Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Panel badawczy - Poznaj.to - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Panel badawczy - Poznaj.to (/Temat-Panel-badawczy-Poznaj-to-156689)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Panel badawczy - Poznaj.to - DonGrigori - 20-11-2019 11:59

U mnie po 2 miesiącach zero i sobie darowałem Wink


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - dawidus887 - 22-11-2019 08:56

Bardzo słaby portal, sprawdzałem wiele portali i nie widziałem gorszego. Na rynku jest kilka sprawdzonych, jakby ktoś był zainteresowany to pisać na priv Big Grin


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Massimo93 - 10-12-2020 19:19

Ja po...3 latach uzbierałem te 200pkt. Ten panel chyba z parę lat temu mi mailingował na poczcie i się tam zapisałem ale ankiety baaaardzo rzadziuśko przychodziły. W końcu gdy osiągnąłem pułap to nie idzie wypłacić kasy, a na mejla nikt nie odpowiada.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Owl_ - 10-12-2020 22:13

(10-12-2020 19:19)Massimo93 napisał(a):  Ja po...3 latach uzbierałem te 200pkt. Ten panel chyba z parę lat temu mi mailingował na poczcie i się tam zapisałem ale ankiety baaaardzo rzadziuśko przychodziły. W końcu gdy osiągnąłem pułap to nie idzie wypłacić kasy, a na mejla nikt nie odpowiada.

Cześć,
ankiet przychodzi w tym panelu faktycznie bardzo mało
(u mnie około 3 zaproszenia do ankiet / miesiąc, ale nie do każdej ankiety udaje się zakwalifikować), 

natomiast nigdy nie miałem problemu ze zrealizowaniem wypłaty.

Moje wypłaty z Poznaj.to 2020:

Wszystkie dotarły na konto bankowe:

[Obrazek: Przechwytywanie-w-trybie-pe-noekranowym-...09-bmp.jpg]

PS. Kolejną wypłatę zamówiłem bezproblemowo w grudniu.

Pisz do działu obsługi aż do skutku.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Massimo93 - 19-12-2020 10:15

(10-12-2020 22:13)Owl_ napisał(a):  
(10-12-2020 19:19)Massimo93 napisał(a):  Ja po...3 latach uzbierałem te 200pkt. Ten panel chyba z parę lat temu mi mailingował na poczcie i się tam zapisałem ale ankiety baaaardzo rzadziuśko przychodziły. W końcu gdy osiągnąłem pułap to nie idzie wypłacić kasy, a na mejla nikt nie odpowiada.

Cześć,
ankiet przychodzi w tym panelu faktycznie bardzo mało
(u mnie około 3 zaproszenia do ankiet / miesiąc, ale nie do każdej ankiety udaje się zakwalifikować), 

natomiast nigdy nie miałem problemu ze zrealizowaniem wypłaty.

Moje wypłaty z Poznaj.to 2020:

Wszystkie dotarły na konto bankowe:

[Obrazek: Przechwytywanie-w-trybie-pe-noekranowym-...09-bmp.jpg]

PS. Kolejną wypłatę zamówiłem bezproblemowo w grudniu.

Pisz do działu obsługi aż do skutku.
Dużo masz tych wypłat, praktycznie co miesiąc. no ja jak pisałem ankietę raz na pół roku może mam.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Massimo93 - 09-07-2021 05:40

Mnie napisali, że pomniejszają mi saldo punktów na koncie bo im się jakaś dawno temu ankieta nie spodobała. Bez sensu.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Kryspin - 09-07-2021 10:05

(09-07-2021 05:40)Massimo93 napisał(a):  Mnie napisali, że pomniejszają mi saldo punktów na koncie bo im się jakaś dawno temu ankieta nie spodobała. Bez sensu.

mi za to grozili blokadą konta ponieważ podczas ankiet zaznaczałem inną miejscowość niż tą w której mieszkam a robiłem tak bo nie było mojej miejscowości na liście nigdy wtedy przeprosili i powiedzieli że to zgłoszą do działu technicznego ale miejscowości nadal nie ma minął już rok na szczęście w końcu się odczepili Big Grin oni każdą ankietę wnikliwie sprawdzają jak odpowiesz na pytanie inaczej niż masz w profilu to od razu ją anulują Wink


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - boksowany - 12-07-2021 03:46

A jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi ankietami ? ile czasu (lub w ogóle )według was zajmuje obecnie uzyskanie minimum do wypłaty ?


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Kryspin - 13-07-2021 16:24

(12-07-2021 03:46)boksowany napisał(a):  A jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi ankietami ? ile czasu (lub w ogóle )według was zajmuje obecnie uzyskanie minimum do wypłaty ?

ostatnią wypłatę zleciłem tydzień temu i zbierałem od 03.03 plus miałem 3 poleconych.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - mpzero - 13-07-2021 22:26

(12-07-2021 03:46)boksowany napisał(a):  A jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi ankietami ? ile czasu (lub w ogóle )według was zajmuje obecnie uzyskanie minimum do wypłaty ?
Ja ostatnio zleciłem wypłatę i zbierałem na nią 8 miesięcy. A historycznie to trwało to od 6 do 10 miesięcy. Dodam, że nie korzystam z systemu poleconych. Jakieś ankiety się pojawiają, ale dość skromnie to wygląda. Jako dodatkowy panel można go polecić Smile