Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] (/Temat-Sposob-do-ogladania-filmow-dla-tych-ktorym-DNS-nie-dziala-4482)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - scofi - 06-04-2010 13:49

No wreszcie sposób który i u mnie działa, mam troche filmow do zobaczenia wiec bedzie dzisiaj ok 150-200 pkt


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - gaspare - 06-04-2010 16:55

Filmiki typu Bunnies też działają.


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Slivovica - 06-04-2010 19:17

Na viście nie dawało rady zamienić to zrobiłem tak:
Otworzyłem nowy notatnik (jako admin), Skopiowałem wszystko z hosts wkleilem do nowo otwartego notatnika i dodałem tą końcowke 68.142.122.203 lockerz.fcod.llnwd.net (dla szybkiego wklejenia), później Zapisz Jako>Folder etc i zamieniłem i działa ;]


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Lilwee - 06-04-2010 19:53

Banalnie proste (nawet na win7) i dziala ! + Wink


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - SZAFI - 06-04-2010 20:11

Przydatny poradniczek

Plusik poleciał Smile


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - matino3 - 06-04-2010 20:13

A jak wejść w tryb administratora w Viscie?


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - DonHoracy - 06-04-2010 20:41

To jest zwykły DNS tylko że przypisujemy go do jednej strony, a nie do wszystkich. Bardzo dobry sposób, jeśli nie chcemy zamulać sobie innych stron Wink

Jak by komuś nie działało od razu to należy w konsoli (guzik "menu start" + r, wpisz: cmd) wpisać: ipconfig /flushdns


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - liquid2626 - 06-04-2010 21:25

Mi bunnies nie chodzi na tym. NIe wiecie może co jest grane??


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Slivovica - 06-04-2010 21:34

Po prostu na notatnik klikasz PPM i Uruchom jako administrator.


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - ledo - 06-04-2010 23:54

UP: Ale żartowniś się nam znalazł Smile