Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies (/Temat-AKTUALIZACJA-Informacje-dotyczace-weekendu-podwojne-PTZ-za-dailies-433)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - DonHoracy - 20-12-2009 21:28

Po co zwalasz na adminów strony. Równie dobrze ty byś mógł spróbować ale nie znasz polskiego języka a co dopiero angielskiego...
Zakładam że oni wolą rekrutować ze swojego kraju. Moim zdaniem powinni zrobić jakiś support wielojęzyczny ale to pewnie w dalekiej przyszłości Smile


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Zythus - 21-12-2009 14:28

To dawajcie mi na PW e-mail do nich, napiszę Smile A co tam, spróbować zawsze można, nie? Smile U mnie z angielskim jest no chyba w porządku Smile

Edit: już do nich napisałem Smile. Może mnie przyjmą, to będziecie mieć informacje na bieżąco Big Grin.


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - DonHoracy - 21-12-2009 15:05

Podaj kopię mejla którego wysłałeś, może ktoś się skusi i wzorując się na twoim napisze swój Wink


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Alyn - 21-12-2009 17:48

Ja się przestraszyłem w pierwszej chwilii, że więcej punktów się dostaje, ale że i też będzie wszystko drożej i że mi przed restockiem będzie brakować do iPoda ;D


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Bielak - 21-12-2009 19:01

Nie bylo restocka w likend, wiec teraz wedlug mnie najprawdopodobniejsza wydaje sie wigilia, chociaz nigdy nic nie wiadomo


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Zythus - 21-12-2009 20:02

[email protected] na ten e-mail trzeba napisać :]


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Pondzik - 21-12-2009 21:08

za rok moze 3 bendziemy restock mieli awtedy fajnie nam bendzie

a tak powazne to sol jakies powazniejsze potwierdzenia co do restocka??????


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Bielak - 21-12-2009 21:26

Czytaj temat. Czytaj Facebook'a. Kup sobie slownik.