Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 18-04-2018 20:53

Powiem tyle, praca + studia + budowa biznesu zajmuje tyle czasu, że brakuje go na pisanie.

CPA, GLOBAL, MOBILE. Huh


Trochę więcej.... Snap: azodor






Inwestycja (647zł):
Domeny i serwer - 125 zł
Wiedza - 225 zł
Reklama - 110 zł
Teksty - 30 zł
WWW - 159 ZŁ

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Lol )
- Rekord dnia 0zł

[/quote]


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - vbjq - 21-04-2018 13:05

Cytat:Inwestycja (647zł):
Domeny i serwer - 125 zł
Wiedza - 225 zł
Reklama - 110 zł
Teksty - 30 zł
WWW - 159 ZŁ

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Lol )
- Rekord dnia 0zł

Nie chce Cię zniechęcać ale inwestycja 647 zł i rekordowa dniówka 0/100zł???? facepalm
W sumie to ktoś musi stracić by ktoś mógł zarobić ale żeby aż tak? Na Twoim miejscu przestał bym inwestować i zajął się jakimiś darmowymi metodami promocji.. Z zarobkami w internecie to jest tak że im bardziej chcesz pieniędzy tym bardziej Ci nie wychodzi - a po Twojej inwestycji uważam że chciałbyś leżeć i żeby co miesiąc wpływało 10000zł, pierwsze co zrób to zmień podejście i zacznij to traktować jako hobby, nie oczekuj zbyt dużo a efekty na pewno będą zadowalające jakie by nie były, szczere powodzenia


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - pspsga - 21-04-2018 13:52

@Up I co w tym złego? Wg mnie dobrze, że inwestuje w swoją naukę. Uważam, że to jest potrzebne, ponieważ dzięki temu może nauczyć się wielu przydatnych rzeczy (np. tworzenie stron internetowych itp...). A Ty uważasz, że najlepiej jest spamować albo coś w tym stylu, byleby tylko nie wydać swojej gotówki. Gdyby wszyscy ludzie na Ziemi mieli takie podejście do sprawy jak Ty, to nie byłoby praktycznie żadnych sklepów itp..., ponieważ najpierw trzeba zainwestować w towar, który potem będziemy sprzedawać...


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - vbjq - 21-04-2018 14:54

(21-04-2018 13:52)pspsga napisał(a):  @Up I co w tym złego? Wg mnie dobrze, że inwestuje w swoją naukę. Uważam, że to jest potrzebne, ponieważ dzięki temu może nauczyć się wielu przydatnych rzeczy (np. tworzenie stron internetowych itp...). A Ty uważasz, że najlepiej jest spamować albo coś w tym stylu, byleby tylko nie wydać swojej gotówki. Gdyby wszyscy ludzie na Ziemi mieli takie podejście do sprawy jak Ty, to nie byłoby praktycznie żadnych sklepów itp..., ponieważ najpierw trzeba zainwestować w towar, który potem będziemy sprzedawać...

Sklep internetowy a premium sms to jest inna bajka, jakbym miał dostosować podejście do Twojej wypowiedzi na premium sms to raczej bym się nie wzbogacił a został bankrutem.. Premium sms to nie jest rzecz którą można nabyć! Również inwestowałem w naukę i wiem że może to się zwrócić szybciej lub wolniej.. ale ani razu nie miałem jeszcze sytuacji że po prostu wtopiłem pieniądze bez najmniejszego znaku.. Może nie do końca dobrze to ująłem z tymi darmowymi metodami promocji ale ja to na pewno ograniczyłbym koszty.. Wiadomo trzeba próbować ale z własnego doświadczenia wiem że próbować można na minimalnych kosztach i potem stopniowo je maksymalizować, pozdrawiam


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - pspsga - 21-04-2018 15:45

Jakie SMS premium? Przecież piszę, że CPA GLOBAL itp... Przykładem może być np. inwestycja w jakieś kursy języka angielskiego bądż domene i hosting. Znajomość języka przyda nam się za granicą i podczas komunikacji w życiu, natomiast ja np. wykupiłem swoją pierwszą domenę i hosting, ponieważ pragnąłem potestować metody zarabiania, co mi w przyszłości przydało Smile


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Xanter98 - 21-04-2018 15:53

Obaj macie trochę racji. Bez sensu jest wystrzegać się jakiejkolwiek inwestycji, żeby tylko nie stracić, ale z drugiej strony jak ktoś wychodzi na minus long term to może warto się zastanowić czy te inwestycje są trafne.


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - wrzochal11 - 22-04-2018 10:54

Co byśmy nie robili, to myślę że najważniejsze jest wyciąganie wniosków ze swoich działań.
Przykład! Zainwestowałem w reklamę X kwotę. Co zyskałem? Finansowo? Nic! Zwiększyłem zainteresowanie marką, zdobyłem adresy mailowe? Nie, albo mało! Wniosek? Reklama była nieskuteczna! Zrobiłem coś nie tak, muszę się zastanowić co zrobiłem źle.
Albo.. działam przez miesiąc i nie mam efektów. Brak zainteresowania, brak zwiększania ruchu. Coś robię nie tak czyli muszę coś zmienić.
Błędy są nieodłącznym elementem tej całej zabawy. Tak samo jak chcemy poznać kobietę życia, to po drodze musimy wiele kobiet po prostu odrzucić/skreślić Smile

Potrafienie wyciągania wniosków to wielka umiejętność!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 27-04-2018 10:05

Dziękuje wszystkim za komentarze, za te przychylne i za te krytyczne. Suby SMS to był temat od którego zaczynałem, jak parę osób słusznie zauważyło jest u schyłku... Osobiście widzę potencjał w reklamie, a nie w darmowych metodach promocji - skalowanie.

Tak, tak.... nie chce mi się robić, a chce zarobić... facepalm
Pracuje na codzień, w weekendy studia i rozkręcam swój projekt. Robię swoje i tyle... A Ci którzy mają SMS MO, MT wiedzą jaki jest spadek obrotów... Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Do zobaczenia... Jerk2

Pierwsze wyniki.....
[Obrazek: asd.png]


PS. Koledzy - Zluzujcie z afiliacja kont bankowych i wciskaniem tego na każdym kroku... Nie szukam "WSPÓŁPRACY" Sex


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Misiał - 27-04-2018 12:16

No i są w końcu pierwsze grosze, brawo!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Bazor - 27-04-2018 15:12

Gratuluje !
Wpisz sobie do rekordu dnia Jerk2