Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki (/Temat-Traffichurricane-DOWOD-WYPLATY-10-od-paczki-145905)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - mikuss - 09-04-2017 19:12

(09-04-2017 17:13)JessePinkman napisał(a):  To niesamowite, że od upadku TM minęło tyle czasu, ale kilku użytkowników dalej ma ogromny ból dupy.

Nikt nie ma bólu dupy koleżko z sekty scamerscovile i jego marionetki.
To jest forum, nie pasuje to macie sekty fb tam sobie wybierzecie, że zostanie towarzystwo wzajemnej adoracji gdzie jeden drugiemu będzie robić dobrze hurraoptymizmem w waszym pewnymbyznesiebezryzyka na lata, nie odpowiada konstruktywna krytyka zostaje tylko sekta fb tam takich opinii nie uświadczysz a na forum każdy naganiacz dawców kasy w piramidę finansową od dawna jest "ścigany" i pewnie będzie ....


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - JessePinkman - 06-05-2017 09:59

Koleżko ja nie jestem z żadnej sekty. Prowadzę własny biznes w Rotterdamie inwestuje pieniądze w różne dziedziny. Programy hyipe odkryłem jakiś czas temu i po prostu kilka razy dały zarobić. Traktuje je jako re inwestycję dla paru luźnych groszy. I gdzieś mam czy ktoś wkoło trąbi że to ściema i piramida i płacze dzień dnia na forum bo nie ma nic do roboty poza nim, czy zachwala i naciąga ludzi na pewny biznes bez ryzyka. Każdy ma swój rozum, jeśli inwestujesz pieniądze w projekt którego zasad działania nie rozumiesz to możesz mieć pretensje jedynie do siebie. Widziałeś gdzieś że zachwalam jakiś produkt? Skończ już swoje żale i lamenty bo zakrawa to na chorobę psychiczną. Zajmij się czymś konstruktywnym. Np załóż fundację na rzecz ludzi którzy stracili pieniądze w piramidach finansowych, albo ruch przeciwko programom typu hyipe.

Pozdrawiam.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - kulczy5 - 06-05-2017 19:38

Warto jeszcze wchodzić w ten program czy lepiej juz sobie odpuścić ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - santaclous - 07-05-2017 08:21

Nawet największy naganiacz Chajkowski ostrzega przed tym a Ty się pytasz czy warto jeszcze w to wchodzić. beka



[Obrazek: nyfi2d.jpg.png]


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 08-05-2017 11:56

(06-05-2017 19:38)kulczy5 napisał(a):  Warto jeszcze wchodzić w ten program czy lepiej juz sobie odpuścić ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Warto, zmienili ostatnio stronę na kompletnie nowy wygląd, nie jest jeszcze dopracowana do końca, ale wypłaca bo zlecałem próbną wypłatę na 5 dolarów.

Jak coś to odezwij się na priv to wytłumaczę co i jak na nowej stronie.


Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Hybrid1990 - 15-08-2019 05:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.