Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobranie na sc lub sposób.! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pobranie na sc lub sposób.! (/Temat-Pobranie-na-sc-lub-sposob-33483)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - n1dor - 22-03-2011 18:00

bardzo dobry polski masz, mam 28 reputow i co z tego, jak zawsze jak wiem to staram sie pomagac, i jestm troszke dluzej niz ty ale mniejsza z tym...

Chłopczyku dlaczego osoba majaca ponad 1k postow i 300rep itp pisze ze nie dziala, to prawdopodobnie nie dziala...

a dla 30$ na miesiac to nie warto nawet wyadawac kasy zeby dac Bbjowi zarobic, bo nie ma sposobu darmowego na cos takiego, sry, a jak jest, to przynajmniej daj jakis dowod...


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - Kapitan statku - 22-03-2011 18:13

(22-03-2011 18:00)n1dor napisał(a):  bardzo dobry polski masz, mam 28 reputow i co z tego, jak zawsze jak wiem to staram sie pomagac, i jestm troszke dluzej niz ty ale mniejsza z tym...

Chłopczyku dlaczego osoba majaca ponad 1k postow i 300rep itp pisze ze nie dziala, to prawdopodobnie nie dziala...

a dla 30$ na miesiac to nie warto nawet wyadawac kasy zeby dac Bbjowi zarobic, bo nie ma sposobu darmowego na cos takiego, sry, a jak jest, to przynajmniej daj jakis dowod...


tak samo ja moge spytać dlaczego osoba która ma również ponad tysiąc postów(michał) i on pisze że jemu działa. Coś więc nie tak. Jeżeli Bboy który pisze że daje sposób czy zaznacza że on będzie działał? ty płacisz on daje, ale są tylko dwie wartości logiczne - prawda lub fałsz - więc jeśli daje i nie zaznacza że będzie działał, nie oszukuje, ponieważ ci go dał. Więc nie jest oszustem, sposób mi działa. Trzeba go używać ostrożnie. Ale jak komuś nie działa, trzeba rozkminić dlaczego, a nie spamować natychmiast że ktoś jest oszustem, bo ma się kompleks kogiego/pajdy na tym forum, czyli kompleks tego że pozwoliło się komuś obrobić z nie małych pieniędzy.


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - n1dor - 22-03-2011 18:20

równie dobrze moge zalozyc nowy temat i napisac PROGRAM DO POBIERANIA PLIKOW Z SC Z USA IP !! i zarzadac sobie za niego 10$. Program bedzie programem, ale czy bedzie działał, nie... To jest na takiej samej zasadzie co ty napisales wyzej. Nie widzialem zeby komus wiecej niz tobie działało, znaczy nie widzialem tego michala.

Ja bym chcial skreena ze to naprawde dziala to kupie ten sposob.


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - Kapitan statku - 22-03-2011 18:32

(22-03-2011 18:20)n1dor napisał(a):  równie dobrze moge zalozyc nowy temat i napisac PROGRAM DO POBIERANIA PLIKOW Z SC Z USA IP !! i zarzadac sobie za niego 10$. Program bedzie programem, ale czy bedzie działał, nie... To jest na takiej samej zasadzie co ty napisales wyzej. Nie widzialem zeby komus wiecej niz tobie działało, znaczy nie widzialem tego michala.

Ja bym chcial skreena ze to naprawde dziala to kupie ten sposob.


może poczytaj tego posta w całości? kilol, michał i ja - nam działa. Czy kilol i michał mogą kłamać? Paviano kiedyś zrecenzował mój poradnik, rzeczywiście w 70 % był on bombaja, ale juz nie raczył wspomnieć że 30 % należy do mnie. Dla mnie są na tym forum osoby naprawdę rzetelne i uczciwe(np: kilol, killer czy inter) jak i chamskie np: paviano które dbają tylko o własne włości kosztem innych osób


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - n1dor - 22-03-2011 18:37

dobra, ja sie nie wtracam, chcialbym tylko zobaczyc jakiegos skreena jako dowod ze to działa, jak to jest jakis programik, chociaz na 99% to nie jest programik to jego skreena.


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - michal2612 - 22-03-2011 18:48

(22-03-2011 18:37)n1dor napisał(a):  dobra, ja sie nie wtracam, chcialbym tylko zobaczyc jakiegos skreena jako dowod ze to działa, jak to jest jakis programik, chociaz na 99% to nie jest programik to jego skreena.

to działa masz moje słowo Jerk


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - n1dor - 22-03-2011 18:55

Ta mordka na koncu co dales jest troszke podejrzana ; D


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - BBoy - 23-03-2011 16:37

(22-03-2011 18:37)n1dor napisał(a):  dobra, ja sie nie wtracam, chcialbym tylko zobaczyc jakiegos skreena jako dowod ze to działa, jak to jest jakis programik, chociaz na 99% to nie jest programik to jego skreena.

Jakbym był na swoim kompie i miał neta to chętnie Ci go wyśle
(20-03-2011 21:44)michal2612 napisał(a):  Mi działa ten sposób i nie jest trudny Wink

(22-03-2011 16:08)rajmek126p napisał(a):  Oszust Oszust i jeszcze raz Oszust, nie róbcie z nim żadnych interesów, zapłaciłem 2$ (połowe kwoty) żeby wysłał mi poradnik, wysłał poradnik który nie działa sprawdzałem na 2 kompach,

ehh 2$ dla takich dzieci to dużo

(22-03-2011 16:47)n1dor napisał(a):  Widac ze oszust od samego poczatku, on chce jak najwiecej na was wyciagnac, najpierw jakies poradniki na sprzedaż ktore byly kopia bombaja, pozniej free poradnik bombaja teraz to. ;/

(22-03-2011 17:14)Kapitan statku napisał(a):  polecam. sposób u mnie działa. reput

+ Kilol któremu sposób działał jak mu pomagałem.


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - n1dor - 23-03-2011 20:29

To czekam na twojego neta i kompa Big Grin


RE: Pobranie na sc lub sposób.! - BBoy - 23-03-2011 20:50

Mam kompa i naprawiłem netSmile
Za 10 min Ci dam screen jak sie pobiera ok??
Ide coś zjeść