Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20dollars2surf - Piramida Finansowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 20dollars2surf - Piramida Finansowa (/Temat-20dollars2surf-Piramida-Finansowa-49355)



RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - MrDominikku - 06-02-2012 21:28

sorry ze narzekam, potrzebowałem 5 postów by zmienić sygnaturę[/align] Tongue


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Blackers - 06-02-2012 21:28

@MrDominikku poczekaj poleceni się nazbierają wtedy gdy tutaj zapiszuja sie ludzie, ja wczoraj ejeszcze miałem 0 poleconych dziś juz mam 4 weć cierpliwości. To jest piramida, nie wszyscy rejestrują sie z Twojego refa bo to by nie było sensu, tylko wszystko jest robione tak zebyś miał poleconych 10 poziomu. A i żeby nabijać punkty musisz włączyć baner, same reffy nie będą za Ciebie zarabiać


Edit: może źle to ująłem, każdy rejestrując sie z czyjegoś refa jest także Twoim refem wieć bez obawy Wink


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Bruku - 06-02-2012 21:31

BlackUploader i Mystic44
Macie informacje na PW Smile


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - p4in - 06-02-2012 21:33

dobra ... jestem już w jednej piramidzie ale idzie jak krew z nosa ... próbujemy dalej ... wiec poproszę o reflinka

Ps. jakieś minimum pkt. obowiązuje ??


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Bruku - 06-02-2012 21:41

p4in Informacje na PW Wink


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - proupsional - 06-02-2012 21:45

Wszystko będzie dobrze tylko włączajcie banner i nabijajcie pkt Smile


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - MrDominikku - 06-02-2012 21:48

Ma ktoś moze jakiś pomysl by nasza struktura sie jakoś ze soba komunikowała?? Forum bym nawet nie tworzyl, bo po krotkim czasie nikt by nie zagladal, musiało to by być coś co ciągle jest włączone i nie przeszkadzam nam w wykonywaniu innych czynności, a np. osoby ze struktury mogly by "rozdawać" reflinki Bruku pod jego nieobecność, tym osobom ktore czekaja na wiadomość od niego. Gadugadu tu wydaje mi sie zbyt przewidywalne i przestarzałe, kto jeszcze z niego korzysta :/?? Jakies pomysly, ktos to popiera?

EDIT: Miałem tu na mysli cos w rodzaju rozmowy konferencyjnej lub chatu


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Bruku - 06-02-2012 21:52

Ja tutaj na forum będę codziennie wchodził.
Nie wiem czy jest taka potrzeba. Jak się coś od kogoś chce to jest zawsze wiadomość prywatna.


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Mystic44 - 06-02-2012 22:03

Jutro z rana wlaczam bara ;D mam nadzieje ze to nie upadnie po tygodniu i ze beda aktywni ludzie ;P


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Bruku - 06-02-2012 22:04

Bara możesz mieć kiedy chcesz włączonego Wink
On wgl nie obciąża systemu ani internetu.