Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS (/Temat-Prospectors-io-gra-przegladarkowa-w-sieci-EOS-163661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - BTC-analityk - 16-08-2019 21:34

(16-08-2019 14:00)Borsuk1 napisał(a):  Hej
Powiedzcie czy jak kupię kilof i miskę to mogę iść na wolne pole ze złotem i go wydobywać?
Jak wygląda sytuacja ze sprzedawaniem, w jaki sposób można wrzucić np kamień na market?
Aha no i pytanie zielonego, czy ten budynek na środku to jest jakbym moja baza główna? xd
Tak jak kupisz miske i kilof mozesz wydobywc zloto na wolnym polu, pozniej musisz je sobie przekonwertowac na normalnego goldaJerk .
Na market chyba nie mozesz bez wlasnej ziemi. Jedyne co mozesz zrobic jak juz masz wydobyty jakis surowiec to sprzedac go komus kto wystawil oferte w markecie.
Nie budynek na srodku to budynek dev PGL.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 18-08-2019 09:29

(13-08-2019 19:15)Theheero napisał(a):  Pozdrawiam, nie wiem czy to była jakaś aktualizacja czy nie, teraz mi wyskoczyło. Żeby moi pracownicy mogli pracować 300 minut to muszę kupić certyfikat za 58k złota, bez niego mogę wykonywać pracę tylko przez 60 minut. Zebrać 58k złota może nie będzie problemem, Ci którzy już mają swoje działki to nie jest żaden problem, dla graczy którzy dopiero co wbili to jest masakra

Gdzie jest ten certyfikat? Nigdzie go nie widzę.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - micek181 - 18-08-2019 11:37

A ja z takich zapytaniem, jak wogole wpłacic i przez co do tego scattera aby aktywowac konto ? Jakies porady zpraszam na priv badz gg ... z gory bylbym wdizeczny


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Gremquen - 18-08-2019 12:23

Proszę na pw też kogoś kto za refa pomoże z portfelem i pierwszymi krokami.
Potrzebuje od razu kupić eos na weryfikację - place paypal lub blik


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Sokół89 - 18-08-2019 21:13

Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Borsuk1 - 18-08-2019 22:31

Gdzie sprawdzacie kurs tego pgl? Bo ja na jednej stronie widzę, że kosztuje 0.3$, a na innej 0,1$


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - BTC-analityk - 18-08-2019 22:50

(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Ciekaw jestem co ci odpowie autor tematu na twoje pytaniaJerk bo jak na ten czas widze wrzucil linki refki srefki i milczy nie podpowiadajac nic nikomu facepalm


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - william99 - 19-08-2019 09:29

(18-08-2019 22:50)BTC-analityk napisał(a):  
(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Ciekaw jestem co ci odpowie autor tematu na twoje pytaniaJerk bo jak na ten czas widze wrzucil linki refki srefki i milczy nie podpowiadajac nic nikomu facepalm

Ostatnia wizyta: Wczoraj 22:28
Przecież autor nie jest robotem żeby cały dzień siedzieć i odpowiadać


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - cczarek123 - 19-08-2019 16:46

Wyręczę autora i trochę pomogę.


(18-08-2019 09:29)xdax1 napisał(a):  
(13-08-2019 19:15)Theheero napisał(a):  Pozdrawiam, nie wiem czy to była jakaś aktualizacja czy nie, teraz mi wyskoczyło. Żeby moi pracownicy mogli pracować 300 minut to muszę kupić certyfikat za 58k złota, bez niego mogę wykonywać pracę tylko przez 60 minut. Zebrać 58k złota może nie będzie problemem, Ci którzy już mają swoje działki to nie jest żaden problem, dla graczy którzy dopiero co wbili to jest masakra

Gdzie jest ten certyfikat? Nigdzie go nie widzę.

Certyfikat masz w lewym górnym rogu, zaraz pod ilością Twojego złota.


(18-08-2019 11:37)micek181 napisał(a):  A ja z takich zapytaniem, jak wogole wpłacic i przez co do tego scattera aby aktywowac konto ? Jakies porady zpraszam na priv badz gg ... z gory bylbym wdizeczny

Aby aktywować portfel Scatter musisz posiadać odpowiednią ilość EOS, kupisz to na większości giełd.
https://coinmarketcap.com/currencies/eos/#markets
W samym portfelu Scatter
1. Generate key
2. wybierasz Eos
3. wybierasz key
4. zapisujesz sobie klucz.
Potem już w gotowym portfelu.
1. Create one now.
2. Exchange
3. wpisujesz swoją dowolną nazwę - taki identyfikator (12 znaków)
4. wysyłasz podaną kwotę EOS na podany adres ( pamiętaj o memo)
4. po wysłaniu CLICK AFTER TRANSFER
5. logujesz się do gry Tongue





(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Pamiętaj, że wysyłając jakąkolwiek kasę możesz ją stracić, twórca może się zwinąć Tongue
Jeżeli masz jakieś wolne środki to jasne, że warto, Po wprowadzeniu certyfikatu jest masa zachodu z graniem właśnie bez niego (duża strata czasu). Poza tym inwestycja w sprzęt dla 1 pracownika zwróci Ci się w ciągu 2 dni? jego pracy, dalej czysty zysk.


(18-08-2019 22:31)Borsuk1 napisał(a):  Gdzie sprawdzacie kurs tego pgl? Bo ja na jednej stronie widzę, że kosztuje 0.3$, a na innej 0,1$

Osobiście wymianę eos / pgl przeprowadzałem na stronie
https://eosdaq.com/exchange/PGL_EOS


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 20-08-2019 15:48

(18-08-2019 22:50)BTC-analityk napisał(a):  
(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Ciekaw jestem co ci odpowie autor tematu na twoje pytaniaJerk bo jak na ten czas widze wrzucil linki refki srefki i milczy nie podpowiadajac nic nikomu facepalm

Przepraszam, byłem na dłuższym wyjeżdzie i niestety nie byłem w stanie z przyczyn technicznych odpowiadać regularnie Smile Od Ciebie nie otrzymałem żadnej wiadomości w PW póki co, tak więc jeśli ktoś poprosi mnie o jakąś pomoc, to pomogę na tyle, na ile możliwości mi pomogą - zazwyczaj odpowiadam na jakieś pytania w wiadomościach prywatnych, które do mnie przychodzą Smile Jeśli ktoś długo czekał na odpowiedź i poczuł sie olany, to bardzo przepraszam, nie było to moją intencją Smile Sam póki co jeszcze odkrywam możliwości gry, więc rady są póki co dość skromne, ale mam nadzieję, że z czasem się to zmieni Smile Dziękuję również @[cczarek123] za wrzucenie instrukcji założenia portfela Smile