Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody (/Temat-Fast-prizes-pl-Zdobywaj-cenne-nagrody-38607)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - FireMedia - 16-06-2011 00:01

No jeśli chodzi o PR to bierz przykład ze mnie, jestem tutaj kochany ^^ Niepotrzebnie bawisz się w Panie i Panów, w PW jak najbardziej lecz pisząc posty według mnie jest to niewskazane ponieważ każdy na forum jest per Ty a nie per Pan, konwersacja indywidualna to co innego Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 00:03

P. Killer

Napisałem tylko że co ma wspólnego moje konto osobiste z kontem firmowym? Czy jest konieczność wiązania tych 2 kont? Co ma wspólnego udzielanie się przez planeta 43 z Fast-prizes.pl? Przeraża mnie ten świat, ludzie coraz bardziej nieprzechylni, przykro mi patrzeć na takie opinie kiedy strona jeszcze nie wystartowała. Jednakże, czekamy na zaufanych użytkoników. Jeśli pan nim będzie, będziemy szczęśliwi.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 00:05

(16-06-2011 00:01)FireCash.org napisał(a):  No jeśli chodzi o PR to bierz przykład ze mnie, jestem tutaj kochany ^^ Niepotrzebnie bawisz się w Panie i Panów, w PW jak najbardziej lecz pisząc posty według mnie jest to niewskazane ponieważ każdy na forum jest per Ty a nie per Pan, konwersacja indywidualna to co innego Smile

co racja to racja, czuje się jak w cyrku czytając ten temat Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - LessiPL - 16-06-2011 00:06

po co krecisz fast-prizes? kiljan już swoje powiedział, a killer Cie ładnie przejrzał... tylko się pogrążasz planeto;s


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Kiljan - 16-06-2011 00:07

Może dostane warna ale trudno, co ty w ogole pierdolisz? Przeciez to jest po prostu już smieszne, ty nie wiesz co pisac i piszesz kompletne bzdury, jesli chcesz uratowac ten serwis to zamilcz najpierw i przemysl co chcesz dokladnie zrobic


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 00:08

(15-06-2011 23:56)Kiljan napisał(a):  Czytając twoje brednie po prostu muszę się odezwać. Skrypt GetPrize kupiłeś ode mnie, Fast-prizes'ie, Kapitanie statku, Adrianie Romanie czy jak ty się w końcu nazywasz, jeśli nie przeczytałeś tego co Ci napisałem teraz na gg to napisze to tutaj, zakładając serwis trzeba miec w miare dobra opinie, a jesli ma sie opinie zlodzieja, bo z reszta sie nim jest, to trzeba zakladac konta chociazby przez proxy, IP zawsze cie wydaSmile poza tym jesli chodzi o marketing to zaczeliscie(a raczej zacząłeś) z okropnej strony i kompletnie nieprzemyslanie, druga sprawa dotyczaca nagrod, jak chcesz dac komus nagrody skoro aby kupic skrypt do serwisu musiales czekac do momentu az ci SC wyplaci, poza tym co ty zmieniles w skrypcie to nie wiem, bo pewnie od GP roznic sie bedzie jedynie wygladem, wiem że ze wzgledu na to ze kupiles skrypt powinienem siedziec cicho, ale po prostu widze ze znowu zamierzasz oszukac ludzi, tym razem na wieksza skale, a poza tym z tego co wiem to ty 18 lat nie masz słoneczko Smile
Innymi słowy jesli chcesz miec dobry serwis to odloz jego start za jakies 2 tygodnie i przygotuj sie do tego, zbierz kilka osob ktore pomoga ci to ogarnac, o reklamach na forach nie mysl bo reklamy sie kupuje jak juz nie ma zadnych bledow, a na poczatku na pewno jakies beda, odnosnie reklamy moge troche pomoc, ale jesli oszukasz chociaz jedna osobe to wierz mi lub nie ale poloze ci caly serwis, skrypt jest moj wiec znam jego slabsze strony, nie strasze, a jedynie chce cie uchronic przed policja, pewnie olejesz posta ale coz, moze jakims cudem trafi to do ciebie


P. Kiliajn

A pan sprzedaje je nielegalnie? Po pierwsze zdradzanie danych poufnych już obliguje mnie do zgłoszenia pana do sądu. Po drugie, za skrypty getprzie zapłaciliśmy duze pieniądze, dlatego wymagam szacunku dla ciężkiej pracy. Po trzecie - większosć skryptów piszą nasi programiści. Na resztę ortograficznej palaniny nie mam czasu.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 00:11

(16-06-2011 00:07)Kiljan napisał(a):  Może dostane warna ale trudno, co ty w ogole pierdolisz? Przeciez to jest po prostu już smieszne, ty nie wiesz co pisac i piszesz kompletne bzdury, jesli chcesz uratowac ten serwis to zamilcz najpierw i przemysl co chcesz dokladnie zrobic

i owszem dostaniesz to na co zasłużyłeś......

..... pięć reputów
100% z tobą się zgadzam.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Kiljan - 16-06-2011 00:13

P. Fast-prizers
A nie lepiej żeby poszedł pan najpierw na policje zamiast od razu do sadu? Poza tym jakie ja poufne dane zdradzilem? Co ze mna teraz bedzie? Ahh czuje sie jak w kiepskim filmieBig Grin Duze pieniadze? 500zł to nie jest majatek, a tworzac serwis trzeba miec kilkanascie tysiecy, i jakiej pracy? kupiles skrypt zmieniles grafike, ot co, wielka mi praca Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 00:15

(16-06-2011 00:13)Kiljan napisał(a):  P. Fast-prizers
A nie lepiej żeby poszedł pan najpierw na policje zamiast od razu do sadu? Poza tym jakie ja poufne dane zdradzilem? Co ze mna teraz bedzie? Ahh czuje sie jak w kiepskim filmieBig Grin Duze pieniadze? 500zł to nie jest majatek, a tworzac serwis trzeba miec kilkanascie tysiecy, i jakiej pracy? kupiles skrypt zmieniles grafike, ot co, wielka mi praca Smile


Dla wielu ludzi 500 zł to dużo pieniędzy. Jeśli nie ma pan szacunku dla cudzej pracy, to jest pan bez serca. Nie będę się dalej wypowiada bo to ewidenta jazda pod góre, próbujecie zaszczuć nasz serwis. To na tyle. Ale zapewniam, jeśli serwis wypali, będzie was smutno. pozdrawiam wszystkich i zapraszam pod konkurs na nk. Do wygrania koszulka z naszym logiem.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 00:17

parodia nie serwis, strona jak dla mnie startować nie musi w ogóle, właściciel serwisu nie pomyślał i spalił witrynę przed startem... a ślad w sieci zostanie na dobre...