Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 13-05-2012 17:25

(13-05-2012 17:21)nowakos91 napisał(a):  W piątek zainwestowałem 5$ i do dziś jeszcze ich nie dodano. Wiecie o co kaman ?


najlepiej pisz do admina wraz z numerem transakcji którą masz w paypal
email to [email protected]


takie problemy są w przypadku różnic e-mail w profilu a paypal
bo jeśli e-mail są takie same w serwisie i w paypal to wszystko idzie automatycznie
w przypadku 1 opcji admin musi niestety dodawać ręcznie a w przypadku kilku tyś dziennie takich sytuacji może zdarzyć się jego "przeoczenie" w dodawaniu bo jest tylko człowiekiem


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - nowakos91 - 13-05-2012 17:42

Maile mam takie same ale napisałem do admina i zobaczymy.


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 13-05-2012 17:53

(13-05-2012 17:42)nowakos91 napisał(a):  Maile mam takie same ale napisałem do admina i zobaczymy.

na pewno doda Smile
paru poleconych moich ma podobne sytuacje - gdy wpłacą muszą czekać ze względu na te różnice
ja na szczęście mam wszędzie takie same dane więc tego problemu nie mam
dokonuję wyboru depozytu, podaję kwotę wpłaty na depozyt, potwierdzam, przechodzę na paypalm, płacę, wracam do serwisu i depozyt zakupiony bez jakichkolwiek problemów Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - anonymous00 - 13-05-2012 21:50

Zamierzam wpłacić tam jakieś 20-30$ mam nadzieje że się nie zescami Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - KasaZaRej - 13-05-2012 21:51

Hmm zainteresuję się to stroną i zainwestuję Big Grin


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 13-05-2012 22:15

(13-05-2012 21:50)anonymous00 napisał(a):  Zamierzam wpłacić tam jakieś 20-30$ mam nadzieje że się nie zescami Smile

działa 2,5 miesiąca i na tą chwilę nie ma żadnych problemów z otrzymaniem zleconej wypłaty także moim zdaniem warto inwestować i sam inwestuję bo oferta zarobkowa z inwestycji jest na prawdę świetna


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - JaviDesire - 14-05-2012 18:46

Rozumie, że jak np. wpłacę $10 na 7 dni, to po tych 7 dniach mogę wypłacić całą sumę a nie tylko ten procent?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 14-05-2012 19:02

(14-05-2012 18:46)JaviDesire napisał(a):  Rozumie, że jak np. wpłacę $10 na 7 dni, to po tych 7 dniach mogę wypłacić całą sumę a nie tylko ten procent?

tak możesz wypłacić z odsetkami kwotę
ale pod względem oprocentowania depozytów najlepiej na tą chwilę opłaca się brać depozyty 14 dniowe


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 15-05-2012 22:25

Mam Informację od Admina dla wszystkich mających problem z brakiem automatycznych wpłat na zakup depozytów

"skrypt wpłat jest automatyczny dla w pełni zweryfikowanych kont paypal, oraz osób mających takie same adresy e-mail w serwisie jak i na koncie paypal"

Reasumując osoby kupujące depozyt płacąc z paypal a mają je zweryfikowane tylko z rachunkiem bankowym, bez dodanej i zweryfikowanej karty kredytowej, lub innymi adresami e-mail w serwisie i na koncie paypal są zmuszone oczekiwać na dodanie wpłaconych środków do konta serwisu ręcznie przez Admina i dopiero po ręcznym ich dodaniu do konta dokonywać zakupu depozyty ze środków na ich własnym koncie w serwisie



RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - anonymous00 - 16-05-2012 20:19

Właśnie wplacilem 23$ cóż zobaczymy Wink

@up
Mam taki sam Email na stronie I PP i jeszcze nie mam kaski na stronie.