Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? (/Temat-Opcje-binarne-strategie-ryzyko-Jak-zarabiac-na-opcjach-binarnych-146683)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - zibov - 28-04-2017 19:49

Jakie parametry oscylatora stochastycznego ustawiasz 80/20?.Jak określasz spokojna walutę?.Sory za głupie pytania.Tongue


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 28-04-2017 19:53

Stochastic to standardowe ustawienia na platformie, spokojna para walutowa to dla mnie taka dla której nie są podawane, żadne ważne dane ekonomicznie Wink


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 30-04-2017 18:00

Nieaktualne


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - sasiad - 04-05-2017 21:11

Mariuszeek: ciśniesz dalej? Wink


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 04-05-2017 21:15

Ja mówiłem, robię swoje Tongue teraz ogarniam jeszcze inne metody zarobku, ale daję radę. Wrócić do pisania poradnika?


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Criss323 - 04-05-2017 21:38

My nadal czekamy Tongue


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - wlod3k123 - 04-05-2017 22:54

Tak jest, czekamy na dalszy rozwój Twojego poradnika ;-)


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mario23110 - 05-05-2017 13:50

Siemka jestem nowy tutaj. Jestem na kilka forum i wszędzie podobnie ale dobrze pogadać z innymi żeby poznać ich opinie i przygody z OB.
Pozdrawiam

Mariuszeek
dzięki za informacje o forum binary.com i binary24.pl którą wcześniej podałeś. Sprawdzę bo szukam ciekawych informacji i wypowiedzi na temat OB.
Pozdro


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Erdoi Money - 09-05-2017 14:03

co z tematem poradnika ?


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 09-05-2017 14:24

To co tutaj pisałem, to jakiś gościu SKOPIOWAŁ, założył konto na innym forum pod nickiem Mariusz i wszystko wklejał Smile więc narazie odpuszczam temat. Ja na opcjach działam cały czas, kolejna wypłata za mną. Dodatkowo mam dużo roboty w "normalnym" życiu.