Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting PPA najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jaki hosting PPA najlepszy? (/Temat-Jaki-hosting-PPA-najlepszy-53689)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jaki hosting PPA najlepszy? - Stworkowaty - 19-01-2013 10:21

No tak, wiem, ale to był zbędny post z Jego strony bo nic nie prowadził do tematu, serwisy sprawdzą pobrania i będzie wszystko więc koniec offtopu.


RE: Jaki hosting PPA najlepszy? - Symbian - 19-01-2013 11:10

Jak dla mnie

Pierwsze Miejsce zajmuje :
Firecash.org - Wizualnie wygląda bardzo dobrze,ma wiele przydatnych narzędzi chociażby Promowanie Fire Site, Koło fortuny,skracacz linków Jerk2 itd...,oraz możliwość wymiany punktów fireprofit na nagrody...
Ogólna ocena serwisu 5/5

Drugie miejsce zajmuje
CashBuzz.org
Estetyka strony świetna,strona nie zawiera żadnych zbędnych bajerów,dzięki czemu nowy użytkownik po zarejestrowaniu się,nie musi tracić czasu na naukę obsługi serwisu ;p,jeżeli chodzi o wypłacalność,jest świetnie o czym możecie przekonać się w tym temacie Zobacz Jak widać,jeżeli wysłali użytkownikom tak cenne nagrody,to dlaczego mieliby nie wypłacić zarobionych pieniędzy ?
Ogólna ocena serwisu 4.9/5

Trzecie miejsce zajmuje
ShareBay.net
Jest to naprawdę młody serwis,funkcjonuje jakieś 2 tygodnie (Nie jestem pewny ;p) i osobiście wydaje mi się że radzi sobie naprawdę dobrze,warto wspomnieć że wypłacono już pierwsze pieniądze!.
Strona wygląda naprawdę dobrze,zobaczymy jak będzie w przyszłości Wink
Ogólna ocena 4.5/5

O reszcie się nie wypowiadam ponieważ w nich nie gustuję Jerk