Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% (/Temat-Ysense-Nowy-stary-serwis-z-ankietami-Refback-90-163740)

Strony: 1 2 3 4 5


problem z ysense - boksowany - 13-08-2021 20:35

A ja mam problem z ysense ?
Witajcie. Mam problem ze zmianą adresu email.. Nie mam już dostępu do mojego dotychczasowego adresu email czyli do "[email protected]" . Muszę niezwłocznie zmienić adres email na inny. Wchodzę w zmiane email w ustawieniach profilu, wpisuje ten na który chcę zmienić, czyli na "[email protected]" , jednak nie przychodzi mi na pocztę link z potwierdzeniem. a jednocześnie chcąc zmienic adres email w sekcji help - edit my profile , wpisałem nowy email, przyszedł lonk,po kliknięciu w link i wpisaniu hasła wyskoczył mi błąd "Serwer prodegesupport.zendesk.com odrzucił połączenie.". prosze o pomoc w zmianie email. zmiana jest na tyle istotna, iż konto Paypal na ktory mam mieć wyplaty, jest ustawiony juz na nowy adres. pisałem wiadomości do supportu, ale nie odpisują. czy ktoś wie, jak rozwiązać problem ? odp tu lub priv


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% - Owl_ - 14-08-2021 11:25

(13-08-2021 20:35)boksowany napisał(a):  zmiana jest na tyle istotna, iż konto Paypal na ktory mam mieć wyplaty, jest ustawiony juz na nowy adres. pisałem wiadomości do supportu, ale nie odpisują. czy ktoś wie, jak rozwiązać problem ? odp tu lub priv

Możesz dodać kolejne adresy e-mail do swojego konta PayPal.
PayPal zezwala na 8 adresów e-mail.
Więc dodaj do PayPal kolejny adres e-mail (taki, jaki masz ustawiony obecnie w ySense).

https://www.paypal.com/pl/smarthelp/article/jak-doda%C4%87-i-potwierdzi%C4%87-lub-usun%C4%85%C4%87-adres-e-mail-faq1797


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% - boksowany - 15-08-2021 00:21

U mnie to nic nie da, ponieważ emai główny na ysense to "[email protected] a zeby ustawic ten atdres email w paypal, trzeba email potwierdzic a ja tego nei zrobie bo nie mam do konta dostępu. Jednak rozwiązanie znalazłem... mam na tym koncie zarobione 8.83$ , nie pozostaje mi nic innego jak wykupic chociaz karte podarunkowa amazon i zostawiam konto. Musze utworzyc calkiem nowe konto na ysense i zacząć od nowa.