Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ (/Temat-UWAGA-Nowe-zabezpieczenia-LOCKERZ-33888)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - Silek - 25-03-2011 13:07

No to po co mówisz, że Touch utrzymywał się 3 minuty jakbyś sam wspominał te czasy w których jeszcze nie istniałeś ? Big Grin Znając Twoje szczęście do wygrywania nagród to nawet gdybyś miał wtedy konto na Lockerz pewnie nie udało by Ci się zamówić tego Toucha w 3 minuty Big Grin

Pozdro


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - Nayare - 25-03-2011 14:55

Nie zebym kogos chcial obrazic, ale jakby to policzyc to 90% nagrod, ktore on ma w sygnaturce to ja musialem takie usuwac z powodu ograniczenia znakow w sygnie... a teraz to mi nawet na glowne nagrody nie starcza, wiec musialem to wkleic na serwis wklej.to Lol
Sluchaj dominator, pierdolnij sobie lrc w shuffle pomaranczke i masz prawie, ze gwarantowana nagrode Big Grin


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - matrix9015 - 25-03-2011 22:05

Mówiłem, że będzie obrazek, i był.


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - SzUmI - 25-03-2011 23:13

hehe , nawet spoko. dobrze że jakiś śmiesznych math captch nie wprowadzili przy logowaniu ;p


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - D3S1DER1UM - 26-03-2011 00:34

Fajne zabezpieczenie... klika się tylko i zbytnio się czasu przy tym nie traci. Lepsze to niż znowu fail.
Tym bardziej że jest to przy samym logowaniu a i tak trzeba odczekać kilka sekund Smile.


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - Grub63 - 26-03-2011 01:08

hehe, ja miałem łosia Tongue


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - PiteroO312 - 26-03-2011 08:34

Ja Rybke Big Grin


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - WilkuNSX - 26-03-2011 10:11

Ten obrazek był i trza było kliknąć na niego czy napisać co na nim jest? Ma ktoś ss tego ? I prosił bym o dokładny opis działania .


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - adik0070 - 26-03-2011 10:20

Ja miałem myszkę..

Masz obrazek zwierzaka i obok chyba 5 albo 6 odpowiedzi, ja musiałem zaznaczyć "mouse".
- dla Polaków na restockach, bo nie wszyscy znają słówka ;s

Ale jest git! xD


RE: UWAGA!!! Nowe zabezpieczenia LOCKERZ - Aiiixo - 26-03-2011 10:26

Wygląda tak, że masz zdjęcie - w moim przypadku była to planeta - a obok 6 odpowiedzi, trzeba zaznaczyć poprawną. W moim przypadku było to 'planet' i tyle.