-5654)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Aktywność ! - Kicha - 23-04-2010 22:31

Ja to bym to wycofal narazie i dodal do samych konkursow bo widze ze niektorzy spam robia i to niezly... Juz nie tylko w offtopie a wszedzie pisza co popadnie aby tylko do 100 do 100... Pytam sie po co to wam!? Do zycia wam te 100% potrzebne? Bo mi to moze i isc z - strone... Nie na tym to polega...
Troszke minelo sie z celem to...
Ot taka moja sugestia.


RE: Aktywność ! - Czarny767 - 23-04-2010 23:38

Fajny pomysł Smile Tylko żeby nie zaczęli niektórzy pisać byle czego np:

Ktoś Pyta : Siema,mam pytanie jak skonfigurować skype?
A jakiś idio** napisze : A po co ci to? < ----- Będą byle co pisać ? Ostrzeżenie...
Ale to zostawiam Adminom i Modom Smile


RE: Aktywność ! - cinexik - 24-04-2010 09:17

niekoniecznie...
jeżeli będzie ktoś spamował - dostanie warna..
natomiast to miało za zadanie, żeby każdy się wypowiadał, pomagał i wtedy naliczane są te % za aktywność-widać kto pomaga. (kto jest aktywny)
przynajmniej tak mi się wydaje..


RE: Aktywność ! - Kicha - 24-04-2010 09:25

Wcale nie... nie chce mowic kto ma duzo %% i niby aktywny... Ale w tym zlym znaczeniu


RE: Aktywność ! - KristopheR - 24-04-2010 09:37

DraQo nabija "denne" posty.
Pisze je bez sensu, w tematach "Masz czy nie masz?", nie zadawał nawet pytania.


RE: Aktywność ! - Alcor - 24-04-2010 13:53

(24-04-2010 09:17)cinexik napisał(a):  niekoniecznie...
jeżeli będzie ktoś spamował - dostanie warna..
natomiast to miało za zadanie, żeby każdy się wypowiadał, pomagał i wtedy naliczane są te % za aktywność-widać kto pomaga. (kto jest aktywny)
przynajmniej tak mi się wydaje..

To że ktoś ma wysoką aktywność nie oznacza się pomaga.

(24-04-2010 09:37)KristopheR12 napisał(a):  DraQo nabija "denne" posty.
Pisze je bez sensu, w tematach "Masz czy nie masz?", nie zadawał nawet pytania.

Ta i kto to mówi, sam pełno masz postów w dziale offtopic...


RE: Aktywność ! - Admin - 24-04-2010 15:45

Dobra jeszcze na pare dni zostawimy to, jeśli spam faktycznie będzie to usune ten dodatek.

Na jakiś czas zostawmy ten temat w spokoju Smile
jesli zajdzie taka potrezba to na pewno ja sie wyrzucimy - wszystko zależy od WasSmile

pozdro


RE: Aktywność ! - Admin - 03-05-2010 21:09

aktywnosc została zresetowana tak jak obiecałem wcześniej.
Dlatego uprzedzam że nabijanie postów by ją zdobyć mija się z celem - nie mam nic przeciwko jej nabijaniu wręcz przeciwnie bardzo doceniam aktywnych użytkowników jednak post typu "co?" lub po 10 postów na dzień w temacie "walnij głowa w klawiature" to zwykły spam Smile

pozdrawiam


RE: Aktywność ! - szulakaluble - 03-05-2010 22:28

I bardzo dobrze:> powinny być jeszcze kary za natrętne spamowanie. I spamowaniem nazwałbym tez dawanie odpowiedzi w dziale off w rożnych tematach tam co 30 sek...
Ale ja i tak upierał się będę ze wyłączenie licznika tam było by najlepsza opcja ale...to tylko moje zdanie;>


RE: Aktywność ! - rosa1822 - 03-05-2010 22:58

fajny pomysł Wink