Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! (/Temat-Tup-Tup-Tup-Firecash-V2-Sie-Zbliza-52889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - ciamciaj - 04-05-2012 17:38

No to miejmy nadzieje ze wejdzie jak najszybciej Smile Jaram sie na gejty Smile


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Skipi - 12-05-2012 10:11

Zdaje się, że wchodzi 15 maja ;D


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Diqtion - 12-05-2012 11:52

Tak na firecash.org/update pojawiło się odliczanie do startu Smile


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Tochkan - 13-05-2012 11:56

Widać że już Diqtion (jako grafik) bardziej zaawansowany po firecash.org/update .

Ciekawe jak inne serwisy PPA odpowiedzą, bo dotychczas tylko CF ma v2.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - szpilmen - 13-05-2012 12:10

(13-05-2012 11:56)Tochkan napisał(a):  Widać że już Diqtion (jako grafik) bardziej zaawansowany po firecash.org/update .

Ciekawe jak inne serwisy PPA odpowiedzą, bo dotychczas tylko CF ma v2.

Z tego co mi wiadomo to Diqtion nie jest jedynym grafikiem FC v2.

Uważam że inne serwisy nie prowadzą na razie aż takich zmian bo ich zarobki nie są aż tak duże jak CF i FC.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Diqtion - 13-05-2012 13:46

Tochkan, dziękuję Wink

szpilmen, z v2 było tak, że zaczął robić jeden, ale w sumie nie zrobił nic, potem drugi coś więcej i jak i on nie wypalił to ja wziąłem się do roboty i jestem jedynym "stałym" grafikiem FC.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - n1000 - 17-05-2012 14:46

Moja opinia o 'nowym' FireCash'u


Odnośnie grafiki - na pierwszy rzut oka widać, że grafika jest niekontrastowa (logo "łączy się" z tłem), pochyła czcionka wygląda obskurnie, po najechaniu na przyciski menu wykonanie ich jest nie do przyjęcia. Diqution dostał za to pieniądze i powinien bardziej przyłożyć się do wykonania tego layoutu...

Po 2. Strona jest w części niedopracowana - często natykam się na tekst zamienny "Lorem ipsum dolor sit amet itd.", mam nadzieję, że ten tekst nie zostanie na stałe Tongue


Pod względem nowych możliwości nowy FC wypada nieźle - ale to jeszcze wyjdzie z czasem.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Dennisek78 - 17-05-2012 15:26

n1000 jak Ty w ogóle śmiesz obrażać grafikę Diqitona ?

Nie widziałeś Jego pracy w programie a wklejenie grafiki na stronę też może BARDZO zmienić jakość np. w programie cud miód grafika, po wgraniu grafiki na stronę "taka sobie" więc nie jest to wina umiejętności Diqitona.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Diqtion - 17-05-2012 15:43

n1000, rozumiem, że każdy zdanie może mieć jakie chce, ale błagam nie oceniaj jak się nie znasz. Grafika została wykonana poprawnie, natomiast kodowanie i oskryptowanie wykonywała inna osoba i to ona zrobiła to całkiem inaczej niż ja zaprojektowałem.

Co do "niedopracowania". Niestety taki trafił nam się programista. Aktualnie wszystko stara się poprawić, zobaczymy jak to wyjdzie.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Tochkan - 17-05-2012 15:49

Totalna porażka z tym v2.....

@topic
Nie brońcie tak tego Diqtiona,bo nie jest najlepszym grafikiem jakiego widziałem,jest dużo więcej lepszych grafików od niego....