Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ipod VS Psp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Ipod VS Psp (/Temat-Zamkniety-Ipod-VS-Psp-304)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ipod VS Psp - Czarny767 - 12-02-2010 12:28

Jaki ipod?

I tak jestem za psp :> Muzyka,internet,gry, i wgl ;] przenosny komputerek Tongue
Teraz jak uda mi sie zalapac na restock to biore psp ;s


RE: Ipod VS Psp - Leopard - 13-02-2010 20:18

(12-02-2010 12:28)Czarny767 napisał(a):  I tak jestem za psp :> Muzyka,internet,gry, i wgl ;] przenosny komputerek Tongue

Czyli wszystko to co posiada iPod Touch i to na dodatek w duuuuuużo lepszej wersji Smile.


RE: Ipod VS Psp - Kajcio - 14-02-2010 14:46

PSP już mam no to ipod touch


RE: Ipod VS Psp - SirPanHerbata - 14-02-2010 15:06

To są podobne urządzenia. Więcej gier oczywiście na PSP, co nie oznacza że iTouch ich nie ma. Ja wybrałbym iPoda.


RE: Ipod VS Psp - MyBijacz - 16-02-2010 10:57

IPod bo na PsP grałem u kolegi i co z tego że gry itd, 30min grania i ci się nie chce już grać. IPod, bo jestem melomanem Big Grin I jest dużo mniejszy od psp a niektórzy mówią że na psp da się słuchać muzyki no i co z tego? Masz zamiar biegać z Psp w kieszeni?


RE: Ipod VS Psp - tuki15 - 16-02-2010 14:52

Zależy ile bym miał PTZ i co chciałbym z tm robić... Jak do gier to zdecydowanie PSP, ale muza itd. to raczej iPod


[Zamknięty]Ipod VS Psp - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.