Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter (/Temat-GushCloud-cos-zupelnie-nowego-zarabiaj-na-swoim-FB-i-Twitter-52182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - nitram - 15-04-2012 20:37

Miał ktoś dzisiaj jakieś nowe oferty?


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Filipus - 15-04-2012 23:07

Zaprosiłem 6 osób.. i mam 0 refów a 6 freidnsów.. o co chodzi?


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - ciamciaj - 16-04-2012 14:42

To jest błąd którego nikt nie rozumie dlaczego nie są zliczani. Mi zlicza około 1/2 refferali, co i tak jest dobra bardzo stawka.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Filipus - 16-04-2012 15:39

A mi zalicza 0% . -.-


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - mireck - 16-04-2012 18:36

Ja mam 7.40 $ Big Grin, Referalli zlicza jedynie gdy maja powyżej 50 znajomych.
Macie jakies nowe linki?? Ja Tylko dla Malesji, Singapuru i USA, dla Polaków nic nowego ://
A macie pomysł czy da się tamte jakoś wypełnic??


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Filipus - 16-04-2012 19:15

Moi mają po 300-400 znajomych a i tak jednak nie zalicza mi kasy za Nich.. ale cóż.. pech.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - w3ly - 16-04-2012 19:21

Jak zacząłem robić sam konta to zalicza. A jak dawałem znajomym to ani jednego mi nie zaliczyło.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Max998 - 16-04-2012 19:22

Serwis wydawał się początkowo fajny, dostałem 2 oferty wkleiłem na swojego FB i troszeczkę osób powchodziło.
W jeden dzień a dokładnie w przeciągu max. 30 minut uzbierałem $1,90.
Pomyślałem sobie ''o kurde! jutro postaram się lepiej'' dzisiaj wchodzę i widzę dużo ciekawych ofert niektóre nawet po $1 ale mogę niestety tylko na nie popatrzeć bo nie jestem z Indonezji czy Tajwanu a tego 90% z nich wymaga..
A kwota $1,90 utrzymuje się tak od wczoraj mimo tego, że poklikało dzisiaj ok. 20 moich znajomych.
W związku z tym moje pytanie brzmi: Czy są tam jakieś limity co do 1 linku?.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Filipus - 16-04-2012 19:36

Tak? Przecież Ci pisze Earn x.xx$ to x.xx$.

To drugie "to x.xx$" to limit. ; o


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - mireck - 16-04-2012 19:42

Mi zalicza wszystkich, mam już 13,40$
Nwm. Jak dajecie z ref link komuś kto na pewno ma 50 znajomych, to nie ma szasn że nie zaliczy.
Ew. sprobujcie drugi raz im wysłac.

Fakt, mało linków jest.
Trzeba na znajomych zarabiaćTongueP
Myślę, że jak ktoś już 50$ uzbiera i wypłaci to koniec zarobków w tym serwisie.