Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejster ponownie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Fejster ponownie (/Temat-Fejster-ponownie-166219)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Fejster ponownie - Hybrid1990 - 30-01-2020 22:37

paula2017 za prowokacje / trollowanie/ obrażanie / spamowanie (i to nie tylko w tym temacie) - miesiąc wolnego. Założenie nowego konta przez ten czas oznaczać będzie dożywtoni ban na każde konto, tak samo jeśli powtórzysz swoją dzisiejszą "rozrywkę" jak wrócisz. Czasy robaczka12 już minęły i każdy kto na forum przejawi zachowanie oznaczające się niedowładem mózgowym, pożegna się z forum. To nie piaskownica, tylko największe forum o zarabianiu przez internet w Polsce.

Fejster czekam na spłatę baronpsc.


RE: Fejster ponownie - baronpsc - 30-01-2020 22:40

Kontakt z Fejsterem nawiązany


RE: Fejster ponownie - Aman22 - 30-01-2020 22:45

I mówiłam że będzie Smile bo dzięki mnie zalogował się na to forum a Hybrid1990 to zwyczajny zjeb co banuje ludzie co nie trzeba... Gdyby nie ja autor tematu by nie odzyskał kasy ,,, ale to forum potrzebuje wiecej takich idiotkow jak hybrid


RE: Fejster ponownie - azzaz - 30-01-2020 22:53

Jeśli jesteś pełnoletnia to ochłoń, wytrzeźwiej i dopiero jutro przeczytaj cały wątek ze swoimi postami włącznie jeszcze raz.


RE: Fejster ponownie - rachman - 30-01-2020 22:54

Serio? Z multi teraz tworzysz? Ogarnij się.
Jakbym chciał być modem dawno bym kandydował do ekipy. Szkoda pisania skoro nie czytasz więc wiedz jedno - nikomu NIE pomogłaś. Wręcz przeciwnie.


RE: Fejster ponownie - ScroX - 31-01-2020 17:30

Jak ja bym wiedział że po mojej wiadomości się tutaj takie kino zrobi to odpuściłbym sobie oglądanie TVP i został tutaj JerkJerk2

Kontakt się nawiązał .. jakieś efekty tego są?


RE: Fejster ponownie - baronpsc - 31-01-2020 17:43

No źle zrobiłeś, brakowało tylko popcornu.
Kontakt nawiązany czekamy do soboty Smile


RE: Fejster ponownie - Fejster - 01-02-2020 20:30

Sobota jest czek w drodzeSmile


RE: Fejster ponownie - baronpsc - 01-02-2020 20:40

Kasa oddana


Fejster ponownie - Hybrid1990 - 01-02-2020 20:43

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.