Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]80% Refbacku w ZetBux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]80% Refbacku w ZetBux.com (/Temat-Nieaktualne-80-Refbacku-w-ZetBux-com-23290)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Sniechu - 17-07-2008 22:08

oscypek193, potwierdzam.


- piechu - 17-07-2008 22:08

alez powodzeniem cieszy sie ta oferta Tongue


- Sniechu - 17-07-2008 22:12

piechu, bo tylko ja oferuję refback w Zetbux.com :-P


- piechu - 17-07-2008 22:14

i zetbux to dobra firma jakby byla slaba to by nie bylo tyl chetnych Big Grin


- Sniechu - 21-07-2008 20:41

piechu, no fakt, miałem chyba nosa do refbacku w tej firmie. Jak mi jutro wpłynie kolejna wypłatka to będę szczęśliwy, bo to już czwarta. Od razu zlecam piątą. Aha i jeszcze informacja do wszystkich zapisanych w mojej ofercie refbacku - przez piątek, sobotę i niedzielę będę miał bardzo mało czasu i wątpię, abym znalazł czas na wypłacenie Wam refbacków :roll: , więc postaram się wszystko nadrobić w poniedziałek. Nie będę miał za dużo czasu, ale na 85% nadrobię zaległości. Może zdarzyć się jakaś mała rekompensata, ale to zależy wszystko od Zetbuxa i ich terminów wypłat :idea: .

EDIT: Myślę, że popełniłem mały błąd mówiąc, że trzecią wypłatkę dostałem dzisiaj rano, ponieważ jak tak teraz patrzę, to dostałem maila od AP dokładnie o 22:10 a więc czekałem kilka godzin, może czwartą dostanę jeszcze dzisiaj :-|

[ Dodano: 2008-07-18, 15:04 ]
WIADOMOŚĆ DLA WSZYSTKICH ZAPISANYCH PODE MNĄ W REFBACKU - OBAWIAM SIĘ, ŻE W PIERWSZEJ CZĘŚCI TEJ WIADOMOŚCI PODAŁEM INFORMACJE, KTÓRE OKAZAŁY SIĘ NIE PRAWDZIWE - NIESTETY WYJEŻDŻAM JUTRO Z SAMEGO RANA I WRACAM DOPIERO W PONIEDZIAŁEK PO POŁUDNIU, WIĘC BĘDĘ MUSIAŁ WSTRZYMAĆ SIĘ Z WYPŁATĄ REFBACKÓW.

Muszę odświeżyć temat, ponieważ nie było mnie trzy dni i temat spadł już prawie na następną stronę a mam już poleconym coś ważnego do przekazania. W związku z tym, że Zetbux przestał płacić tak szybko (ja czekam już trzy dni) ustanawiam regułę wypłaty refbacku po otrzymaniu wypłaty z firmy, czyli zanim wypłata dojdzie do mnie, nie wyślę Wam refbacków. Druga sprawa jest taka, że po powrocie przestało mi działać AP i może się zdarzyć taka sytuacja, że będę Wam refback wysyłał przez inny AP, ale zobaczę jeszcze jutro. Mam już na Zetbux 11$ na koncie, więc też mnie niecierpliwi ta cała sytuacja z opóźnionymi wypłatami, wcześniej dostawałem wypłaty regularnie codziennie - widocznie admin sprawił sobie wakacje. Szkoda, że zetbux nie ma nawet forum, bo może tam były by wymienione przyczyny, dla których bux przestał płacić. Pozdrawiam Was wszystkich i przepraszam za drobne problemy wynikłe najprawdopodobniej z problemów zetbuxa i po części z problemów mojego komputera, przez który nie mogę wejść na AP.


- mrw111 - 23-07-2008 09:48

Siema Sniechu, proszę o wypłacenie refbacku :-)


- Sniechu - 23-07-2008 09:54

mrw111, w momencie zlecania poprzedniej wypłaty miałeś 100 wyklikanych reklam, więc skoro doszła mi dzisiaj ta poprzednia wypłata to nie mogę Ci wypłacić refbacku. Kliki zliczam w momencie zlecania wypłaty. Zleciłem dzisiaj następną wypłatę i w momencie zlecania miałeś 179 klików, więc jak dostanę tą wypłatę to Ty dostaniesz refback.


- DSTR - 23-07-2008 12:24

zapisany :idea:


- Sniechu - 23-07-2008 15:54

DSTR, potwierdzam. Jak dostanę wypłatkę to refback dostaną mrw111, gabicom i Jobet, ponieważ w momencie zlecenia wypłaty mieli oni wymaganą ilość 150 wyklikanych reklam.

EDIT: Wypłaciłem już 7.20$ refbacku (6 użytkownikom) a wypłacę jeszcze więcej po wypłatach z firmy. Jak na pojedynczą ofertę to sporo.


- sancezz04 - 23-07-2008 18:45

elo jestem nowy
dopisz sancezz04

i co w jeden dzien mam 150 klikać czy jak