Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Guxinimod - 14-09-2018 10:19

"Only verified accounts can open new companies"

Maila zweryfikowałem. O co chodzi? I gdzie włączyć "pracowanie"..?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - buciu52 - 14-09-2018 10:26

Musisz jeszcze zweryfikować konto numerem telefonu. Gdzie włączyć pracę? Jest informacja w pierwszym poście Smile


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 14-09-2018 11:34

(14-09-2018 08:52)Pawello6 napisał(a):  A opłaca się przenieść do innego państwa? Koszty transportu są dosyć spore.

Tak, to prawda, ale patrząc na to, że zarobimy 3x tyle, to i tak się opłaca. Koszt transportu do Amsterdamu to 1.6gold, lub 3h na pieszo za darmo, ale to zbija energię do 1%.
Jak już się będę przenosić to każdy z moich referali, który również chce się przenieść ze mną dostanie 2golda na zakup Governmental Form, który jest potrzebny do ubiegania się o zmiane obywatelstwa.

(14-09-2018 09:33)Patek napisał(a):  mam 28j prądu, gdy chce sprzedać to wyskakuje

"The company has no room to store this stock"

To oznacza, że ta firma ma już zapełniony magazyn, musisz spróbować mniejszą ilość lub komuś innemu.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 15-09-2018 22:24

Od paru dni szukam jakiejś oferty od różnych krajów i mam jedną interesującą

[Obrazek: ylc255yncco0.jpg]

Czyli:
Dla każdego kto dołączy z UK do Irlandii, on wyśle 10g. Większe zarobki, większy bonus co 3dni. Zniżki na odzież która daje energię, kawę, piwo, wino, jedzenie. Tańsze wynajęcie domu.

Każdy kto jest zainteresowany niech napisze do mnie w grze. Wink


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Blackers - 16-09-2018 16:15

w ktorym panstwie teraz jest najlepiej sie ulokowac?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 16-09-2018 16:25

(16-09-2018 16:15)Blackers napisał(a):  w ktorym panstwie teraz jest najlepiej sie ulokowac?

Polecam zacząć w Irlandii, za pare dni też się tam przenosze Wink


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Blackers - 16-09-2018 16:31

a nie indonezja?>


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 16-09-2018 17:06

(16-09-2018 16:31)Blackers napisał(a):  a nie indonezja?>

W indonezji jest bardzo dużo wojowników. Mało płacą za pracę i bonus co 3 dni tez jest niski.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - drynd3k - 16-09-2018 20:45

Ktoś ma dowód wypłaty ?
Ile trwa uzbieranie na minimum ?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Mati684 - 17-09-2018 08:27

Grotis dawaj do indii bedziemy ciskac razem z jeszcze jednym ziomkiem Big Grin


ja juz wyplacilem 20e w tej grze i obecnie zmienilem taktyke Big Grin

ponizej link do profilu mojego

https://myprofitland.com/profile.php?key=9483c8d97d524cedfcb3320545c8500c8755&id=mati684

podstawa to utrzymywanie energii na wysokim poziomie + zalezy kto jaka droge wybiera czy wojownik czy praca / handel

ja wybralem taka droge pol na pol i wyrobilem sobie 3 skille na maxa zeby miec jak najlepsze zarobki za prace

Guest Servicing polecam ten skill bo jest przydatny - ja jestem aktualnie w indiach i dogadany jestem ze swoim refem ze mam menadzera w jego firmie ktora robi kawe i sam sobie pracuje z produktywnoscia ponad 100% i robie fajne ilosci kawy a potem kupuje ja po dobrej cenie ( zazwyczaj za 0 Big Grin ) po to zeby podatkow nie placic a golda sobie transferujemy inaczej Big Grin

dodatkowo poszedlem w strone wojownika i klepie sobie medale i czaje sie na fajne dropy w WF Big Grin

dodajcie do znajo w grze to pomoge

jak ktos chce sie przeniesc do innego kraju to goraco polecam Portugalie lub Indie
Portugalia ma fajne bonusy ale jest tam przesyt w handlu duzy. ja tam teraz wynajmuje swoj dom *** wiec jak ktos tam chce sie przeniesc to moge mu dobra cene dac na wynajem albo sprzedac mu chate.
ale w portugalii drogi jest sprzet typu def / atack i ubrania itp

w indii siedzimy sobie na discordzie i kazdy kazdemu pomaga + mam chate tam ogarnieta za free i jak ktos cos potrzebuje to dajemy sobie dobre ceny Big Grin plus duzo wojownikow