Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 20:50

(14-11-2009 20:08)xellos666 napisał(a):  to troche nie ciekawie z tym Restockiem...trzeba będzie warować cały dzień przed kompem żeby zdążyć coś zamówić. Ale towary są chyba wypuszczane stopniowo co pare godzin w ciągu jednego dnia

A więc działa to tak są 4 zrzuty nagród. No i o odpowiedniej godzinie wszystkie nagrody w odpowiedniej ilości są wypuszczane na stronę. Tak więc czekamy na odpowiednia godzinę pamiętając o przeliczniku 8 godzin w tył no i staramy się złapać co chcemy Smile Jestem ciekawy czy znowu takie lagi będą jak ostatnio Sad


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - xellos666 - 14-11-2009 20:53

o dzięki za odpowiedźSmile a jak to było ostatnim razem? O której nastąpił pierwszy wysyp a po ilu godzinach następny?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 20:57

Hm to było tak powiem według czasu polskiego... To tak miał być o 24:00 ale z powodu błędów i takich tam przesunął się na 1:40. Potem o 3:00 był, 13:00 i 19:00 albo 20:00 bo nie pamiętam. Chyba tak to wyglądało Tongue


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - xellos666 - 14-11-2009 21:04

aha, a lockerz wysyła jakąś informacje o dostawie pare godzin przed czy dowiadujemy się o wszystki w trakcie dostawy?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Admin - 14-11-2009 21:07

tym razem kazdy user otrzyma maila z informacja o uzupełnieniu, informacja ta z pewnością będzie również dostępna na stronie lockerz oraz na naszym forum Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 21:09

W dniu wystawy wszystko jest podawane na facebook'u potem parę min przed trzeba tylko obserwować facebook'a. W razie jakich kol wiek opóźnień będą o tym zamieszczone tam informacje.

(14-11-2009 21:07)Admin napisał(a):  tym razem kazdy user otrzyma maila z informacja o uzupełnieniu, informacja ta z pewnością będzie również dostępna na stronie lockerz oraz na naszym forum Smile

A tego to ja nie wiedziałem xD


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - xellos666 - 14-11-2009 21:11

za facebook'a mam roumieć stronę główną zaraz po zalogowaniu? Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Rede - 14-11-2009 21:12

Elo

Właśnie mam taki problem.

Mój brat zarejestrował się na lockerz.Zagrał w grę zdobył 27 PTZ a tych punktów mu nie dodało tylko od zera zaczął.O co chodzi?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 21:15

Nie, facebook to:
http://www.facebook.com/pages/LOCKERZ/80976158596

(14-11-2009 21:12)Rede napisał(a):  Elo

Właśnie mam taki problem.

Mój brat zarejestrował się na lockerz.Zagrał w grę zdobył 27 PTZ a tych punktów mu nie dodało tylko od zera zaczął.O co chodzi?

Cierpliwości. Ekipa lockerz do 48 godzin powinna dodać te PTZ. One są w bazie danych ale z powodu małego bugu nie są wyświetlane. Nie martw się one nie zniknęły Big Grin


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Admin - 14-11-2009 21:16

(14-11-2009 21:11)xellos666 napisał(a):  za facebook'a mam roumieć stronę główną zaraz po zalogowaniu? Smile

nie , http://www.facebook.com/pages/LOCKERZ/80976158596


(14-11-2009 21:12)Rede napisał(a):  Elo

Właśnie mam taki problem.

Mój brat zarejestrował się na lockerz.Zagrał w grę zdobył 27 PTZ a tych punktów mu nie dodało tylko od zera zaczął.O co chodzi?

nie wiem czy udajesz czy coś z tobą nie tak : | przeciez sam pisales w tym temacie
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=32


wrr wyprzedziłeś mnie Bestek ^^