Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka (/Temat-X-Binary-LTD-2-dziennie-plus-binarka-142446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Arlodius - 24-02-2017 16:56

Trzeba zarejestrowac sie z czyjegoś ref-linku żeby zdobywać poleconych automatycznie?


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wegen - 24-02-2017 17:10

Stronka działa nalicza i wypłaca. Jak wejdziecie w news macie napisane że 25 powinno już być dobrze bo powiększają serwery Big Grin


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 24-02-2017 17:26

Arlodius by dostac 100 poleconych musisz wplacic conajmniej 100 $ i nie nie musisz sie pod kims rejestrowac by dostac 100 poleconych. Ale rejestrowanie sie u kogos to idea programow partnerskich. Rejestrowanie sie u kogos "przyzwoitego" , "pomocnego" ma tez na celu by z takim pytaniem nie musiec sie wybierac na forum tylko zadac je wlasnie sponsorowi na ktorego powinienem moc liczyc .


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - ChrisWit - 24-02-2017 18:42

Chętnie bym spróbował ale szukam kogoś z reflinkiem ale jak ma czas wytłumaczyć obsługę propgramu.
Proszę o info na PW.
Dzieki


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wegen - 24-02-2017 19:08

Strona już w pełni działa i wypłaca instant na BTC Big Grin


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - skint - 26-02-2017 15:04

Jak wygląda wiarygodność tej firmy?


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - mariomax - 26-02-2017 15:49

Od wczoraj była migracja na nowy serwer i miała trwać do 17 w dniu dzisiejszym . Od godziny 14 już wszystko działa , naliczenia za parowanie dodane i najwazniejsze na razie nic nie "muli" . Działamy dalej...Huh


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Arlodius - 26-02-2017 16:33

(24-02-2017 17:26)znikad napisał(a):  Arlodius by dostac 100 poleconych musisz wplacic conajmniej 100 $ i nie nie musisz sie pod kims rejestrowac by dostac 100 poleconych. Ale rejestrowanie sie u kogos to idea programow partnerskich. Rejestrowanie sie u kogos "przyzwoitego" , "pomocnego" ma tez na celu by z takim pytaniem nie musiec sie wybierac na forum tylko zadac je wlasnie sponsorowi na ktorego powinienem moc liczyc .
zadałem pytanie czy strona nalicza automatycznie poleconych bez rejestracji z czyjegoś ref-linku. ty mówisz o opcji 100 poleconych za wpłate minimum 100$. a ja mówię o naliczaniu Poleconych automatycznie przez stronę. Pytam więc jeszcze raz:

Czy trzeba się zarejestrować z czyjegoś linku polecającego żeby strona naliczała automatycznie poleconych?


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 26-02-2017 16:54

Arlodius przykro mi ze Cie zle zrozumialem, ale chyba dobrze rozumie ze masz z tym problem zeby byc zapisanym z czyjegos reflinka ?


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Arlodius - 26-02-2017 20:44

(26-02-2017 16:54)znikad napisał(a):  Arlodius przykro mi ze Cie zle zrozumialem, ale chyba dobrze rozumie ze masz z tym problem zeby byc zapisanym z czyjegos reflinka ?

mam z tym problem bo już założyłem konto i wpłaciłem hajs.. dalej nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie.