Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 (/Temat-Projekt-Rumunia-Od-0-do-10-000-zl-miesieczne-z-afiliacji-do-wrzesnia-2022-172594)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - oss - 07-01-2022 10:55

Cześć,
dzięki za dziennik i za kanał, naprawdę sporo ciekawych rzeczy pokazujesz. Moje pytanie (jako laik), jeśli masz niszę i sprawdzi się w j. rumuńskim to czy można od razu na tej samej domenie porobić kilka wersji językowych na kilka krajów europejskich? Przetłumaczenie gotowych postów powinno być tańsze od pisania od nowa w kolejnym języku?
Czy może trudno się pozycjonuje jedną domenę poprzez tłumaczenia i lepiej dla każdego kraju stawiać na innej domenie (krajowej) i to działa lepiej?


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - siber - 12-01-2022 00:19

(07-01-2022 10:55)oss napisał(a):  Cześć,
dzięki za dziennik i za kanał, naprawdę sporo ciekawych rzeczy pokazujesz. Moje pytanie (jako laik), jeśli masz niszę i sprawdzi się w j. rumuńskim to czy można od razu na tej samej domenie porobić kilka wersji językowych na kilka krajów europejskich? Przetłumaczenie gotowych postów powinno być tańsze od pisania od nowa w kolejnym języku?
Czy może trudno się pozycjonuje jedną domenę poprzez tłumaczenia i lepiej dla każdego kraju stawiać na innej domenie (krajowej) i to działa lepiej?

Oczywiście, że można dodać inną wersję językową. Ale ja wolę to robić na osobnych domenach. Po co wrzucać wszystko do jednego worka. Potem jak Google zdecyduje się uwalić twoją domenę w rankingach, zawsze masz backup. Poza tym nie każdy temat, produkt który promujesz sprawdzi się w innych krajach. Na to też trzeba zwrócić uwagę.


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - siber - 04-02-2022 12:40

Minął miesiąc, więc pora na kolejne podsumowanie. Są statystki, wyliczenia kosztów i przychodu. Przy okazji wyjaśniłem jakie zmiany wprowadziłem na stronie i z czym mam problemy. Zachęcam do oglądania Smile






RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - Carimour - 04-02-2022 15:28

Cześć, staram się śledzić ten projekt od początku, zapowiada się całkiem sensownie także wstępnie gratuluje:-) mam tez trzy pytania do Ciebie:

- Czy zarobki w adsense w Rumunii są bardziej na poziomie naszego kraju czy raczej spodziewasz się niższych?

- Czy masz jakieś doświadczenie dot. rynku Rosyjskiego?

- A trzecie pytanie dot. rozliczania afiliacji, czy w dobie nowego ładu jesteś na jakiejś wersji ryczałtu? i w ogóle jak sklasyfikować taką działalność afiliacyjną? czy to jest jakiś wynajem przestrzeni reklamowej?


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - siber - 05-02-2022 23:39

(04-02-2022 15:28)Carimour napisał(a):  - Czy zarobki w adsense w Rumunii są bardziej na poziomie naszego kraju czy raczej spodziewasz się niższych?

Szczerze? Nie mam pojęcia Smile wyjdzie w praniu

(04-02-2022 15:28)Carimour napisał(a):  - Czy masz jakieś doświadczenie dot. rynku Rosyjskiego?

Nigdy tam nie działałem, więc nie.

(04-02-2022 15:28)Carimour napisał(a):  - A trzecie pytanie dot. rozliczania afiliacji, czy w dobie nowego ładu jesteś na jakiejś wersji ryczałtu? i w ogóle jak sklasyfikować taką działalność afiliacyjną? czy to jest jakiś wynajem przestrzeni reklamowej?


Byłem na liniówce, ale w związku z Nowym Wałem przeszedłem na ryczałt 8,5%. Wyjdę mniej więcej tak samo jak na liniówce, a przynajmniej tak wynika z wyliczeń mojego doradcy. Na fakturach mam "usługi reklamowe" albo "marketing services" i przez ostatnie 5 lat nie miałem z tym żadnych problemów.


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - mysc - 05-02-2022 23:56

@[siber] - "usługi reklamowe" na fakturach to niestety stawka ryczałtowa 15%. Stawka 8,5% dotyczy wynajmu lub dzierżawy powierzchni reklamowej.

Przy liniówce nazwy usług nie mają specjalnego znaczenia - bo i tak podatek płaci się taki sam - ale na ryczałcie trzeba z tym uważać. W zależności od nazwania usługi, można mieć różne stawki podatkowe (robiąc to samo). Także polecam podpytać tego doradcy jeszcze raz, bo "usługi reklamowe" na pewno nie są na 8,5% ;/

.


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - siber - 09-02-2022 14:06

(05-02-2022 23:56)mysc napisał(a):  @[siber] - "usługi reklamowe" na fakturach to niestety stawka ryczałtowa 15%. Stawka 8,5% dotyczy wynajmu lub dzierżawy powierzchni reklamowej.

Przy liniówce nazwy usług nie mają specjalnego znaczenia - bo i tak podatek płaci się taki sam - ale na ryczałcie trzeba z tym uważać. W zależności od nazwania usługi, można mieć różne stawki podatkowe (robiąc to samo). Także polecam podpytać tego doradcy jeszcze raz, bo "usługi reklamowe" na pewno nie są na 8,5% ;/

.

Szczerze? Dzięki za zwrócenie uwagi, podpytam. Bo ja się na tym kompletnie nie znam. Dopiero teraz przechodzę na ryczałt więc za chwilę będę miał jasność.


RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - siber - 04-03-2022 11:43

Na Youtube wpadł właśnie kolejny update PROJEKTU RUMUNIA






RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - siber - 05-04-2022 10:53

Dzieje się! Projekt w końcu odpalił, ruch rośnie, zarobki też idą w górę. Więcej w nowym filmie na moim kanale.






RE: Projekt Rumunia: Od 0 do 10.000 zł miesięczne z afiliacji do września 2022 - Solando - 06-04-2022 10:58

Nie myślałeś żeby jednak trochę zainwestować w linki? Nawet 10% z tego co wydajesz na content mogłoby dać niezłe efekty. Widziałem case pewnego projektu gdzie nawet 50k$ wpakowane w content nie wystarczyło na pierwszy kamień milowy jakim było uzyskanie 1k$/miesięcznie. Dopiero po inwestycji w LB zaczęło fajnie rosnąć.

Druga sprawa, współczynnik odrzuceń. Widzę po swoich stronach, że obniżenie go z 70+ do <50 dało w większości przypadków dużego boosta. Ja bym pomyślał na Twoim miejscu o tym. Np. "podstrona pośrednicząca" między Twoją stroną a linkowanym LP.