Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$ od MPPA. Bez KYC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: 20$ od MPPA. Bez KYC (/Temat-20-od-MPPA-Bez-KYC-173486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - aron-baron - 25-01-2022 14:59

Dostał ktoś dziś w ogole wypłate USDT ?


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - pkulma301 - 27-01-2022 10:04

(25-01-2022 11:46)undercoverpl napisał(a):  
(25-01-2022 11:44)bb8_pl napisał(a):  
(25-01-2022 11:42)undercoverpl napisał(a):  
(25-01-2022 11:38)bb8_pl napisał(a):  Dziś puściłem wypłatę - ile trwa jej przetwarzanie ?
U mnie trwaja nie dłużej niż 30 min

Lol , po 7 puściłem i jeszcze jej nie mam na koncie Big Grin A poszło przez USDT Big Grin
USDT TRC20?
Ja to na konto bankowe robię więc miałem do 30min. W usdt nie wiem ile się czeka.
Bardzo madre posunięcie.A sprawdałeś co znajduje pod adresem zleceniobiorcy?Wiesz ze tam jest kancelaria komornicze zarejestrowania na Półkę? A wiesz ze oni nie znają gościa ktory przelewa kasę. Wiesz co to znaczy pranie pieniędzy?


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - undercoverpl - 27-01-2022 10:44

Tak. Pójdę siedzieć i tysiące osób które dostały pieniądze. Super. Nie mogę się doczekać.


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - pkulma301 - 27-01-2022 12:36

(27-01-2022 10:44)undercoverpl napisał(a):  Tak. Pójdę siedzieć i tysiące osób które dostały pieniądze. Super. Nie mogę się doczekać.

Czy ty zdrowo myślisz? Czy darmowe pieniążki zakleily ci oczy.Możesz dostać grzywne za to a nawet konto ci zablokuja.Widzę ze straszny Januszkodzenia z ciebie.Pokazać ci białe to widzisz czarne

(22-01-2022 13:14)mazarini napisał(a):  Zapewne to Ci sami, co z associates, bcm, hulala etc. Dopóki wypłaca można korzystać i nie wdrażać się w szczegóły, tym bardziej w przypadku wypłaty na portfel kryptowalut Wink https://i.imgur.com/8C5I6dX.jpg
Właśnie wielu ludzi mysli i wypłaca na portfel w krypto.Ale są bezmozgi co wyplacaja na konto.Na fb widziałem kilka osób co z tego powodu konto im zablokowali i dostali wezwanie na Policje


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - undercoverpl - 27-01-2022 14:01

(27-01-2022 12:36)pkulma301 napisał(a):  
(27-01-2022 10:44)undercoverpl napisał(a):  Tak. Pójdę siedzieć i tysiące osób które dostały pieniądze. Super. Nie mogę się doczekać.

Czy ty zdrowo myślisz? Czy darmowe pieniążki zakleily ci oczy.Możesz dostać grzywne za to a nawet konto ci zablokuja.Widzę ze straszny Januszkodzenia z ciebie.Pokazać ci białe to widzisz czarne

(22-01-2022 13:14)mazarini napisał(a):  Zapewne to Ci sami, co z associates, bcm, hulala etc. Dopóki wypłaca można korzystać i nie wdrażać się w szczegóły, tym bardziej w przypadku wypłaty na portfel kryptowalut Wink https://i.imgur.com/8C5I6dX.jpg
Właśnie wielu ludzi mysli i wypłaca na portfel w krypto.Ale są bezmozgi co wyplacaja na konto.Na fb widziałem kilka osób co z tego powodu konto im zablokowali i dostali wezwanie na Policje
Bezmózgim trzeba być pisząc takie pierdoły lub typu, że zablokowali im konto bankowe z tego powodu. Przestań człowieku siać ferment.


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - Kubu$ - 27-01-2022 14:09

@undercoverpl
znajomemu też tłumaczyłem żeby robił na USDT a nie na konto. Nie chciał robić weryfek na giełdach itp bo się w ktypro nie bawi. Mówił że ma konto w Santander którego nie używa do niczego bo na codzień korzysta z innego banku. Zobacz jakie zdjęcie od niego dostałem po otrzymaniu przelewu


[Obrazek: photo-2022-01-27-14-02-40.jpg]


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - undercoverpl - 27-01-2022 14:18

Kolega, kolegi... Itd, itd...
Przestańcie już ludzie bo na prawdę nie chce mi się odpisywać na takie pierdoły.
Ani czasu na to nie mam ani chęci.
Niech każdy wypłaca gdzie chce i tyle. Nikogo nie namawiam gdzie ma wypłacać.
Wracam do roboty


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - pkulma301 - 27-01-2022 15:35

(27-01-2022 14:18)undercoverpl napisał(a):  Kolega, kolegi... Itd, itd...
Przestańcie już ludzie bo na prawdę nie chce mi się odpisywać na takie pierdoły.
Ani czasu na to nie mam ani chęci.
Niech każdy wypłaca gdzie chce i tyle. Nikogo nie namawiam gdzie ma wypłacać.
Wracam do roboty
Chłopie czy ty jesteś głupi czy ślepy. Wyraźnie chłop ci napisał i dał dowód. No ja nie wiem ale inteligencja to ty nie grzeszysz

(27-01-2022 14:09)Kubu$ napisał(a):  @undercoverpl
znajomemu też tłumaczyłem żeby robił na USDT a nie na konto. Nie chciał robić weryfek na giełdach itp bo się w ktypro nie bawi. Mówił że ma konto w Santander którego nie używa do niczego bo na codzień korzysta z innego banku. Zobacz jakie zdjęcie od niego dostałem po otrzymaniu przelewu
Pewnym ludziom nie wytłumaczysz.Ludzie na tekst za free pieniądze głupieją i za kase nawet d..... bu dali


[Obrazek: photo-2022-01-27-14-02-40.jpg]



RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - lubieblanty - 27-01-2022 17:35

on jest bogiem bo mu wyplacaja hajs robi te kokosy w postaci 70 zl z piramidy finansowej tamten bankowiec to chyba na mopie pracowal w tym banku skoro pisze takie pierdoly ze bank nie moze zamknac konta moze ma od tego regulamin ktory podpisales zakladajac konto + podejrzenie przestepstwa! beda jaja jak za jakis czas beda wzywani na policje us sie przyjrzy dokladnie wszystkim transakcja na koncie a potem bedzie wielki placz dlaczego ja mam problemy a jak sie jeszcze okaze ze niektore gwiazdy nierozliczaly sie z krypto / hazard na konto itp to nie wiem czy do konca zycia sie splaci Smile

wystarczy np podejrzenie prania pieniedzy taki pikus ze ostatnio bys 5 ziko wplacil aby odebrac airdropa ale dzieki bogu ze nie miales bnb bo bys stracil taki zarobek to juz swiadczy ze nie masz bladego pojecia o krypto jak i o zyciu realnym zyjesz w jakims przekonaniu ze wiesz wszystko najlepiej a tak naprawde to gowno wiesz w dupie byles i gowno widziales!


RE: 20$ od MPPA. Bez KYC - undercoverpl - 27-01-2022 18:05

(27-01-2022 17:35)lubieblanty napisał(a):  on jest bogiem bo mu wyplacaja hajs robi te kokosy w postaci 70 zl z piramidy finansowej tamten bankowiec to chyba na mopie pracowal w tym banku skoro pisze takie pierdoly ze bank nie moze zamknac konta moze ma od tego regulamin ktory podpisales zakladajac konto + podejrzenie przestepstwa! beda jaja jak za jakis czas beda wzywani na policje us sie przyjrzy dokladnie wszystkim transakcja na koncie a potem bedzie wielki placz dlaczego ja mam problemy a jak sie jeszcze okaze ze niektore gwiazdy nierozliczaly sie z krypto / hazard na konto itp to nie wiem czy do konca zycia sie splaci Smile
Uwierz mi, że te 70zł to jest pikuś. 3h w pracy. Więc spokojnie - bogiem nie jestem. Z krypto nie muszę się rozliczać bo biorę pieniądze w PLN. Więc o to również się nie martw.
Podejrzenie przestępstwa? Jakiego? Takiego, że ktoś zrobił mi przelew z polskiego konta, podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem? Przestańcie już ludzie. Czytać się tego nie chce.
Z resztą temat okropnie zasmieciliscie. Chcecie się wykłócać to załóżcie osobny temat. Chętnie się przyłącze do dyskusji.
A moderatora bym poprosił o usunięcie niepotrzebnych wpisów nie wnoszących nic do tematu.