Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! (/Temat-Take-a-gift-Wazne-Zaproszenia-Zasada-dzialania-291)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - krzych91 - 29-12-2009 14:25

Ja od czasu Cokupic.pl wierze w takie rzeczy, m.in. dzięki tej stronie zarejestrowałem się właśnie na Lockerz Tongue Na http://www.cokupic.pl piszecie opinie produktów (w bazie jest dosłownie wszystko, od gier, po filmy i spawarki, na łopatach skończywszy). Każda opinia to ileś pkt. Ja zgarnąłem już z tego PSP, bony do Media Markt o wartości 130zł i pendrive 4GB.

Jeśli chcecie się zarejestrować to miejcie na uwadze, że akcja ta trwa tylko do końca stycznia, choć może ją przedłużą.

Pozdrawiam!


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - Qbashon - 09-02-2010 21:44

Cokupić jeszcze trwa! do końca lutego można pisać opinie Smile polecam ten serwis - sprawdzony!


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - cubi - 10-02-2010 15:50

mam nadzieje ze z tym portalem nie bedzie tak jak z tickerzem itp Tongue


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - zeziol - 14-02-2010 21:56

nie wiem czy to dobre jest :@


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - galakty - 18-02-2010 16:21

Fakt że emaile szybko odpisują Tongue
Jeśli sprawdzi się to co w nim piszą będę szczerze zdziwiony.


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - johnny86 - 19-02-2010 12:40

a dali komus jakies nowe info?


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - galakty - 19-02-2010 14:02

Właśnie nie... Tak jakby stronka zwiechy dostała. Mam nadzieję że się przygotowują i nie zrobili nas w bambuko.


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - browc17 - 21-02-2010 11:54

Mamy już 62.324 użytkowników!

a niby od 10.000 mieli ruszyc Wink


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - wicin - 27-02-2010 16:27

Mi sie wydaje, ze w Polsce ciezko bedzie stworzyc cos podobnego do Lockerz


RE: Take a gift - Ważne + Zaproszenia + Zasada działania! - Athemis - 04-03-2010 19:38

Napisałem im maila na co czekają... zobaczymy co powiedzą Smile